Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

ja tez czekam na święta, chociaż to będą drugie święta bez babci...smutno..

nie mam pomysłów na prezenty dla
męża ,jeszcze mam urodziny i imieniny 20-21 grudnia pomocy...
siostry pod choinke i urodziny 21 ....
mamy
dla dziecka ? nie mam tez pojęcia co
dla dziadka

u męża w rodzinie będziemy losować ...
maleństwo, myślałam już, że ulubioną teściową i szwagierkę 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 listopada 2015 13:52
Nieeee tam. Zresztą nimi niech się Kamil martwi, ja obkupuję swoich rodziców.
BTW, ostatnio, odpukać, stosunki rodzinne bardzo przyzwoite. Tfu, tfu
No to super, tfu tfu. Też mam ciężką teściową, choć w zupełnie inny sposób niż Ty, tak więc łączę się w bólach 😉
Ja prezenty na mikolaja mam.  Pod choinkę nie mam jeszcze dla siostry, chrzesnicy męża,  teściów i rodziców.  Jednak wiem ze dla rodziców kupujemy zmywarkę wiec problem z głowy. 
U nas też losowanie wśród dorosłych. Dla dzieci jak zwykle więcej prezentów. Ogólnie pomysły ogarnięte, tylko jeszcze nie zrealizowane. Czekam na przypływ gotówki i pozamawiam.
I nie mogę się doczekać pyszności na stole 🙂
Karina7 jesli chodzi o siostrę to ja jestem w tym samym wieku i na thebestdeals.pl jest super zestaw pędzli do makijażu, ktory chyba zaraz sama dla siebie kupie.  😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 listopada 2015 21:27
Yeah! Sis obkupiłam w folkowe gadżety na folkstar.pl, mężowi na Mikołaja kupiłam uroczą czerwoną kawiarkę, tacie jednak kupię taki wypasiony zestaw wypasionych eko smakołyków (jakieś czatneje, dżemy, czekolady z solą etc.). Jest do przodu!

Nasz Carrefour już wystawił neonową choinkę, którą widać na pół osiedla, robi się świątecznie!
U mnie pierwsze święta na nowym mieszkaniu i kompletnie nie ogarniam 😉  zwłaszcza gotowania na 6 osób . Macie jakieś sprawdzone przepisy?  Zwłaszcza na barszcz bo w necie tyle ze masakra. Mam w planach jeszcze galaretki z karpiem,  rybę po grecku, paszteciki z grzybami, dwie sałatki plus sernik. No szaleństwo 😉 za przepisy będę mega wdzięczna  :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
02 grudnia 2015 18:01
escada bardzo dobry jest barszcz jadłonomii http://www.jadlonomia.com/2013/12/moj-barszcz-wigilijny.html
paszteciki można zrobić z gotowego ciasta francuskiego 😉

ja z prezentami w tym roku poleciaaaaałam...chyba całą wypłatę na nie wydam   🍴
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 grudnia 2015 19:04
ovca, ja tak samo, chyba nigdy tyle nie wydałam... I odziwo nie tylko na dziecko :p
moja desperacja sięgnęła zenitu...  😵
czy macie pomysł na prezent dla osoby jeżdżącej, która nie ma specjalnych potrzeb jeździeckich/stajennych itp.?
tak do 150zł

i takie pytanie: czy kiedyś na revolcie nie było kącika zakupoholików? bo wyszukiwarka nic mi nie wypluwa :/
Za 150 zł można kupić fajną kamizelkę lub eleganckie rękawiczki, jeśli prezent musi być "koński" 🙂
rękawiczki ma... kamizelki ma... prezent ma być "koński" (tak sobie wymyśliła)
szukam jakiegoś przydatnego gadżetu... a w sklepach nudą wieje 🙁
.... może po prostu bon do sklepu jeździeckiego?? (istnieje coś takiego...? )albo nakupować cukierków dla koni za 140 zł a za dychę jakąś dobrą czekoladę dla obdarowywanej..?

