KOWALE

a dlaczego tak myślisz?  poważne zarzuty
Nie chcę się za bardzo wypowiadać na forum. W razie co zapraszam na priv.
Poproszę  na pw szczegóły
Witam.
Potrzebuję pilnie kontakt do dobrego kowala który kuje korekcyjnie i może dojechać w okolice Słupcy w wielkopolsce.
Może być drogi ale naprawde dobry.
Bardzo prosze -może ktoś z was zna takiego?
a dlaczego tak myślisz?  poważne zarzuty

Ależ dobrze dziewczyna prawi, ja również nie polecam.
U nas jego przeświadczenie o swojej wspaniałości i zbyt mocna ingerencja w kopyta doprowadziły do stanu zapalnego w puszce kopyta i okulawienia konia.
Było to wynikiem systematycznego podbierania podeszwy o kawałek za dużo, co później tłumaczył próbą "nastawiania konia".
Człowiek do tego stopnia bezczelny, że wykłócał się z weterynarzem oraz swoim mistrzem kowalskim (przy konsultacjach wpajając im swoje "niepodważalne" racje).
Końcowo próbował mnie oczernić twierdząc, że kulawizna jest wynikiem moich zaniedbań oraz że dopuściłam do patologicznego przerostu kopyt 🤔wirek:
Kto mnie zna ten wie, z jakich warunków kupiłam konia i ile regularnych werkowań co 3 tyg koń przechodził, aby go przywrócić do sprawności.
Najgorszemu wrogowi nie życzyła bym takich cierpień jakie ten człowiek zafundował mojemu zwierzakowi.

Natomiast z czystym sercem mogę polecić Piotra Grubka . Razem z Panem Dariuszem Liszką wyprowadzili mi konia z tej kulawizny.
Konio śmiga aż miło patrzeć🙂
Pracy z nim łatwej nie mieli, bo koń po tych perypetiach nie chciał obcym nóg podawać.
Obecnie cały czas korzystamy z usług Pana Piotra i bardzo je sobie chwalimy 🙂
Witam, a czy korzystał ktoś z usług Roberta Babisza? Woj. małopolskie🙂 Szuakm dobrego kowala, natrafiłam na niego, wydaję się konkretny facet, ale moze coś ktoś gdzieś ?🙂
a czemu brzeziński nie ? Do mojej kobyły  przyjeżdża kuć ,bardzo go lubię . jedyny kowal który ja dobrze kuje

jak dla mnie bardzo dobry kowal, klacz go uwielbia. Tylko przy nim jest jak oaza spokoju
Nie wiem czy po jednej wizycie mozna zachwalać ale również polecam Piotra Grubka! Wie o czym mówi i widać,że się zna. Był u mnie pierwszy raz ponad godzine ale powiedział wszystko co chciałam wiedzieć 😀 Więc ja też polecam 😀
kasbeg jaki kowal jeździ teraz do twojego konia? Po przeprowadzce w okolice Starogardu poszukuje jakiegoś dobrego kowala 🙂


Mateusz Szczęsny (514062328) Paweł Lesner (503 054 808) Adam Czerwiński (690967267)


Polecam 😉
Czy ktoś może mi polecić  porządnego kowala, który dojeżdża w okolice Katowic?
Phantom, Michał Dąbrowski  :kwiatek: najlepszy na świecie 🙂
Olson, dziękuję
Phantom, Michał Dąbrowski  :kwiatek: najlepszy na świecie 🙂


Super fachowiec.
Czy ktoś mógłby mi wysłać numer telefonu do Pana Michała Dąbrowskiego? Nie mogę znaleźć namiarów w internecie .
781262223
Dziękuję
Czy komuś robi/robił kopyta Tomasz Gliński? Jakie wrażenia, opinie?
Witam, chciałabym uzyskać opinie na temat kowala: Maciej Koza z łódzkiego. Ktoś coś moźe powiedzieć. Ja obecnie korzystam z usług Roberta Snycerza i jestem bardzo zadowolona
witaj klaudusza  mogę wiedzieć w jakiej stajni to obserwujesz?
Ja bardzo polecam Pawła robi już spory kawałek czasu u mnie kopyta koniom , nie boi się ich nawet na najgorsza cholerę znajdzie sposób . Robił mi konia po ochwacie zebranego od handlarza, wyprowadzal I obecnie robi koniom które przez 4 lata nie widziały kowala . Zawsze coś doradzi pomoże nigdy mi koni nie pokaleczyl ani nie okulawil a mam ich 8 i wszystkie reguralnie struga potrafi nawet cały dzień z koniem siedzieć aż w końcu zrobi mu kopytka . Jak najbardziej go polecam
Violet  Mojego konia Paweł Górecki robi już kawałek czasu, dostałam do niego numer  z polecenia i  "przejął "  robotę po Henryku Dąbrowskim, tak czy siak jestem bardzo zadowolona z jego usług, stan kopyt bardzo się u mojego konia poprawił, wszystko robi fajnie i stopniowo, a ponad to jest słowny i godny zaufania.  Polecam posłuchac osób, które miały z nim do czynienia, a nie osób, które nawet nigdy z nim nie rozmawiały, a najlepiej będzie jak sprawdzi Pani sama i wyrobi sobie własną opinnię 🙂

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
03 grudnia 2015 13:34
Czy korzysta ktoś z usług Pawła Góreckiego /Mazowieckie/?

