Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Moona dzięki za odpowiedź 🙂 Skutecznie mnie wyleczyłaś z darkreda 😅 Dlatego tak kuszą bo ładne niestety 🤣 W takim razie zainwestuje w Caballa bo też chodzi za mną  🙂
wątek zamknięty
A możecie polecić jakiś tani czaprak, taki do codziennej roboty, najlepiej w kolorze błękitym? :kwiatek:
wątek zamknięty
Libeerte, mustangi są rewelacyjne i tanie 🙂
wątek zamknięty
koza1, ja bym brala cottona, jak się ma czystego konia, siodło i buty i nie rzuca czaprakiem po ziemi to naprawde nie wiem od czego miałby się tak brudzić i mechacic. Mam cottony z różnych kolekcji i jedyne naprawde zmasakrowane to te, które kupiłam używane od kogoś kto zdazyl pozaciągać lamówkę rzepami czy głupio wyprać.
I zeby nie bylo ze jakos specjalnie te czapraki oszczędzam - u mnie wszystkie rekreanty chodzą w cottonach 😉
wątek zamknięty
Orzeszkowa a jak je prać? 30 stopni i pralka jest ok?
wątek zamknięty
Moje cottony też sie nieźle trzymają. Żadnych przetarć i nic sie nie kulkuje. Wszystkie mam od nowości, prane w pralni zoologicznej. Te starsze i te z najnowszych kolekcji są ok. Jedyne co to w ciemnych spiera sie kolor, ale to naturalne przy bawełnie.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
28 listopada 2015 10:18
Ja też nie mam żadnych problemów z cottonami, nawet trzymają kolor, koń chodzi średnio 4 razy w tygodniu, piorę je sama w pralce i jeszcze nic się nie przetarło, ani nie zniszczyło. A najstarszy ma jakieś 3 lata.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 listopada 2015 10:24
Euphorycznie ja piorę w 40 stopniach i 800 obrotów. Mam z 7 cottonów (najstarszy ma 7 lat) i ciągle jest w bardzo dobrym stanie. Lamówka się troche postrzępiła, ale to od popręgu  😉
wątek zamknięty
Hmm no to mam dylemat. Bardzo podoba mi sie darkbasalt ale wzielabym cos jeszcze.
Ehh moze cottona niciaka? Niby tak łatwo rude ubrac a ja sie zdecydować nie mogę. 😵
wątek zamknięty
Ja też cottony mogę polecić,  najlepsze czapraki na lato  🏇
wątek zamknięty
Z cottonami to różnie bywa... są takie, które działają dłuuuugo, a inne faktycznie po pierwszym praniu już nie wyglądają na nowe....

Zdjęcie do d... ale chwalę się cudowną derczką stajenną z Caballa  😍
wątek zamknięty
Ja nie przepadam za eskadronami z racji ceny i właśnie opinii o jakości, ale skusiłam się na używanego castora, bo był tani i jestem zaskoczona jak on wygląda. To niby kolekcja z 2009 roku, a on tylko pod popręgiem lekko odbarwiony, ba, nawet spód czapraka nie wygląda wcale źle. Naprawdę porządna szmata. Jak macałam jakieś nowe kolekcje, to takie papierowe fujki mi się wydawały.
kitty, rewelacyjna 😀
wątek zamknięty
Ja już ze strone temu pisałam, że cottony uwielbiam, trzymają się świetnie. Mam po 3-4 lata, zapieram ręcznie, potem w pralce i żaden nie jest zmechacony, co najwyżej z tych ciemnych trochę kolor schodzi.
kitty, - obłęd w ciapki! 😍
wątek zamknięty
kitty, aaaa! Jaka cudna 😍
wątek zamknięty
kitty Ja choruję na ocelota!  😁 Ale musi jeszcze poczekać (szic, mam nadzieję, że za rok jeszcze będzie... :zemdlal🙂
Cały czas myślę o tych cottonach - jeszcze pomyślę. Najpierw Caball.  😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 listopada 2015 17:23
kitty, o rany, jaka słodka! 😍
wątek zamknięty
Kurcze, kiedyś Schockemohle były fajne - nadal są? Bo ten dynamic orchid (przynajmniej na zdjęciu) wygląda ładnie...
wątek zamknięty
absolutnie uwielbiam swoje caballowe dery  😍 co jedna, to lepsza  🙂ocelota mam 😀 mam jeszcze cudne kropy  😍 no i derki softshelowe, to jest dopiero hit  😍
wątek zamknięty
kitty A masz może zdjęcie ocelota na koniu? Bo mocno się zastanawiam jak ona wygląda.  😜
wątek zamknięty
No niby mam... ale małpa mało się w kadrze mieści, a ucieka jak tylko człek odejdzie  😂
edit: zdjęcie....
wątek zamknięty
kitty, - zmniejsz zdjęcie, bo zostaniesz zagryziona 🤣 Ocelot też świetny, ale ja bym go widziała z czarną/brązową lamówką 😉
Euphorycznie, - pisałam o schocke - to nowe to shit niestety 🙁
wątek zamknięty
kitty cudowna  😍 uwielbiam wzorzyste derki  😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 listopada 2015 00:19
kitty jaki Dzidzia nosi rozmiar derek? Bo mi kopara opadla jak jak ostatnio na padoku zobaczylam! W ozorowickim boksie nie wydawala sie AŻ taka!

