Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

rybka   Różowe okulary..
28 listopada 2015 10:35
Ja dziś wzięłam 2 pasze, naliczyło mi rabat 30% i też mi wyskoczył błąd (maila powitalnego i maila podsumowującego zamówienie). Dostałyście jakąś informacje już od sklepu?
Tak, dzwoniła bardzo miła Pani i wszystko dogadałyśmy 🙂

O wage wysłodków nie pytałam, ale 10kg za 10zł to i tak spoko 🙂
Kontakt z equizone super! Wysłałam maila, odpowiedź szybciutko, wszystko ok, Pani przeprosiła i dostałam rabat na kolejne zakupy  🙂 czekam jeszcze na realizację zamówienia, ale na chwilę obecną obsługa robi wrażenie :-)
A do mnie nikt nie dzwonił 🙁 Ale widzę, że na fb dodali informację, że błąd sklepu internetowego to nie celowe działanie. Więc liczę na jakąś reakcję.
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
28 listopada 2015 11:20
Ech, mi się chwile temu naliczył rabat, a teraz już normalne ceny 🙁 Nie lubię się spóźniać!
Ten temat powinien wysyłać przypomnienia sms'em!  😕
Haha bardzo dobrze że nie wysyła :P
Ja zbankrutowałam na paszach... i jeszcze musze pomyśleć gdzie je zmagazynować  🙄k ale to ogromna oszczędność i ciekawa cena przesyłki, bo za 22 wory paszy i suplementy przesyłka 20 zł  😀
ILE?!  🙄 🙄 🙄
kitty kiedy Ty to skarmisz :P ja i tak zbankrutuje a wydałam z 270zł i dla konia mam zapasy na długooooooo
kitty, o wow. Ja zamówiłam 4 worki i myślałam, że to i tak dużo :P
moje zamówienie zlozyło się dwa razy mogę jedno komuś odstąpić jak tak można  😂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
28 listopada 2015 15:28
Karina7, a co zamawiałaś? 🙂 Jak wysłodki czy sieczkę, albo cool mixa to byłabym zainteresowana  :kwiatek:
No ja mam dwa konie praktycznie na pełno porcjowym karmieniu, więc to wcale nie jest jakoś bardzo dużo... Starczy na jakieś 1.5 mc
sama bym zamawiała do oporu, tyle, że mój koń takich frykasów nie jada 🙂
Ja w ostatniej chwili dzisiaj zdążyłam. Zaopatrzyłam się na 3 miesiące i teraz żałuję, że nie wzięłam więcej. 😜  Pierwszy raz w życiu udało mi się zdążyć załapać na taką promocję. Dzięki ci revolto!
Wyprzedaż dere w Decathlonie:
http://www.decathlon.pl/derka-padokowa-allweather-300-id_8339678.html
169,99 pln
rozm 125, 135, 145 i 155. Więcej info u formułowiczki kolebka
Omamo! może choc z tym zdążę? Lecę w derkowym zapytać jak rozmiary wypadają.
a i się wyświetla 389.99  🤔
Ja tez widze regularna cene 🙁
Dziewczyny podejrzewam, że trzeba się do kolebki zgłosić, tak jak w poście napisane 😉
zapraszam do kontaktu 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2015 00:46
Ja potwierdzam ze super kontakt i przesympatyczna Pani w equizone!!
Ja sie obkupilam glownie w rzeczy pielegnacyjne bo z paszy to tylko sieczka i meszyk 😉
Jak komuś się żółwik marz to też jest 😉 http://www.decathlon.pl/ochraniacz-plecow-smartrider-id_8159915.html
LatentPony   Pretty Little Pony :)
29 listopada 2015 09:51
Jak komuś się żółwik marz to też jest 😉 http://www.decathlon.pl/ochraniacz-plecow-smartrider-id_8159915.html


Szkoda, że nie ma już rozmiaru S 🙁 Kupiłam M, najwyżej przymierzę i zwrócę jak nie będzie pasowała.
Kochane, ten rozmiar M jest dziecięcy czy dla dorosłych?
Grettiena, nigzie nie znalazłam informacji. Podejrzewam więc, że to "dorosła" rozmiarówka.
Kupowałam coś ostatnio w Bergo i przysłali mi kod rabatowy na 20% na wszystko marki Horze.
Może jak ktoś spróbuje wpisać to zadziała na innym konie niż moje, teraz w Bergo jest -15% na Horze ale jak dopisuję ten kod to cena jeszcze spada.
Nie stać mnie na razie znowu na zakupy więc chętnie podam Wam kod, kto pierwszy ten lepszy, ważny jest do dzisiaj!!!

HORZE20

Mam nadzieję, że ktoś skorzysta, bo po co ma się zmarnować 🙂
kto chciał worek sieczki i wysłodki odsprzedam bo moja nie zje tego wszystkiego, ktoś do mnie pisał na priv ale nie wiem kto  🚫
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się