sklepy internetowe

Największy PLUS jaki dawałam! Dla Equizone! Promocja, aż nieprawdopodobna! Wszystko doszło, kontakt super, podejście do klienta bardzo fajnie - aktualnie jestem zachwycona sklepem 😀

Plus dla Equishop, chyba pierwszy w moim wykonaniu, ale bardzo uczciwy. Szybko sprawnie i tym razem popełniłam pomyłkę przy zamówieniu, Pani szybciutko wyprostowała wszystko 🙂
+ dla Equizone. Rozszerza asortyment i kupuje tylko u nich! 
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 grudnia 2015 20:14
Plus dla Yard-Equites - fenomenalna obsługa i pomoc przy zdejmowaniu miary na oficerki.
rybka   Różowe okulary..
02 grudnia 2015 20:31
Equizone wielki +, ma duże zadatki na dostarczyciela paszy dla mojego konia 🙂
Ja też mam ogromny plusik dla Equizone - i podobnie jak rybka, muszę napisać, że chętnie będę od nich kupować pasze - nawet w normalnych cenach 😀 Dzisiaj rano Pani nawet do mnie dzwoniła z informacją, że skończyły się jej tuby na baty i spakowała go w folię bąbelkową, ale gdyby cokolwiek się z nim stało, to prosiła żeby od razu dzwonić, a ona wyśle nowy. Także naprawdę POLECAM!
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
02 grudnia 2015 20:51
Plus dla Yard Equites jak zawsze super🙂
Wielki pus dla konika oraz gnl 🙂
PLUS dla HorseTack - miło i sprawnie.
Plus dla EQUISHOPu. Uwielbiam ich akcje promocyjne  😜
maliniaq   Just do your job.
03 grudnia 2015 18:54
Ogromny plus dla Equizone za kontakt i super promocję!
I plus dla konika, paczka dotarła zanim upłyneły 24h od zamówienia!
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 grudnia 2015 20:12
Ogromne plusy dla sklepów Equishop i Equizone 😜 💘
LatentPony   Pretty Little Pony :)
03 grudnia 2015 20:42
12 lipca 2014 roku (!) zrobiłam zamówienie w sklepie Equiversum. Jak oczywiście można się spodziewać, po kilkukrotnych obietnicach, że paczka zostanie wysłana, że na dniach spodziewają się dostawy, bo zamówionego przeze mnie produktu nie ma, nastała cisza. Potem prosiła kilkukrotnie o zwrot wpłaconej kwoty - oczywiście nastała martwa cisza.
Postanowiłam dać im ostatnią szansę - jeżeli nie chcą oddawać mi kasy, to proszę bardzo, mogą ją sobie zatrzymać, ale pilnie potrzebuję żelu pod siodło, Acavallo z korektą tyłu. Z powodu problemów ze sklepem dostałam 10% rabatu. Zamówiłam żel za pobraniem (tym razem byłam mądrzejsza) i poprosiłam o odliczenie od pobrania wpłaconej przeze mnie wcześniej kwoty, a przy odbiorze dopłacę tylko różnicę.
I... Uwaga! Uwaga! Dzisiaj dostałam informację, że paczka została do mnie wysłana, a także potwierdzenie nadania paczki od kuriera!

Wilk syty i owca cała - Equiversum kasy mi nie zwróciło, ale za to będę mieć żel, który jest mi bardzo potrzebny. Jednak za czas oczekiwania (1,5 roku!!!) olbrzymi minus!
LatentPony a jesteś pewna, że uwzględnili różnicę?
LatentPony   Pretty Little Pony :)
03 grudnia 2015 20:51
Takie potwierdzenie dostałam od kuriera na maila:

Szczegóły przesyłki:
Nadawca: Joanna Janusz-Góra Equiversum
Adres: Popowicka 146/33, 54-238 Wrocław
Nr przesyłki: XXXX (usunęłam osobiście, żeby nie było 🙂😉
Nazwa przewoźnika: DPD
Pobranie: 132,06 zł (prosimy przygotować odliczoną kwotę)

Po tym wnioskuję, że odliczyli właściwą kwotę 🙂

Tak teraz pomyślałam, że chyba jestem rekordzistką w czekaniu na zamówienie 😀
Jasne , że nie uwzględnili 🙂 odsetki Ci się kochaniutka należą.
Ta sprawa to jakaś masakra.
Półtora roku powiadasz   😜
I ode mnie też leci ogromny PLUS dla sklepu equizone, przede wszystkim za wspaniałą obsługę i podejście do klienta,  szybką realizację zamówienia i łatwość w rozwiązywaniu problemów 🙂😉 Oby więcej takich sklepów!