ja też wpadam z pytaniem- czy znacie jakąś firmę, która zajmuje się drukowaniem kalendarzy ze zdjęciem?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 grudnia 2015 08:44
My robiliśmy w PhotoFancy rok temu
asior   -nothing but eventing-
03 grudnia 2015 15:24
Możecie polecić jakiś porządny i sprawdzony kubek termiczny? Najważniejsze żeby nie przeciekał i w miarę długo trzymał temperaturę 😉 Cena do 150 zł. Help, bo w necie posucha na ten temat.
Edit: ewentualnie rozważę kupno jakiegoś wypasionego termosu 😉
asior, niedawno za namową dziewczyn z re-volty kupiłam kubek Contigo i nie zamieniłabym go na inny! Na allegro zapłaciłam 98 zł z wliczoną przesyłką, a sam kubek jest genialny - wrzucam go do torebki nie przejmuję się, że nie zawsze stoi pionowo, bo nic się nie wylewa. Kawa zrobiona o 6 rano jest ciepła jeszcze w południe. Do tego bardzo estetyczny wygląd kubka i ładne kolory do wyboru. Naprawdę warto. 🙂

To teraz ja poproszę o radę. 😉 W wątku o portfelach zadałam pytanie, a że ma to być prezent, to tutaj skromnie poproszę o zajrzenie i pomoc. :kwiatek:
https://www.mall.pl/outdoor-kubki/fjord-nansen-lando?gclid=CKiQkqKCwMkCFYLVcgodINEAhQ Ja mam taki kubek i jestem zadowolona 🙂

Mam już mam prezent dla bratanka i dla siostrzenicy dwie pierdółki (mam tak, że w ciągu roku jak wypatrzę w sklepie coś fajnego w niezłej cenie to kupuję, żeby mieć na mikołajki, dzień dziecka itp). Odnośnie reszty to czekam do przyszłego tygodnia na stypendium i lecę na łowy 🙂 mam już zaplanowane gdzie pójdę i pi razy oko co chcę kupić. Celuję w jakieś użyteczne gadżety 🙂
Widzę, że po wpisaniu w google Contigo wyskakuje kilka modeli, dlatego uściślę - mam dokładnie ten, zamawiany właśnie z tego sklepu: klik 😉
A ma moze ktoś taki kubek w kształcie obiektywu? 😀 chciałabym taki, ale jak ma sie okazać nie za dobry, to już wole zwykły 😉
Libeerte, pewnie różne firmy produkują takie kubki, ale ja mam jeden i przecieka 🙁
Mi taki kubek bardziej wygląda na gadżet do popatrzenia i może napicia się w domu a nie, taki co to można wrzucić do torby i mieć spokój 🙂
mam taki kubek - nie nadaje sie do noszenia w torbie.

z innej beczki, nie wiecie gdzie internetowo moge kupic fajne orginalne nakladki do Iphona?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 grudnia 2015 18:16
A ja kompletnie nie mam pomysłu na prezent dla niewidomego chłopaka. Wiem, że marzy o klawiaturze brajlowskiej do komputera, bo tej normalnej nie może ogarnąć. Ale nie mogę Mu jej kupić, bo kosztuje ponad 900zł... Chciałabym, żeby mógł z tego korzystać na co dzień... Rok temu kupiłam mu 2 bluzy więc w tym roku to odpada  🙁

W ogóle nie mam pomysłu na prezenty dla rodziny. Chyba porobię choinki z piernika i będę dawać jako prezent...
Pierwszy raz w życiu mam pomysł na prezent dla rodziców i może akurat komuś się przyda - moi rodzice są fanami Bonda, więc dostaną w tym roku składniki do Vesper Martini i 2 kieliszki  🙂
Muszę tylko dorwać gdzieś likier Lillet

Nie mam jednak pomysłu na brata...
Ja swoim rodzicom wykupiłam 2 noclegi w Pradze, w której nigdy nie byli i jestem z tego prezentu mega zadowolona, ciekawe, czy rodzice tez będą 😁
busch   Mad god's blessing.
03 grudnia 2015 23:13
Dementek, może złożyć się np. z jego rodziną wspólnie na klawiaturę? Nie wiem jak bliskie masz z nimi kontakty, ale jestem przekonana że jeden, ale wymarzony prezent, byłby dużo lepszy niż kilka wymyślonych na siłę 😉
Ovca, dzięki za przepis, zobaczymy jak wyjdzie 😉

U mnie jeszcze brak pomysłu na brata i jego żonę, reszta juz w miarę ogaenieta,  ale popłyne w tym roku miliony..juz sama lista zakupów mnie przeraża. Jeszcze choinka i inne ech. Niby fajnie ale jak się do kogoś idzie ;P
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 grudnia 2015 15:08
Dementek, może złożyć się np. z jego rodziną wspólnie na klawiaturę? Nie wiem jak bliskie masz z nimi kontakty, ale jestem przekonana że jeden, ale wymarzony prezent, byłby dużo lepszy niż kilka wymyślonych na siłę 😉


Chcieliśmy, ale nie ma szans...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się