UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Duży plus dla starakoniara777 jako sprzedającej  :kwiatek:
Zauzaczek - Ogromny PLUS  :kwiatek:. dla sprzedajacej . Transakcja idealna 🙂. Błyskawiczna wysyłka , super kontakt 🙂 , wszystko zgodne z opisem .
Plusy dla sprzedających:
olchari, jjaguss  :kwiatek:
Polecam mojsiwy jako sprzedającą. Szybko i konkretnie 😉
Plus dla  dorgajewska jako sprzedająca
Wielki plus dla jjaguss jako sprzedającej  :kwiatek:
Plus dla Anastazja Poncze jako sprzedającej 😉
Plus dla majeczka jako sprzedająca. Bryczesy przegenialne, dobra cena, szybka wysyłka. 🙂
Duży plusik dla Shovanne jako sprzedającej  za super kontakt  :kwiatek: dziekuję
Plus dla Talcia jako sprzedającej - bardzo fajny kontakt
Ogromny plus dla shadow jako sprzedającej. Transakcja idealna.
Super kontakt,mega szybka wysyłka, dobra cena i super towar. Polecam 🙂
oby jak najwięcej takich osób 😉
Polecam kupującą Olcia_93 , super kontakt, szybka transakcja!  😉
Ogromny PLUS dla olcip. Szybka wysyłka, komplet zgodny z opisem, super kontakt. Polecam jako uczciwą i rzetelną Sprzedającą!!!
Polecam kosinus . Szybko i konkretnie
Plus dla Olo - kupująca  :kwiatek:
Polecam kupujące lenka1z i koni_czynka - obie dziewczyny zdecydowane i konkretne, rewelacyjny kontakt i błyskawiczne wpłaty :kwiatek:
Wielki plus dla Yennefer jako sprzedającej 🙂 Super kontakt, szybka wysyłka a przede wszystkim towar zgodny z opisem 🙂
Plus dla PUKI jako sprzedającej. Szybka wysyłka i towar zgodny z opisem 🙂
Mam pytanko. Sprzedalam rzecz za cene 40 zł z wliczoną przesyłką. Wysłałam PP, w sledzeniu przesylek widoczne byly dwa awiza. Skontaktowalam sie z uzytkowniczka, tj wyslalam wiadomosc, aby odebrala przesylke na poczcie. Niestety przesylka wrocila do mnie, zaplacilam 7,5 za zwrot. Dziewczyna sie nie odzywa. Nie wiem co zrobic. Zwrocic 32,5 czy 25? Jak to sie robi zwyczajowo?
Megane Odlicz przesyłkę jedną i drugą w końcu poniosłaś koszty.  To nie jest twoja wina, że ktoś nie odebrał paczki.
Wielki plus dla remi szybka wpłata na konto,bardzo polecam.
monia dzięki, tak też myślałam, ale chciałam się upewnić  :kwiatek:
[b] Siesiepy[/b] - Plus dla kupujacej  :kwiatek:. - szybko , konkretnie , miło , sprawnie 🙂 . - POLECAM  😀!!!
Siesiepy   Ponczek bez rączek
02 grudnia 2015 23:15
figaro2046 - plus dla sprzedającej. 🙂 Super kontakt(błyskawiczny) i tak samo szybka wysyłka. Polecam jak najbardziej! 😀
Polecam kupujące:

- hiliver,
- Istehza,
- kleosiek.

Bardzo dobry i miły kontakt, szybka wpłata pieniędzy na konto :kwiatek:
Ja za to polecam:

Yennefer
kjolimpia
Kasia Konikowa
monika0393@op.pl

🙂
+ dla Tomaszromak
Duży + dla sprzedającej sol781
Dziękuje za idealną transakcję  :kwiatek:
Wystawiam PLUSA dla użytkowniczki diannet jako sprzedającej. Wszystko zgodne z opisem, polecam 🙂
ogromny plus dla fajna_jula jako kupującej  :kwiatek: wszystko w najlepszym porządku ! 🙂
Plus dla użytkowniczki blucha - super sprawna transakcja :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się