Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Czy ktoś posiada brillanta caviar z NG 2015 oraz brillanta navy z classica 2015 i podesłałby mi fotkę? Czy on też jest z tych błyszczących? :kwiatek:
Przy okazji, cotton grey melange:
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
30 listopada 2015 11:40
caviar NG15
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
wątek zamknięty
Rudzik, ale mi chodzi o brillant  🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
30 listopada 2015 11:56
ach, nie doczytałam...
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
01 grudnia 2015 20:38
huzarova , wszystkie brillianty z dopiskiem DURA  są błyszczące
wątek zamknięty
Kitty Pokaż siwe w całości, śliczny koń.  Fajna kolekcja Nici, sama mam też  😜 
wątek zamknięty
Budlejowe_love, na zdjęciach katalogowych własnie wyglądało jakby było inaczej, ale już na własne oczy się przekonałam, bo dzisiaj przyszedł - cudeńko  😍
wątek zamknięty
Dziewczyny, ma któraś z Was Caballową derkę polarową w kolorze "ciemny granat"? Jaki to odcień? Bardziej wpada w czerń czy taki królewski?
wątek zamknięty
Olson, ja może nie derkę, ale mam owijki Caballowe w tym kolorze. Odcień zdecydowanie jak w nazwie - ciemny, głęboki 🙂
wątek zamknięty
Ja mam derkę 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny, fajny kolor, chyba zamówię 🙂
wątek zamknięty
Olson, mnie się wydaje, że zdjęcie kitty nie do końca oddaje kolor na żywo, jest jakiś taki zgaszony ten odcień. Wg mnie wygląda bardziej tak, jak na tym zdjęciu:
klik
Tak czy siak - odcień jest piękny. 😍
wątek zamknięty
Ja chyba zrobię sobie prezent na święta - Anky Hortensię  😍
wątek zamknięty
Euphorycznie, napiszę tylko, że polecam, to jeden z nielicznych niestypowych kompletów, który uważam za fajny 🙂



wątek zamknięty
quantanamera I nawet mi Rudzielca pokazałaś!  😜 😍 😵
wątek zamknięty
quantanamera, jaki piękny ogon na drugim zdjęciu 😍 opisywałas gdzieś jak dbasz o ogony? 😉
wątek zamknięty
sumire, dzięki 🙂 tak czy siak na obydwu zdjęciach wygląda ślicznie, a mam ochotę na dereczkę z kołnierzem i haftem, więc Caball wpisuje się tu idealnie 😀
quantanamera, bardzo ciekawy ten kolor, chociaż w halowym świetle podoba mi się zdecydowanie bardziej 🙂
wątek zamknięty
Ja niby wiem, że to nie do końca tu... ale uważam to siodło za tak absolutnie śliczne, że będzie praktyczną ozdobą  😜
Ps. Czemu nikt nie wrzuca foteczek NG?  🙁
wątek zamknięty
Euphorycznie, to dwa rudzielce jakby co 😉

Libeerte, ogon mojej kobyłki przeczy prawom fizyki, poważnie. Jest ogromny i układa się jak wachlarz, nie mam pojęcia jak to się dzieje, że jest najgrubszy na samym dole. Przycinanie go nożyczkami to niezła sztuka 😉

Poza tym ostatnio zebrało mi się na renesans granatów, które zaczynają do mnie bardziej gadać niż ulubiona dotąd piaskowe beżowatości. Dlatego derce kitty mówię zdecydowane: si!



wątek zamknięty
A ja nadal powiększam kolekcję rzeczy z NG wiosna lato '15 😜


Zółty dla karego, szary dla gniadej  😉
wątek zamknięty
tulipan ten szary jest piękny! Co to dokładnie?
Brillianty są jakieś lepsze od Cottonow?
Ani jednego ani drugiego nie macałam a skoro mówicie, że dura połyskuje...
To kuszące  😍
wątek zamknięty
To light grey z Next Generation  🙂
wątek zamknięty
Też mam ten szary z lata NG 2015 i go uwielbiam. Super szmatka na codzienne treningi. 🙂
Dzisiaj do mnie dotarł tricolore black z CS zima 2015, i z braku owijek do kompletu wzięłam "darkbasalt" z NG zima i niestety, ale gdyby ktoś chciał wiedzieć to jest to bardzo ciemno granatowy, ale nie czarny. I muszę odesłac...
wątek zamknięty
Olson, darkbasalt to ciemny  granat? Wow.  To super  🙂
wątek zamknięty
tulipan, jeszcze limonkowych owijek brakuje 😉
wątek zamknięty
Przecie jest owijka na zdjęciu 😉
wątek zamknięty
Szara  😉 Limonkowych owijek nie będzie, co za dużo to niezdrowo  😁
wątek zamknięty
anai, tutaj fotka telefonem, bo we Wrocławiu nie mam aparatu, ale może coś tam widać. To taki szaro-granatowy bardzo mocny kolor, fajny ale ja wolę raczej taki odcień jak Quanta pokazała tego Kingslanda 🙂 Na zdjęciu z czarnym padem.
wątek zamknięty
Szara  😉 Limonkowych owijek nie będzie, co za dużo to niezdrowo  😁


może zamów u Mikołaja? w koniku -15% na mikołaj2015 😉
wątek zamknięty
Ta limonka tak bardzo mi się podoba i kupiłam komplet w baaardzo promocyjnej cenie ale nie mam przekonania czy będzie dobrze wyglądał na siwym  🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.