Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

A zdradzisz cenę czapraczków?  🤣
wątek zamknięty
Też jestem ciekawa bo wygląda na prawdę fajnie!
wątek zamknięty
Pony na wzór brillanta 95 zł i wcale takie małe nie wypadają, fulle: satynowe 160 zł, bawełniane 110 zł. Na wszystkie nie patrzyłam 🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi, ale narobilas smaka na te czapraki i kantary. Jutro bede szukac ich stoiska  😁
wątek zamknięty
dairoxroxi, te Jockey'e wyglądają zacnie i cena normalna! 🙂 a wiadomo czy mają zamiar prowadzić sprzedaż internetową? Albo gdzie jest sklep stacjonarny?
wątek zamknięty
Dostałam wizytówkę i mówili, że kontakt przez e-mail póki co będzie najlepszy a stronę pewnie kiedyś zrobią, bo Pani użyła określenia "jeszcze nie mamy" 😀 rano sprawdzę co dokładnie jest na tej wizytówce napisane i przekażę  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 grudnia 2015 07:46
lalasatan, w Navy wam cudownie 🙂

dairoxroxi, co sobie kupiłaś? Ten zielony faktycznie ładny, aż się nie mogę mojego zamówienia doczekać 🙂 Te Jockeye też fajnie wyglądają, takie drugie brillanty, tylko cena normalniejsza 😎 Ciekawe jak z jakością, daj znać jak już swojego poużywasz 🙂
wątek zamknięty
W zeszłym roku tez dorwalam te Jockeye i mowili to samo, nawet byla tutaj o nich mowa ;-) z niecierpliwością czekam na ich stronę, bo czapraki mają fajne a i ceny przysttępne :-) ale zamowic mozna, tylko trzeba sie skontaktowac na nr z wizytowki. Oni z pomorza są o ile dobrze pamiętam :-)
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 grudnia 2015 08:25
Ciekawe czy będą na warszawskiej cavaliadzie. Chętnie bym pomacała te czapraki  😉
wątek zamknięty
A ja se tak dumałam, że na pewno niczego nie zakupię :P
wątek zamknięty
Fajne ta firma Jockey, czapraczki wyglądają całkiem całkiem  😀
Także, również chętnie poznałabym namiary na nich  :kwiatek:
wątek zamknięty
A mi sie nie podobaly, kolory nie za bardzo, jakies dziwne polaczenia. Ladniejsze w satynie, ale u znowu obawialam sie o ten material, mega sliski.

No i ostaecznie kupilam Eskadrona NG Quad Darkbasalt.. 😜
Zastanawialam sie na Nici rozowym, ale kurde, no w dotyku jakosciowo jakies takie sredniawe jak na czaprak za ponad 300zl...
wątek zamknięty
Podaje namiary z wizytówki  😁

P.H.U. LOUDERS-V.R
Wioletta Olszak
80-658 Gdańsk
ul. Rozłogi 15/6
+48 601 660 230
e-mail: viola.olszak@gmail.com

Jutro będzie zdjęcie na modelu  🏇
wątek zamknięty
faith bardzo mocno się nad nim zastanawiam więc czekam na fotki!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mam na sucho na razie tylko, baaardzo mi sie podoba, uroczy, ale nie przesadzony w moim odczuciu 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 grudnia 2015 12:14
faith, bardzo ładny! Mnie się bardzo podobał ten sam model, tylko że niebieski 🙂
wątek zamknięty
Te czapraki Jokeya były super 🙂, jak i sprzęt ich. Od kaloszy po ochraniacze kontaktowe, podkładki pod siodło.
Kobieta sama je szyje, jak z nią rozmawiałam to powiedziała,że mają stronę internetową, tylko niemiecką. Firma wprowadzana jest dopiero na Polski rynek i dlatego nie ma jeszcze strony.
wątek zamknięty
Kalosze zakupiłam 🙂 ale czapraki mnie nie powaliły... takie za szmatkowate moim zdaniem i połączenia kolorów dziwne...
wątek zamknięty
Mnie te czapraki nie zachwyciły w macaniu. Takie cienkie szmatki, bałam się, że będą na raz. Super wybór kolorystyczny sprzętu, ale wole sobie poczekać na opinie o ich jakości 😉 Znajoma zakupiła czaprak i kaloszki, zobacze, jak jej się będą trzymać.

Za to jeszcze bardziej zakochałam sie w niciaku zielonym  💘 Tylko ta cena... a dalej mam niekupionego niciaka z zeszłego roku, bo ciagle coś pilniejszego było.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 grudnia 2015 12:49
A ja dzis dostalam taki prezent 😍 kompletnie niespodziewany wiec cieszy podwojnie 💃
wątek zamknięty
Zairka, - zazdraszczam ogromnie 😀
wątek zamknięty
Za to Jockeyowe podkolanówki są mega 😉
wątek zamknięty
W końcu mam na kim robić szmato fotki 😀
Przedstawiam Buu w komplecie royal z 2011 i derce ocean 2013 i kaloszkach Busse
Za drugie zdjęcie nie bijcie ale hala w Zbroskach nie chce nigdy współpracować.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
wątek zamknięty
Szmaty jak szmaty, ale koń! 😍
wątek zamknięty
budyń dziękujemy  💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 grudnia 2015 12:52
Dotarły właśnie moje zakupy świąteczne - dwie dery Nici i jedna NG 😍 Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę do zdjęć jutro 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 grudnia 2015 16:13
Ja zakupiłam na Cavaliadzie Jockeyowe skarpetki  😍 , kaloszki -wykonane są super i wyglądają na solidne. Pierwsze testy błotne zdały celująco. Kupiłam też czaprak. Moim zdaniem za taką cene ciężko kupic coś lepszego. Zobaczymy jak po praniu, jak na razie układa się bardzo dobrze,  wygląda bardzo ładnie.  Kolory i ich dobór rzecz gustu.  Wybór był ogromny. Ja znalazłam sobie piękny klasyczny brąz z brązowym i srebrnym sznurem  🙂
wątek zamknięty
No to ja chyba źle szukałam, albo nie doszukałam się ujeżdżeniowych tych Jockeyów.. Szkoda, że strona internetowa jeszcze nie działa, bo chętnie bym pooglądała.
wątek zamknięty
Ja niecierpliwie czekam na stronę Jockey'a. Moja mama była zachwycona tyloma kolorami i macając stwierdziła, że materiał niezły (krawcowa, raczej się zna xd). Oby się rozwinęli w Polsce bo bym chciała dokupić do swojego czapraka ochraniacze 😀
wątek zamknięty
Od kolorów i połączeń kolorystycznych Jockeyów to akurat można oczopląsu dostać 😀 Mam nadzieję, że wejdą głębiej w polski rynek 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.