Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

LatentPony   Pretty Little Pony :)
30 listopada 2015 11:56
Karina7, ja pisałam, ale tutaj w wątku, zaraz po Twoim poście  :kwiatek: byłabym bardzo chętna 🙂
jutro jest dzień darmowej wysyłki dla wielu sklepów jeździeckich. I tutaj mam pytanie, ktoś zna sklep eequs.pl? szukajka nic nie wypluła a nie wiem czy ryzykować jutro  😉
eequus jak najbardziej polecam 🙂
Robiłam kiedys u nich sporeee zakupy , nie dośc że dostałam rabat 15% na tamte zakupy to dożywotnio mam u nich 10% na wszystko.
Obsługa bardzo miła, wszystko sprawnie i szybko.
Doszła już do kogoś paczka z equizone?
Do mnie doszedł e-mail od kuriera, że nadano paczkę.
Czy ktoś wie o jakichś niedrogich derkach stajennych 125/135 która ma służyć jako wypełnienie pod plandeke?
rybka   Różowe okulary..
01 grudnia 2015 13:38
Czy ktoś wie o jakichś niedrogich derkach stajennych 125/135 która ma służyć jako wypełnienie pod plandeke?


https://www.decathlon.pl/derka-stajenna-stable-200-id_8339690.html

Doszła już do kogoś paczka z equizone?

Do mnie też przyszedł mail, że paczka została nadana.
Ja też takiego maila dostałam, ale kurier się póki co nie pojawił.
Kiedy będą wyprzedaże zimowych ciuchów? Bryczesów z softshellu, bezrękawników, kurtek?  🙂
Posiada ktoś kod rabatowy do bergo? :kwiatek:
Do mnie Pani dzwoniła, że o 16 pasze zostaną dostarczone bezpośrednio od importera i czy mi pasuje  🙂 obsługa w tym sklepie jest rewelacyjna  😀 a długo sobie pogadałam z Panią i wiem, że ma w bliskich planach poszerzenie oferty oraz fajną politykę, więc może się okazać, że to będzie mój ulubiony sklep  🤣 Także jak dostanę pasze ( za jakieś 10 min) to potwierdzę wszystko  😉
i jak kitty masz już pasze ?
Karina, zanim ona pol tony rozladuje to chwile potrwa :P
o matko, zbankrutuje sklep przez Ciebie :P  heh jak dojdzie daj znać
Kayra   Kucusiowy wariat :P
01 grudnia 2015 17:37
Czy jest jakiś aktualny kod rabatowy do GNL? :>
Uwaga! Dostalam informację, że na dniach ma się pojawić promocja na derki Allweather 300 na stronie deca.
Wszystkie chętne osoby, które u mnie zamawiały zapraszam do zakupu na stronie internetowej 🙂

bo obawiam się, że nie ogarnę wysyłki 25 paczek  😂
kolebka czyli, jednym słowem, akcja nieaktualna?  😜
Do GNL jest lub będzie kod GNL2016. Nie wiem czy działa ale taki dostałam razem z ostatnim zamówieniem. Ważny do 30.03.15.
A tak przy okazji, czy animalia daje jakieś kody? Ewentualnie czy dostane ogłowia BR w jakimś innym sklepie z obniżką?
kolebka A kantary z Deca?  🙇 🙇 🙇
Pasze doszły 😀 punktualnie jak w zegarku 😀 chwilowo zamieszkały w warsztacie samochodowym, jutro pomyślę gdzie je upchać  😂
a jakiś kod do bergo ktoś ma?  :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
01 grudnia 2015 22:43
kolebka, a wiesz może kiedy dokładnie 🙂?
Sprawdzanie strony Deca co 20 minut za 3... 2... 1... 😜
podbijam Kolebka, uchyl rąbka tajemnicy co do daty  :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
02 grudnia 2015 10:54
Ustawię sobie stronę Deca jako startową.
Do mnie też dotarły pasze z Equizone 😀 Nadawca - Optifeed 😉 Wszystko super, poza tym że Saracen ma termin do 08.12.2015. Ale jakoś mało mnie to rusza, na szczęście.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
02 grudnia 2015 12:10
[s]Jest teraz jakiś kod do Pasi-Konika? [/s]
Ok już nieaktualne  :kwiatek:
Do mnie też. Wszystko OK. Data oleju trochę krótka (3mc niecałe) ale na luzie do tego czasu zjem więc super 🙂
rybka   Różowe okulary..
02 grudnia 2015 12:36
A u mnie w paczce z Equizone brak mashu i paszy... Telefonu nie odbiera sklep. Zobaczymy jak to sie skończy.
Telefon zadzwonił i na szczęście okazało sie, ze zostały 2 paczki nadane, wiec czekam na kolejną. Celowo nie kasuje wiadomości powyższej, żeby ktoś nie zdenerwował się tak jak ja 🙂

Ps.: Paczka doszła też z paszami 🙂 Pani ze sklepu przemiła, wszystko wyjaśniła 😉





<dopisek>
rybka, przyjdzie inną paczką, bo pasze wysyła Optifeed. Ja miałam to samo - najpierw przyszedł bat DHLem a potem za godzinę pasze GLSem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się