I drugi PLUS dla sklepu luźne-wodze, za szybką realizację i również przemiły kontakt 🙂
1,5 roku?? Ja pierniczę... Już bym dawno kontaktowała się z UOKiKiem 😲
Teraz miałam niefajną sytuację z kurtką ze sklepu górskiego i się nie wahałam skontaktować z prawnikiem, który krok po kroku powiedział mi jak postępować.
Ważne jest, żeby od razu zgłaszać reklamację - wtedy można ruszyć z dalszymi działaniami. Efekt jest taki, że w przeciągu 2 dni odebrałam zamówienie. Ale gdybym nie pilnowała to pewnie ani pieniędzy, ani towaru
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 grudnia 2015 13:21
Ogromny plus dla equizone  😍
Kobieta cudowna! Podejscie do klienta genialne! Naprawde chetnie wroce do tego sklepu nawet bez promocji!! Bo taki zapal i postawe nalezy wspierac, poczekac tylko trzeba na rozszerzenie asortymentu i bedzie idealnie!!
Ogromny plus dla sklepu Bergo.
Jak zawsze wszystko bez problemów, w trakcie promocji nazbierało mi się x rzeczy, byłam świadoma, że niektóre nie są na stanie i dostałam informację, że trzeba owe 5/7 dni poczekać na wysyłkę. Uwinęli się w 4, dziś odebrałam paczkę, wszystko jak zawsze w porządku.

Dla mnie sklep numer jeden po raz kolejny. 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
04 grudnia 2015 18:07
1,5 roku?? Ja pierniczę... Już bym dawno kontaktowała się z UOKiKiem 😲
Teraz miałam niefajną sytuację z kurtką ze sklepu górskiego i się nie wahałam skontaktować z prawnikiem, który krok po kroku powiedział mi jak postępować.
Ważne jest, żeby od razu zgłaszać reklamację - wtedy można ruszyć z dalszymi działaniami. Efekt jest taki, że w przeciągu 2 dni odebrałam zamówienie. Ale gdybym nie pilnowała to pewnie ani pieniędzy, ani towaru


Chciałam, naprawdę chciałam załatwić to polubownie... Paczka jest już w rękach kuriera, cały czas śledzę przesyłkę, powinna dotrzeć do mnie w poniedziałek. Mogę uchodzić za najbardziej cierpliwego klienta wszech czasów ;D
LatentPony, a w ogóle po półtora roku jest Ci jeszcze potrzebny ten zakup? 😉 W sensie, że się sporo może zmienić przez taki kawał czasu.
smuteczek horse-trade podał na swojej stronie ze do kazdego zamówiena jest prezencik, a nie było 🙁
(a gnl zawsze daje, a nei pisze)
LatentPony   Pretty Little Pony :)
04 grudnia 2015 20:37
quantanamera, pisałam już wyżej, że zamawiałam co innego ale nie dostałam ani zamówienia, ani kasy, więc postanowiłam dać im ostatnią szansę i zmienić zamówienie na żel pod siodło, który mieli dostępny od ręki.

12 lipca 2014 roku (!) zrobiłam zamówienie w sklepie Equiversum. Jak oczywiście można się spodziewać, po kilkukrotnych obietnicach, że paczka zostanie wysłana, że na dniach spodziewają się dostawy, bo zamówionego przeze mnie produktu nie ma, nastała cisza. Potem prosiła kilkukrotnie o zwrot wpłaconej kwoty - oczywiście nastała martwa cisza.
Postanowiłam dać im ostatnią szansę - jeżeli nie chcą oddawać mi kasy, to proszę bardzo, mogą ją sobie zatrzymać, ale pilnie potrzebuję żelu pod siodło, Acavallo z korektą tyłu. Z powodu problemów ze sklepem dostałam 10% rabatu. Zamówiłam żel za pobraniem (tym razem byłam mądrzejsza) i poprosiłam o odliczenie od pobrania wpłaconej przeze mnie wcześniej kwoty, a przy odbiorze dopłacę tylko różnicę.
I... Uwaga! Uwaga! Dzisiaj dostałam informację, że paczka została do mnie wysłana, a także potwierdzenie nadania paczki od kuriera!

Wilk syty i owca cała - Equiversum kasy mi nie zwróciło, ale za to będę mieć żel, który jest mi bardzo potrzebny. Jednak za czas oczekiwania (1,5 roku!!!) olbrzymi minus!
Gniadata   my own true love
05 grudnia 2015 09:46
animalia jak zawsze plus ogromny, niby 12-16 dni oczekiwania ale po niecałym tygodniu rzeczy u mnie 👀
bergo tez plus, ale z małym kwasem: niby realizacja zamówienia wg strony 7-10 godzin, a czekalam 5 dni, no ale niby okres przedswiateczny więc no jestem w stanie to zrozumieć
Czy kupował ktoś ostatnio w sklepie Horse House ? Wszystko ok ? Bo opinie są różne, a znalazłam fajną promocję, tylko trochę sie boję....
Ode mnie ogromny plus dla sklepu equizone - przemiła Pani, super kontakt, żadnych problemów mimo zmian w zamówieniu, produkty z długą datą ważności. Każdemu życzę takiej obsługi!

i już klasycznie plus dla animalii
Jakie gifty daje GNL za zamówienia?? 😀
LatentPony   Pretty Little Pony :)
07 grudnia 2015 14:12
Uff... Otrzymałam zamówienie z Equiversum! Nigdy więcej zakupów u nich!  🏇
Nirvette   just close your eyes
07 grudnia 2015 15:23
Bardzo przyjemny rabat w pasi-koniku, -15% na produkty Fair Play, trwa do 9.12. Orientuje się ktoś, czy jeśli zamówienie złożę 9.12 to rabat jeszcze mi uznają? Bo zależy mi na tym rabacie, a zamówienie mogę złożyć dopiero w środę, a pasi-konik mi nie odpisuje 🙂
Dwa zaległe plusy dla Bergo. Zamówienia na drugi dzień w domku  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się