Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

u koleżanki wczoraj był pan dr Podgórny razem z dojazdem wziął od niej tyle co ja płaciłem wetowi z wrocka a jakościowo uważam, że dużo dokładniej jej koń miał zrobiony przegląd.
jak chcesz namiary uderzaj do forumowe Katij
A ja do zębów szczerze polecam dr. Łosia, który się w tym specjalizuje, już od długiego czasu wraz ze znajomymi korzystamy z jego usług  🙂 po ewentualny kontakt zapraszam na PW
witam, potrzebuję dobrego weterynarza, chodzi mi o badania kupno-sprzedaż i by mnie nie zjadły koszty dojazdu w okolice Staszowa (woj. świętokrzyskie)
Kogo polecacie?
Chader5 Agnieszka Bestry często bywa w Świętokrzyskim więc mogłabyś się umówić "przy okazji". Ma dobry sprzęt i jest dobrym weterynarzem.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
13 listopada 2015 16:37
Potrzebuję dla kaszlaka weta. Ze Śląska lub dojeżdżającego na Śląsk (Katowice), specjalizującego się i najlepiej sprawdzonego w chorobach dróg oddechowych. Bo weci wzywani do tej pory nie potrafili koniowi pomóc.

W wątku znalazłam tylko, że desire poleca Monikę Szubart, ale nie mogę znaleźć telefonu do niej.





edit./poebcyłam literki w nazwisku  🙄
madziarra do nas na śląsk przyjeżdża Blanka Wysocka, na swojej stronie lub na fb wpisuje swoje trasy wyjazdowe. Specjalizuje się właśnie w drogach oddechowych.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
13 listopada 2015 18:30
Ooooooooo, dzięki. Znane jest mi jej nazwisko i znam dobre opinie o niej jako wecie, ale nie kojarzyłam, że ona od dróg oddechowych. Dzięki jeszcze raz.
Potrzebuję NA WCZORAJ dobrego lekarza do zrobienia i prawidłowego odczytania RTG w okolicach Aromeru woj. mazowieckie. Ktoś poleci kogos na kogo nie trzeba będzie czekać kilka dni???
Dziewczyny, kogo polecicie do TUVa na śląsku, żeby zrobił go bardzo, ale to bardzo dokładnie? Tzn, wolę takiego, który bardziej mnie "nastraszy" niż zapewni, że wszystko będzie ok. Henklewski? Czy może Glinka? Dr Golonki nie chcę 😉
Robił komuś z Waszych koni zęby dr Polakiewicz? Ma elektryczny tarnik? Jakie wrażenia?
Ostatnio robił nam inny wet, w dodatku ręcznym tarnikiem, i po podaniu 3 zastrzyków uspokajających koń nadal rwał uwiązy i kantary.
Gniadata   my own true love
28 listopada 2015 11:16
Kto z mazowieckiego albo dojeżdżający do mazowieckiego do nóg (taki najlepszy z najlepszych)?
Od razu mowie przepraszam ze nie popatrzylam po wątku ale naprawde nie mam teraz do tego glowy w ogole
Kto z mazowieckiego albo dojeżdżający do mazowieckiego do nóg (taki najlepszy z najlepszych)?
Od razu mowie przepraszam ze nie popatrzylam po wątku ale naprawde nie mam teraz do tego glowy w ogole

Popytaj tych ze szpiotala na Służewcu, na pewno ktoś od nich jeździ, a opinie mają b.dobre  :kwiatek:
Gniadata   my own true love
28 listopada 2015 11:43
E. :kwiatek: :kwiatek: podzwonie. Tylko boje sie ze na badania i tak bym musiala kobyle na sluzewiec wiezc

Ktos moze zna jeszcze kogos? :kwiatek: nie ukrywam, zalezy mi zeby miec jak najwiecej opcji
Gniadata a dr Przewoźny? Dojeżdża do Warszawy i okolic, opinie ma skrajne, ale w problemach z nogami ma olbrzymie doświadczenie. Pomijając wyjątkowo dobry sprzęt diagnostyczny.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
28 listopada 2015 12:02
Gniadata moim absolutnym nr 1 jest Olga Kalisiak 🙂
Gniadata   my own true love
28 listopada 2015 12:07
lilid w sumie wolałabym opinie w większości pozytywne, ale rozważę  :kwiatek: dziękuję!