Chciałabym poznać opinie osób, którym konie robi, robił i dlaczego już nie robi.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, mogą być na pw, pozdrawiam  🙂


Mi pan Paweł robi konia,wyprowadził jego kopyta po poprzednich partaczach.Ma duża wiedzę na temat kopyt i sie cały czas dokształca.Bardzo polecam.
Violett, ja rowniez polecam pana Pawła, naprawił kopyta moim koniom po poprzednim kowalu, naprawdę bardzo dobry fachowiec🙂
Polecam kowala Pawła Górckiego, robi moje konie już bardzo długo, jednego od jakiegoś czasu nawet kuje, nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wszystko zrobione idealnie,na czas bez nerwów. Swego czasu szukałam kowala który robilby kopyta a także trenera który pomoglby mi w prowadzeniu mojego konia i tak trafiłam na Pawła kowala a za razem trenera 🙂 super człowiek! Super robota! Polecam 🙂
ja też korzystam z usług Pawła Góreckiego i jest to kobyłka problematyczna i jesli chodzi o zachowanie (nie za bardzo daje nogi) i jesli  chodzi o same kopyta. Ma 5 lat i dopiero w tym roku pierwszy raz była wekowana (cz łowiek u którego przyszła na swiat nie zawracał sobie głowy kopytami)  i to własnie przez Pawła Góreckiego. rewelacyjne ma  podejscie do koni - moja niunia od razu mu zaufała - a i kopyto jest uratowane,  idzie ku dobremu...własciwie jest po problemie. Pan Paweł na pewno wie co robi...nie działa pochopnie ani bez przemyśleń, o czym zresztą swiadczy poprawa stanu kopyta. Polecam z pewnością, że to jest właściwy człowiek....naprawdę jest dobry....
Dziewczyny napisały już o Panu Pawle Góreckim  wszystko to pod czym z chęcią się podpiszę. Nie zgadzam się z poważnymi zarzutami pod jego adresem.

Ze swojej strony dodam że od roku robi u mnie 3 konie (kolejne 3 robi u mojej koleżanki i wiem ze mimo krótkiej współpracy jest zadowolona z poprawy) i kopyta wszystkich poprawiły się. Nie będę tu rozpisywać się an temat ich końskich przypadków. Jeśli ktoś chce to zapraszam na priv. Chętnie opowiem więcej.
Jestem bardzo zadowolona. Za każdym razem konie są oglądane w ruchu przed i po werkowaniu, które jest wykonywane starannie nie na "chybcika". Jeśli mam jakieś wątpliwości i pytania zawsze mogę liczyć na rzeczową odpowiedź. Pan Paweł dzieli się swoją wiedzą, słychać że wie dużo i w dalszym ciągu się dokształca. Nie odniosłam wrażenia że jest to człowiek "wszechwiedzący" za to taki który wiedzę faktycznie ma, jest chętny do fachowej rozmowy i dyskusji.

Dodatkowo zawsze przyjeżdża terminowo mimo że stajnia w pipidówach.

Słowem, polecam 🙂
...
Co do Pana Pawła Góreckiego, absolutnie nie rozumiem zarzutów pod jego adresem.
Ma świetne podejście do koni, mój pierwszy koń bardzo go lubi mimo, że miał złe doświadczenia z kowalami, poza tym nie ukrywam, że to koń z charakterkiem który stać spokojnie nie lubi. Pan Paweł zawsze umie się z nim dogadać tak, że koń bez żadnego trzymania stoi spokojny i wyluzowany.
Poza tym, że jestem bardzo zadowolona z tego, jak wyglądają kopyta moich koni jest też człowiekiem z bardzo dużą wiedzą, który zawsze chętnie doradzi i pomoże  😉
Pan Paweł wyprowadził mi z ochwatu dwa kucyki w bardzo krótkim czasie. Jeden z kucyków nie był w stanie chodzić, a dziś bryka i galopuje tak, jakby z kopytami nigdy nie było żadnych problemów  🙂 I każdy, komu pana Pawła poleciłam był bardzo zadowolony.
Także zgadzam się z poprzednikami - kowal świetny, pod każdym względem wart polecenia.
Witam, chciałabym uzyskać opinie na temat kowala: Maciej Koza z łódzkiego. Ktoś coś moźe powiedzieć. Ja obecnie korzystam z usług Roberta Snycerza i jestem bardzo zadowolona
polecam bardzo dobry kowal
Witam. Ja również korzystam z usług Pana Pawła. Jestem bardzo zadowolona ale mój koń jeszcze bardziej. Dodam że mój koń ma problemy z nogą ale po kilku wizytach Pana Pawła jej komfort ruchu bardzo się poprawił. Osobiście polecam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się