M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

monia, obawiam sie jednego-opatrzy Ci sie cos takiego w tydzien i bedziesz przeklinac, zacznie wk....c.


Plan jest tylko do wiosny, później idzie dalszy remont i będą zrywane podłogi na podłogówkę . Teraz zostanie mi goła ściana na święta, później dam tak ogromną meblościankę 3 metrową . Do przeniesienia jej potrzeba kilku chłopa, więc nie chce jej teraz przynosić  🤔 
Jeszcze pomyślę co zrobić  😉 
Teraz jesteśmy na etapie kończenia nowej kuchni, mam cały tydzień na likwidacje starej  😵 

edit. dodaje zdjęcie, jeszcze nie koniec . Musimy jeszcze przenieś kuchenkę i kupić okap . I tu  znowu dylemat brać lodówkę i okap czarny czy srebrny ? Jaki kolor kafelek między meblami ? Myślałam nad szarymi ze srebrnym paskiem .
taka mikrokuchnia w takim wielkim domu?  😁
sorki, nie moglam sie powstrzymac 🙂
sprzet daj srebrny, juz masz srebrne cos jedne.
Meble mają 3,60, kuchnia nie jest mała.  Ja mieszkam tylko z synem, mąż na weekendy, więc po co nam ogromna kuchnia ? Miałam przez 16 lat ogromną, ta mniejsza jest lepsza i wszystko pod ręką .
Na dodatek mam piękne widoki na łąki  😉

Wczoraj już doszliśmy do tego  😉 Tam gdzie kuchenka jeszcze będzie lodówka i dojdzie stół na drugą stronę .
Wpadam na szybko, nie wiem czy ktoś wspominał.. Od dziś w biedronce są dostępne kule led o długości 3m za 39,9 😉 ciekawsze kolory niż ostatnio.
Kupiłam sobie bo dziś akurat byłam na zakupach w Biedronce. Wyglądają fajnie 🙂
Wild Horses o coś takiego mi właśnie chodziło, dziękuję za podpowiedzenie nazwy  :kwiatek: !

Mam już upatrzone co nieco, zobaczę czy będzie to dobrze wyglądało.
Jak już coś zdziałam to wpadnę się pochwalić ^^
Wpadam na szybko, nie wiem czy ktoś wspominał.. Od dziś w biedronce są dostępne kule led o długości 3m za 39,9 😉 ciekawsze kolory niż ostatnio.


Kolory są te same, co ostatnio - białe, szaro-beżowe, czerwono różowe i niebieskie 😉
Ostatnio były już w świątecznej odsłonie i jestem pewna, że w ofercie nie było szaro-beżowych. Pamiętam bo właśnie dlatego nie kupiłam 😉
[quote author=Quendi link=topic=7003.msg2462007#msg2462007 date=1449472578]
Wpadam na szybko, nie wiem czy ktoś wspominał.. Od dziś w biedronce są dostępne kule led o długości 3m za 39,9 😉 ciekawsze kolory niż ostatnio.


Kolory są te same, co ostatnio - białe, szaro-beżowe, czerwono różowe i niebieskie 😉
[/quote]

W gazetce jest napisane, że są białe, biało-szare, biało-niebieskie, biało-różowe .
ash   Sukces jest koloru blond....
08 grudnia 2015 21:02
Ja mam kule led z wrześniowego rzutu biedronkowego i mam właśnie szaro bezowe u synka w pokoju.
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
08 grudnia 2015 21:17
Ja mam komplet kul niebieskich z września i teraz dokupiłam drugi komplet niebieskich do pokoju dla synka  🙂
Możecie podlinkować te kule? Nie mogę ich znaleźć 🤔
tutaj na samym końcu 😉
Dworcika, proszę KULE

u mnie w poniedziałek o 17 był już tylko pusty kosz po nich 🙁 jeśli u kogoś znajdą się jeszcze te czerwono-biało-fioletowe lub biało-szaro-złote, to chętnie odkupię, zapłacę za wysyłkę itp :kwiatek:
Dzięki 🙂 Fajne to to... rzucę okiem w Biedronie.