Zu zapisane, przedzwonię :kwiatek: dzięki :kwiatek:

edit jakby ktos jeszcze mial jakies namiary to tez bede bardzo wdzieczna :kwiatek:
Gniadata, przyłączam się z rekomendacją dla dr Olgi Kalisiak: pełen profesjonalizm, wiedza, sprzęt, doświadczenie. Do tego empatia wobec pacjenta. Co do szpitala na Służewcu, to faktycznie bardzo rzadko dr J. Samsel jeździ w teren.
Gniadata   my own true love
28 listopada 2015 21:27
Grace dzięki :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 listopada 2015 06:29
Ja też się przyłączam się do zachwytów nad Olgą Kalisiak  🙂
Gniadata   my own true love
29 listopada 2015 13:59
Nasturcja-Renata dziękuję za opinię  :kwiatek:

Jeszcze raz ogromnie dziękuję wszystkim, którzy podrzucili mi namiary na różnych wetów :kwiatek: mam już całkiem fajną listę nazwisk, do których bede sie jutro telefonicznie dobijac :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
01 grudnia 2015 19:36
Robił komuś z Waszych koni zęby dr Polakiewicz? Ma elektryczny tarnik? Jakie wrażenia?
Ostatnio robił nam inny wet, w dodatku ręcznym tarnikiem, i po podaniu 3 zastrzyków uspokajających koń nadal rwał uwiązy i kantary.

mojej robił, elektryczny tarnik, tylko nieco drożej od innych w okolicy  😉
Gniadata, Michał Kaczorowski, tylko on rozchwytywany, więc moze nie miec czasu, ale sprobowac warto.
Macie jakieś doświadczenia z dr. Trela z Warszawy ?  :?  :kwiatek:
Jeśli chodzi o Janka Trelę, który przyjeżdża z USA na zabiegi i konsultacje to jak najbardziej polecam!!!
Olga Kalisiak wyleczyła mi Duszka 😉 A już to jest chyba najlepszą rekomendacją (koń szedł już na emeryturę, aktualnie jest w stałym treningu)
Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego weta od końskich zębów z Wrocławia ?
Gastroskopia potrzebna w okolicy Gdańska. Mam wrażenie, że mało kto ma sprzęt do tego badania....
Może być wet z woj. pomorskiego lub ościennego.

Możecie kogoś polecić?



konik1265
we Wrocławiu czasem działa Lech Januszewski. Polecam.

Kogo polecacie do konsultacji zdjęć rtg przy kupnie konia (chodzi o "potwierdzenie" wcześniejszego tuv'a).
Raczej blisko Śląska lub ze Śląska (jeżeli ktoś ma swoją propozycję), z niżej wymienionych.

Dr Golonkę, dr Aldonę Kucharską czy dr Henklewski?
Melanie, mnie ostatnio nikt nie odpowiedział w tym wątku, więc pozwól że ja Tobie odpowiem 🙂

We wtorek TUVa robił mi dr Golonka, ale zaniosłam jeszcze dr Henklewskiemu do konsultacji. Pewnie obydwie opinie będą się zgadzały, ale co dwie głowy to nie jedna. IMO - nie brałabym pod uwagę p. Kucharskiej, ale wiadomo - ile ludzi tyle opinii.
Olson, dzięki wielkie za szybką odpowiedź, ja na pewno postaram się wypowiedzieć o tych, których teraz zaczepię, ale jakoś wcześniej nie było okazji z mojej strony na molestowanie o tuv'a.

Rozumiem, ja w sumie prawdopodobnie jako drugiego wezmę dr Golonkę, bo pierwsza konsultacja jest z Panią dr z małopolskiego, ale jak wiadomo przy zdjęciach warto mieć parę opinii, jak się pokryją, to idealnie.
Mogę na priv prosić opinię o dr Kucharskiej?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się