Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Behemotowa, ja bardzo chetnie przyjme!  :kwiatek:

idzie priv 🙂
Behemotowa, szkoda, że nie masz dwóch bo ja też bym chciała :P ale na pocieszenie, mam 7% z Equishopu. Chojni wyjątkowo 😉
briar.pl  -20%  😎

wykończą mnie te promocje, mój portfel protestuje stanowczo  😵
Behemotowa, szkoda, że nie masz dwóch bo ja też bym chciała :P ale na pocieszenie, mam 7% z Equishopu. Chojni wyjątkowo 😉

Napisz szybko (do 15:30) maila do db@equishop.com o treści: Oświadcza, że jestem właścicielem telefonu XXX XXX XXX (tutaj podaj swój numer telefonu) i wyrażam zgodę, na przesyłanie promocyjnych wiadomości SMS oraz prowadzenie marketingu bezprośrenio przez firmę Equirra Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy Alei Korfantego 105, 40-161 Katowice
🙂 o 16 dostaniesz kod rabatowy 15% 🙂
Ja też mogę oddać kod: 6NZIYAU5.
Z tego co widzę kody są takie same do Equishopu? Bo dostałam ten co podała Sisisa 🙂
Jeśli ktoś chce tez mam kod do equishop i mogę oddać 😉. Jbc priv
Equidea rabat - 15% i łączy się z rabatem z karty stałego klienta, więc razem wychodzi 22 %.
Faktycznie, kod rabatowy każdy dostaje taki sam 🙂
skad info o briarze bo nic mi sie nie wyswietla na stronce 🙂
Equizone -50% !
Poprawka -50% jak zrobisz zakupy powyżej 500zł, a 30% masz do 500zł. Sprawdziłam na ich fb.
a jakiś kod, czy cuś?
kitty, jak włożysz coś do koszyka masz naliczony rabat z góry 🙂
Faktycznie.
Próg % od "normalnej" ceny. Kupiłam czaprak, który kosztuje ponad 500 zł -50% 🙂
Grettiena dzięki 😉
Wrrr jak ja nie lubię takich dni szaleństwa!!!  👿 Mój portfel leży i kwiczy, a ja mam następne czapraczki, kantarki i inne rzeczy, których mam już pełno  😵 Najgorsze było te wmawianie sobie "to jedyna taka okazja, może Ci się to jeszcze przydać w przyszłości"...  😂
skad info o briarze bo nic mi sie nie wyswietla na stronce 🙂


jak to nie ? Na glownej haslo BlackBriar tylko na dzis  😀
mhhh ja chyba zamówiłam paletę paszy  😀 no ale za 50% ceny  😲 ciekawa jestem czy przyjdzie... zrobiłam prt.sc. bo aż mi ciężko w te ceny uwierzyć....
Ktoś wie jaka jest pojemność tych wysłodków w equi zone bo nie napisali chyba pojemności?

Niby wyskoczyło że złożyłam zamówienie ale błąd przy rejestracji i przy wysłaniu maila :/ Próbuje sie zarejestrować na inny mail i sie nie da :/  🙁
Zorilla, ja też złożyłam zamówienie, ale bez zakładania konta i wyświetlił się błąd przy wysyłaniu maila... Ale zrobiłam fotke i jutro im naskrobie wiadomość.
Mam wrażenie, że wszystkim takie info wyskoczyło  😤 pewnie podpucha... czaprak za 500zł mogą przecenić, ale pasze... no ja mam też w planie zadzwonić
OK ja złożyłam finalnie trzy haha. Z czego nie wiem czy jakiekolwiek poprawnie ;P. 
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 listopada 2015 23:12
Ej no chyba by nie rozgłaśniali nawet na Fejsie, pisząc CAŁY asortyment dużymi literami gdyby tak nie było?... Powiedźcie że nie  👿
Ciężko powiedzieć... Na pewno od tego zależy renoma sklepu, bo zdaje się, że dużo ludzi pozamawiało...
Oby nie było jak ze startem Becker'a :P
ja złożyłam dwa zamówienia i cały czas to samo wzięłam kilka tych wysłodków ale cholerka tam nie ma wagi ? ile tam może być w worku :P
mi tez ten błąd wyskoczył...
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
27 listopada 2015 23:35
Karina7, bo jest już sobota 😉
W piątek też nie było wagi :P
A jak jest sobota to co najwyżej promke powinno skasować, ale zamówienie się złożyć...
normalnie mi naliczyło rabat jedno zamówienie złożyłam przed północą drugie po za każdym razem mi odjęło rabat i ten błąd
Zorilla wzięłaś wysłodki ?

dopisuje na stronie opti shop
są wysłodki z takim zdjęciem i cena ta sama waga 10kg ..... 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się