paznokcie, żele, tipsy

Ja daję na przemyty kolor, bo łatwiej jest nią wtedy manewrować póki jeszcze jest mokra i koniecznie trzeba dać top a najlepiej dwie warstwy, bo czasem brzegi lubią odłazić.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 listopada 2015 08:42
ok, dzieki
robakt   Liczy się jutro.
26 listopada 2015 09:24
Już nie mogę się doczekać folii na paznokcie i naklejek wodnych, które zamówiłam na aliexpress  😍
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 listopada 2015 10:49
jak sie zamawia na tej stronie, czy jeżeli kupie kilka naklejek połączy mi zamówienie?
jeżeli kupisz od jednego sprzedawcy to tak, ale najczęściej sprzedawca ma bardzo duży wybór naklejek 🙂 to działa identycznie jak nasze allegro
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 listopada 2015 12:33
zamówiłam  😅 😅, jak długo sie czeka na przesyłkę?
około miesiąca
U mnie niektóre przyszły już po 10 dniach. Szybciej niż niektóre przesyłki z PL 😉
a no, u mnie też bywało że po 7-14 przychodziły ale standardowo to około miesiąca 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 grudnia 2015 06:55
Przedluzylam hardem- ok, jakos wyszlo mimo braku dobrego światła.
Wczoraj przy top model robilam próbe przedluzania żelem na formie- i wyszło lepiej!
Mając drugi raz w zyciu do czynienia z tym wszystkim, a z żelem poraz 1- jestem zadowolona  🤣
estena   Wariat nad wariaty.
01 grudnia 2015 16:22
[[a]]http://pl.sallyhansen.com/paznokcie/piel%C4%99gnacja-paznokci/wzmocnienie-i-wzrost/od%C5%BCywka-nail-rehab[[a]]

Miał ktoś do czynienia z tą odżywką Sally Hansen? U mnie było wszystko ok, odżywka pomogła, ale od pewnego czasu mam przez nią żółte paznokcie. Ktoś wie co można z tym zrobić?  🙇
Dziewczyny, macie jakis sposob na bialy lakier? Nalozylam 3 warstwy, zrobily mi sie babelki 👿 i nadal ten bialy jest lekko rozowy, a nie snieznobialy!
robakt   Liczy się jutro.
01 grudnia 2015 19:14
Jak dla mnie to tylko lakier z Golden Rose z serii Rich Color jest biały-biały, innego białego ze zwykłych nie odkryłam. Jeśli chodzi o hybrydę to biały z Estetiq też daje radę 🙂
Dzieki, kupie ten z Golden Rose. Teraz mam Colorama i jeszcze jakis tam inny (nie pamietam firmy). Oba beznadziejne i w czasie malowania robia sie masakryczne smugi. 👿
ashtray, miałam biały Colorama i jest beznadziejny, możesz 8 warstw nałożyć a i tak nie będzie dobrze. Tera mam biały Sally Hansen i wystarczy nawet jedna warstwa jak sie postaram i równo nałoże
Dziewczyny, poszukuję kogoś, kto zrobi mi porządnie manikiur (najchętniej żel, chyba że coś innego będzie w stanie utrzymać je w całości...) i przy okazji nie wykończy finansowo. Warszawa, najlepiej z dobrym dojazdem ztm. Będę wdzięczna za namiary  :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 grudnia 2015 17:53
Poncioch odezwij sie do mnie na fb, Iga Mikołajuk.
dziewczyny skąd wziąć takie wzory ?
naklejki wodne z allegro lub alliexpres 🙂
Zele, zele i po zelach...  😲 

Ktos jakis pomysl na odzywienie paznokci zniszczonych po zelach? Bo przed zelami przy pracy w stajni byly paskudne, ale teraz to wogole wstyd sciagac rekawiczki  😵
jett   success is the best revenge
04 grudnia 2015 16:40
Ma ktoś może tą klik lampę? Będzie ok na początek?  👀
Ja mam taką samą, daje rade 🙂
Sigma oo brzmi super! Dzięki za pomoc!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 grudnia 2015 19:20
jett, też mam taką 🙂
jett   success is the best revenge
05 grudnia 2015 17:21
Super, w takim razie wezmę tą na początek  🙂 długie zimowe wieczory sprzyjają nudzie, więc zacznę się bawić hybrydami  🤣

moje pazury z tego tygodnia, żel na fomie. a jutro idę pracować na halę produkcyjną, zobaczymy ile paznokci przetrwa  😁
casines, śliczne!

ja dzisiaj zamówiłam płytki i stempel z MoYou London... ciekawa jestem niesamowicie czy uda mi się to w ogóle obsłużyć😉
Mańka w katalogi Oriflamu widziałam takie świąteczne naklejki.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 grudnia 2015 09:43
Euforia_80 ten pierwszy galopujący to naklejka wodna z alliexpres:-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się