Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

maleństwo, co Ty... Laguna to ma figuuuurę... 🙂
Zapuszczasz czy czekasz na wygraną, jak w typ dowcipie o totolotku? :P A tak serio - włosy mi akurat wyjątkowo szybko rosną. Szkoda tylko, że końcówki wiecznie zryte :|
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 listopada 2015 19:47
Dworcika, nie widzę różnicy między Waszymi figurami. Zgrabne baby obie.
Nie zapuszczam, bo to się mija z celem. Pozostaje mi zazdrościć i wmawiać sobie, że mam inne atuty 😉
Bo masz!
Ja tam różnicę widzę. Na tych zdjęciach co prawda 5 warstw ciuchów, ale pod nimi nie takie chucherko jak Laguna :P
Dworcika, jak dostałam zdjecia od Madzi to czulam to samo 😀 piękne! 😉
Dworcika, wow, naprawdę piękne masz włosy! I koninka też zarośnięta 🙂 Co jej się stało, że wypadek?
W seniorskim wątku pisałam szerzej w czerwcu, w skrócie - na kobylski padok dostał się wałach, który przez całą młodość był kryjącym ogierem i mu nie do końca w głowie wszystko gra pod tym względem. Cytryna jako najstarsza próbowała go odgonić, ale dostała z kopa w łokieć i miała złamany. Obecnie koń jak nówka sztuka, chociaż trochę się musimy podbudować, bo w tym roku na zimę strasznie schudła - nad tym już pracujemy 🙂

Za komplement dziękuję, musiałam je rozpuścić, bo w kasku nie było widać twarzy, jak się schyliłam, a jak zdjęłam kask, to...hmm... :|
busch   Mad god's blessing.
29 listopada 2015 20:51
kolebka, ale jesteś sympatyczna na tym zdjęciu 🙂 I ta różdżka 😀
kolebka mega sympatyczna fota i dobry opis  😀
ostatnie pływackie zdjęcia 🙁



Wilczyk, uwielbiam te Twoje pływackie foty 😜 A powiedz, skąd taka decyzja? 🙁 Oczywiście jeśli chcesz, zrozumiem jeśli to tajemnica :kwiatek:
amnestria dzięki 🙂 żadna tam tajemnica, po 1,5 roku na mega dużych obciążeniach (trener szaleniec) w sumie bez żadnego przygotowania (nie pływałam między 12 a 16 rokiem życia), moje ciało, z kręgosłupem na czele, powiedziało nie. Poza tym w tym roku doszła mi jeszcze matura i egzaminy na studia, więc też ani psychicznie ani fizycznie nie dawałam rady przy 5 godzinach treningu dziennie. Strasznie mi przykro, ale to w sumie nie dało się inaczej zdecydować 🙁
busch to nie różdżka! to jest palcat 😀

http://www.decathlon.pl/palcat-dla-dzieci-z-gwiazdk-id_8195744.html

to są poważne rzeczy  🤣


wilczyk o nie! nie wiedziałam... 🙁 przykro bardzo, ale czasem się niestety nie da... Ale zawsze wychodzisz super na basenie, zazdro  😍
Moje ostatnie zdjecie w jezdzieckich ciuchach, Wilczyk. Dobrze cie rozumiem  :kwiatek:

https://www.facebook.com/535094699952332/photos/a.751280905000376.1073741853.535094699952332/762259920569141/?type=3&theater
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 listopada 2015 17:14
Anka zmniejszysz fotę? :kwiatek: Chciałabym zobaczyć, ale nie mieści mi się na ekranie 🙁
Wrzucilam link na fejsa 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 listopada 2015 17:20
Fajne! 😀 Podoba mi się 😀 Skojarzyło mi się z tym teledyskiem, choć jest zdecydowanie delikatniejsze- ale też takie... drapieżne? 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2015 18:21

to są poważne rzeczy  🤣


Ej, ja z takim jeżdżę!  😁
smarcik to taka ciekawostka - najbardziej interesją się tymi palcatami panowie  😂
Bischa   TAFC Polska :)
01 grudnia 2015 11:12
Mój banan mówi wszystko  😍
smarcik to taka ciekawostka - najbardziej interesją się tymi palcatami panowie  😂

Widziałam kiedyś w tv Grzegorza Psiuka z takim. Chyba fioletowym jeśli mnie pamięć nie myli 😉
Anka nie działa mi link do fejsa  🙁 Ehh, pożegnania są słabe
kolebka haha dzięki, to moje środowisko, dlatego  😀

e: jeszcze dwa selfie, bo spontanicznie obcięłam wczoraj połowę włosów 😀

OOOOOOOOOOOOO i wyglądasz przezaje! 💘
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 grudnia 2015 17:52
Wilczyk extra wyglądasz, jak zwykle 🙂

U mnie zmiany, zmiany.. ale jest okay!
Mój banan mówi wszystko  😍

Bischa, promieniejesz  🙂 I jakoś ubyło Ciebie. Czyżby jakaś dieta?
Bischa   TAFC Polska :)
03 grudnia 2015 21:45
Praca fizyczna 😉
Yoga, (wybacz, ale to jest takie fajniackie!) skubańcu a Ty też cudnie 😍
yga, super wyglądasz! Brałabym 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 grudnia 2015 19:44
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 grudnia 2015 10:03
hehe mina z serii: Masz jakiś problem? ->  😉
samojebka z "Pumą"

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się