Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

slojma   I was born with a silver spoon!
17 listopada 2015 18:56
Milosnicy piercingu Morbid szuka kilku osób chetnych na Chin piercing za 15zl.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2015 21:41
Co to jest chin piercing?  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
17 listopada 2015 21:46
smarcik, w podbródku
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2015 21:59
Fuj, to nie chcę. Ale jakby ktoś jeszcze widział promocje na jakieś fajne przekłucia to ja chętnie  😁 Kusi mnie, żeby znów się dziarać ale rozsądek zabrania, więc mogłabym przynajmniej coś przekłuć  😁
emptyline   Big Milk Straciatella
17 listopada 2015 22:06
smarcik, ahaha, no mnie właśnie też kusi dziara, ale no nie... miał być jeden. 🙂 Dobrze, że chociaż do przekłuwania nie lecę. Traugusa sobie zrób. 🙂 Ja w moim jestem niezmiennie zakochana.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 listopada 2015 22:08
W jednym uchu mam, w dwóch chyba głupio by wyglądało. Nie wiem, może jakieś sutki zrobię czy coś :P W jednym uchu mam tragusa i dwa helixy, w drugim concha. I język. I 4 dziary. Trzeba coś nowego wymyślić  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
17 listopada 2015 22:12
smarcik, a rook? Albo daith?
smarcik, to może jakaś skaryfikacja  😁 ?
żartuję oczywiście 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 listopada 2015 10:24
A wiesz..  😁 Tak serio to wybitnie nie podobają mi się skaryfikacje, jeśli coś na stałe, to tylko dziara  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2015 10:42
No i przekonałyście mnie - idę w piątek do Conora, tylko jeszcze nie wiem na co  😁
Właśnie napisałam do jednej osoby czy ta podejmie się wykonania mojej wizji tatuażu.
Zobaczymy.
smarcik, to pochwal się jak będziesz już wiedziała na co 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 listopada 2015 14:06
Smarcik- zazdrooo, teez bym cos nowego zmalowała.
Btw, umowilas sie na te pazury do Soni? Bo nie odpisałaś mi na priv ;]
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 listopada 2015 15:00
MonioRek chcę jakieś przekłucie powierzchniowe, ale nie mam pojęcia w którym miejscu  😉


yga o rany, przepraszam  😡 Dopiero teraz weszłam w wiadomości i zobaczyłam, że pisałaś, nie wiem jak ja to zrobiłam  😡 Jeszcze się nie umówiłam bo moje paznokcie są w tragicznym stanie, przed jakąś okazją się umówię, szkoda byłoby od razu zmarnować takie paznokcie np na ściance wspinaczkowej  😉
W końcu po przekładaniu terminów udało się i jest trzeci do kolekcji 😀 Co prawda zupełnie inny projekt, niż chciałam na początku, w zupełnie innym miejscu (miał być cover na nadgarstku, ale to następnym razem), ale ja jestem zachwycona, na żywo wygląda o wiele lepiej 🙂
klik
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 listopada 2015 16:02
Nanana byłam u Conora  😍 I niechcący o mało nie pozbawiłam go możliwości posiadania dzieci  😡  😂
Smarcik, no ale chwal się gdzie zrobiłaś kolczyk 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 listopada 2015 18:04
Jak uda mi się cyknąć zdjęcie albo Conor wrzuci na swoją stronę to się pochwalę  😁 Na brzuchu zrobiłam  🙂
smarcik prosze 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 listopada 2015 22:20
O, mój brzuch  😁 Dzięki  :kwiatek: Ciężkie miejsce, nie wiem jak to zagoić bez zaczepiania o ubrania bez przerwy..


edit: dopiero skojarzyłam fakty, co Ty się kobieto nic nie chwalisz?  😉 A ja się zastanawiałam o co chodzi z Patatajcem na przedramieniu, koński świat jest mały  🙂
Smarcik kolczyk kolczykiem, jest ekstra, ale brzuch  😜

Ledwo mi się mój pierworodny zagoił a już mam wymyślony kolejny, dokładnie wyobrazony co jak i gdzie - teraz tylko znalezc kogos kto mi to zaprojektuje i zrobi... chyba przepadłam. A wszyscy uprzedzali, ze to uzależnia  😡
Ktos mi poleci jakiegos artyste tatuatora z prawdziwego zdazenia, w okolicach Wroclawia/Szczecina/Katowic?  Potrzeba mi kogos kto mi zaprojektuje nieduzy tatuaz z wkomponowanym napisem.
Również szukam kogoś kto pomoże mi zaprojektować tatuaż,jakby ktos cos wiedział to proszę o pw.Oczywiście wiem że nic za darmo.
Każdy dobry tatuażysta zaprojektuje Wam wzór.
Szukajcie osób, których prace Wam się podobają i odzwierciedlają styl, w jakim chciałybyście tatuaż.
smarcik Patatajec to ja, a Laptop mój czy nasz koń jest maskotką CrM :P Jakbyś miała jakieś problemy czy coś to pisz śmiało 🙂
Nav niestey ale nie kazdy.Pisalam do dziewczyny ktora robi piekne wzory i tatuaze.Odpisala ze tak robi ale tylko jak ona sama dziarga.Dla mnie wielka szkoda poniewaz nie mam czasu jechac 800km tylko po to aby zrobic sobie tatuaz.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2015 20:34
iga ale jak Ty to sobie wyobrażasz?  🤔 Każdy artysta ma swoją wizję, robi swoje wzory i je dziara, żaden szanujący się dziaracz nie robi czyjegoś wzoru  🤔 A ci którzy robią byle g**** wydrukowane z internetu nie są nic warci. Wybierasz artystę, mówisz jaką masz wizję, płacisz i czekasz. Potem możesz ewentualnie wprowadzić zmiany w gotowej koncepcji, proste.


MonioRek fajnie, może Was jeszcze kiedyś odwiedzę jak wymyślę sobie kolejne przekłucie  😀 A najlepiej to trzeba by po prostu zrobić re-voltowe warszawskie spotkanie skoro jesteś tu od niedawna  🏇
smarcik, ekstra! Bolało bardzo? 🙂

Ja się chyba umówię na kolejną dziarę 😡 😁 😜 I mam już projekt na wspólny tatuaż z przyjacielem. Ekstra i jaram się mega 😅
zna ktoś jakieś sprawdzone studio w Lublinie? Chciałabym sobie zrobić kolczyk w nosie, nie chcę robić gdzieś z przypadku. Niby nic wielkiego ale trochę się stresuje, zależy mi na profesjonalnym podejściu do sprawy 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2015 21:03
zen przyznam, że bardzo, ale samo kłucie trwało może ze 30 sekund  😉 Zabolało straszliwie, przestało, pomyślałam "oho, igła przeszła, teraz będą pchać kolczyka" a tu się okazało, że kolczyk idzie razem z igłą i było już po  😉


te.gry idź do Valhalli, np do Bartka na Chopina, koło Plazy - z resztą uczył się na mnie ładnych parę lat temu, a jeden kolczyk z tamtych czasów mam do dziś  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się