Ja az tak bardzo nie poszalałam szmatowo na czarnym piatku bo tylko nauszniki do BS petrola i owijki Berry z NG bo niestety cottonow juz braklo, niezmiennie czekam na Niciakowy szał a tam juz nie bede chyba nad soba panowac 😜
wątek zamknięty
Zairka bo ona urosła... właśnie awansowała na 165cm, co mnie nie cieszy  🙁 do tej pory chodziła w Maniusiowych derkach, więc dokupiłam takowe i mam górę derek dla Mania i chyba ze 3 dla Dzidzi. Na szczęście wchodzi jeszcze w niektóre 155, ale myślę że to ostatni sezon. Ona rośnie...

edit. Dwie ulubione kolekcje Niciaczkowe  😀 już prawie skompletowane
wątek zamknięty
Dziewczyny dzięki za opinie o cottonach 🙂 Mam bawełnianego Topaza FP i po praniu zmechacił się strasznie. Boje się, że z cottonem stanie się tak samo. Piorę w 40 stopniach i bez wirowania. Ale strasznie kusi ten darkred i chyba w końcu przygarnę jednego...
wątek zamknięty
koza1, - na cottonach jest 30 stopni. Ja piore w 35, program z "odplamianiem" i wiruje normanie 😉 Wcześniej je zapieram szczotą i płynem bhp i nawet szorowane szczotą (taką do paznokci) się nie kulkują i nie mechacą.
kitty, - wow, super! Uroczo musi ta z 2009 na Twojej wielkiem babie wyglądać 😀 A, że rośnie... kochanego konia nigdy nie za wiele 😁
wątek zamknięty
Cottony uwielbiam na treningi, nie są jakoś strasznie drogie, więc żalu nie ma podczas "ciorania", bardzo ładnie się prezentują, są cieniutkie, w praniu się nie mechacą. Kolor tylko trochę schodzi przy ciemnych odcieniach, ale jest to raczej kwestia kilku prań. Ja piorę w 30 stopniach i 800 obrotów. I trzeba uważać na rzepy, ja już niestety wstawiłam czaprak kilka razy do pralki bez zapięcia pasków do przystul, czego efektem jest postrzępiona lamowka. 🤦
wątek zamknięty
Mam problem z dobraniem owijek do tego koloru czapraka
zdjęcie w cieniu i w słońcu. Może któraś z was widziała / ma owijki w kolorze takim jak ten czaprak ?
Doradzicie jakieś ?
http://zapodaj.net/2cd0ad4ce9281.jpg.html
http://zapodaj.net/2cd0ad4ce9281.jpg.html
wątek zamknięty
arabianka22 a może ten niebieski z Fair play zima 2015 będzie dobry ? :p
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 listopada 2015 08:35
FP lazur może się nadać.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.