A czy ktoś z tych, którzy już mają, może pokazać jakieś własne aranżacje?
Ja kupiłam wczoraj, ale nie w Biedronie, a oryginalne cotton ballsy. Aranżacją się pochwalę pewnie po świętach, jak trafią na swoje miejsce - czyli na łóżeczko dziecka 😉
Tak się przedstawiają:
Niezapalone


Zapalone



Ciężko im zrobić dobre zdjęcie :/
No jak nic... fajne to to. Szkoda, bo nie chciałam dać się ponieść, a kusi coraz mocniej 😁
na aliexpress mozna za 6e wyrwac 🙂 kusi mnie wlasnie...
Dzionka, kule sa meeega.
U nas remont trwa, w koncu nie mam juz jednego pokoju.
I powstaje mi wymarzony salon z kuchnia :-)
Dzionka
Kupiłaś na Chmielnej ??
Sama dobierałaś kolory czy kupiłaś gotowy zestaw ?
Kusi mnie żeby się wybrać do firmowego sklepu
aszhar, dzięki 🙂 Pokaż postępy jak już cos będzie widać 🙂

szemrana, tak, na Chmielnej 🙂 Sama wybierałam, ale myślałam że oczopląsu i ślinotoku dostanę 😀 Jak w sklepie z cukierkami tam się człowiek czuje 😍
No weź nie wkurzaj no 🙂
Obśliniłam się  już teraz czytając to, co napisałaś.
Mała jest oczarowana tymi kulami więc chyba pójdę dalej w tym kierunku. 🙂 Dzionka jaką średnicę mają oryginalne?
Może mi ktoś doradzić? Spadł mi prysznic i uszkodził w jednym miejscu wannę, zrobił się malutki odprysk, jest możliwość czymś to załatać? bo nie wiem czy od wody, będzie się to powiększało. Ma ktoś pomysł ?  :kwiatek:
z jakiego tworzywa jest wanna? Bo np. w akrylowych nie powinno się powiększać
Watrusia, akryl w sprayu do wanien
olga96 chyba akryl 🤔 ja tej wanny nie kupowałam, wprowadziliśmy się już do mieszkania po remoncie.
aszhar, dziękuję  :kwiatek:
jak akryl to wiem ze niektórzy łatają akrylem do paznokci i utwardzają pod uv 😉 ja mam obitą wanne emaliowaną, taką kupiliśmy za 1/4 ceny 😉 ma dwa małe uszkodzenia i narazie w ciągu 3 miesięcy nie widać aby się zmieniały. Jednak i tak będziemy je łatać, widziałam chyba w leroy'u emalię do uszkodzeń w wannie.

Wypatrzyłam sobie lampę do sypialni ale cena mnie zabiła. Wiem ze to niby nie dużo, ale 300zl za lampę to dla mnie przegięcie... obym dostała na święta ;P idzie też stolik kawowy w prezencie dla mojego faceta. Ciągle grzebiemy w drobiazgach, ale na wiosnę zostanie nam już tylko ogród do obsadzenia i urządzenia 🙂 w weekend mam w planach zrobić większość scian w salonie bo cegły dalej nie skonczone. przynajmniej ścianę w kuchni bo jest już tak brudna ze trzeba ją wykonczyć i zabezpieczyć. potem już nie będzie czasu przed świętami a nie chcę przyjmować gości z zarzyganą ścianą 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
11 grudnia 2015 09:16
Moim zdaniem 300zł za lampę to dość normalna cena. 🙂 Nie to żebym szastała kasa, ale jak mi się coś bardzo podoba to zawsze na to uzbieram. 🙂 Obyś dostała ją pod choinkę.
No właśnie niby nie dużo jak za lampę, ale jesteśmy spłukani,  jeszcze święta i prezenty, remont mojego salonu... Kasa na taki gadżet będzie pewnie za pół roku a wtedy juz jej nie będzie pewnie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się