Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

W Auchan są giga słoiki po 19 zł z napisem cookie 🙂 da się go zmyć zmywaczem jak coś 🙂
Dzisiaj zrobiłam ostatnie prezentowe zakupy 🙂 Bardzo się cieszę bo po pierwsze udało mi się uniknąć dzikich tłumów i mam już z głowy ten "problem" to przy okazji niestety zasoby gotówki już mi się drastycznie skurczyły :/
[quote author=maleństwo link=topic=94.msg2464584#msg2464584 date=1449864302]
A powiedzcie - jakie macie ulubione piosenki/ płyty świąteczne? Słuchacie polskich kolęd czy angielskich/ amerykańskich evergreen'ów? Ja mam masę ulubionych, ale chętnie posłucham czegośjeszcze innego 🙂
[/quote]

U mnie ta topie 'Winter Wonderland' Emilie-Claire Barlow i 'Noël' Julie Lamontagne 😉 Bardzo lubię też 'Concert de Noël' Bruno Pelletier, ale to nie są tylko kolędy, a z zupełnie innej paczki składankę 'We wish you a Metal Xmas (and a headbanging New Year)'. Klasycznych kolęd nie znoszę.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
13 grudnia 2015 21:34
A u mnie wygląda to tak: 11 dni do Świąt, a ja nie mam jeszcze ani jednego prezentu.  😵
Przeszłam wczoraj całą galerię handlową i nic, kompletnie nic mi nie wpadło w oko, nie mam pojęcia co kupić rodzince, w przypadku taty jeszcze myślałam nad krawatem z Wólczanki lub Próchnika, oprócz niego do obdarowania jest siostra (która chyba dostanie etui na telefon- jak co rok...), mama, babcia i dwójka przyjaciół rodziny...  🙄
u mnie nastąpił mini sukces w postaci 2 prezentów  😵 powinno padać pieniędzmi a nie tym deszczem ze śniegiem  😵
Mam prezenty dla siostrzenic, dla mamy, dla starszej siostry i chłopaka częściowo, tacie kupię rakiję i będzie zadowolony, dziadkowi miód, a babci lawendę, ale nie mam kompletnie pomysłu co dla młodszej siostry i szwagra. Zostały mi dwa dni, bo potem nie będę miała czasu, żeby łazić po sklepach. Nie wiem, jak ja tego dokonam 😁
A ja kupiłam rodzicom super prezent 😀 Na spółkę z bratem, na maxa się spłukaliśmy.
Zafundowaliśmy im pobyt weekendowy w Krakowie w na maxa wypasionym 5* hotelu z winem w pokoju + kolacją. Zadzwoniłam też do szefa mojego Taty i załatwiłam mu wolne, bo oferta jest bezzwrotna (cięliśmy koszty) i lepiej żeby nie musiał pracować 😁
Nie mogę się doczekać aż im damy "voucher" 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
14 grudnia 2015 10:38
amnestria, wow! Na bogatości! Super.

Dzięki za odpowiedzi w sprawie piosenek. Czekam na więcej! Jakie kolędy/ "kolędy" lubicie?
Ja niezmiennie polecam "Moje kolędy na koniec wieku" Zbigniewa Preisnera, uwielbiam je! A w tym roku głównie słucham klasyków - Frank Sinatra, Nat King Cole. Bliżej Gwiazdki pójdą kolędy Mazowsza i staropolskie. Uwielbiam wszystkie 😉

Wieczorami wyręczam męża w wychodzeniu z psem i liczę choinki w oknach. Już są! Od razu cieplej na sercu.
Rany. Taka stara, a jara się Gwiazdką jak przedszkolak :p
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 grudnia 2015 10:50
W Auchan są giga słoiki po 19 zł z napisem cookie 🙂 da się go zmyć zmywaczem jak coś 🙂


To będę musiała do Carrefour'a zajechać, jak pojadę do Olsztyna i będę szukać. Na razie mam 1,5l słoik z Tesco.
10 dni do świąt i mam 3 prezenty  🙄 moja siostra cioteczna dostaje interaktywnego pluszaka którego sobie zażyczyła; dla babci mam olejek arganowy który ja dostałam rok temu od kogoś i nigdy nie odfoliowałam, i dzięki bogu bo w tym roku po leczeniu konia na nic mnie nie stać  😵 no i dla jednego konia pod choinkę jest sól.

mam mega problem ze wszystkimi innymi. Brat cioteczny zażyczył sobie grę na PS3 i nie chce nic innego, a ta gra oczywiście cholernie droga więc nie wchodzi w grę. List od ostatniej siostry ciotecznej jest (poza tym, że nie do odczytania) to niezgodny ze stanem faktycznym bo jest na nim "wuzek" (jedyna pozycja jaka odczytalam), i znalazłam śliczny wózek dla lalek w cenie do ogarnięcia, ale okazuje się, że to już ma  😵
dla wujka planujemy zestaw do whisky - 4 szklanki i karafka + kamienie.

pozostaje ciocia, kuzyn, dziadek no i moja mama -.- kompletna pustka w głowie. kompletna. nikt nie chce powiedzieć co sobie życzy. dziadek powiedział że "nic nie chce" wręcz co bardzo mi sytuację ułatwiło -.-

nienawidzę świąt  😵 zastrzelcie mnie  😵
amnestria, moj voucher dla rodzicow na weekend w Pradze tez juz przygotowany i kusi, zeby dac wczesniej, na szczescie juz niedlugo swieta 😀

A u mnie w domu choinke ubiera sie w Wigilie. 🙂
Cri, masakra, co? 😀 Jakbym mogła to już bym im dała 😁 Dawanie prezentów jest sto razy fajniejsze niż otrzymywanie 😀
Dawanie prezentów jest sto razy fajniejsze niż otrzymywanie 😀


zgadzam się, choć z wybieraniem to można nerwicy dostać  😁 już nie wspominam o tym, że niektórych zadowolić nie idzie i co by im nie dać to będą siedzieć niezadowoleni w kącie, że tak mało  😁
amnestria, chciałam dać na mikołajki, ale udało się powstrzymać 😀
amnestria, Cricetidae, trochę przebiłyście moje tegoroczne bony do Empiku dla rodziców 😉 Ale wiem o czym mówicie! Pamiętam jak kupiliśmy z bratem na 50tkę mojej mamy lot balonem dla całej naszej rodziny na Jurą Krakowsko-Częstochowską, mało się nie posikałam z radości jak w końcu mogliśmy to dać 🙂
Dzionka, ooo kolejny pomysł na super prezent 😀 50 moi rodzice już mieli, to teraz na 60 🙂

Gorzej, że nie mam fajnego prezentu dla faceta (na święta i uro, bo ma 2.01), 2 lata temu dostał latarkę na czoło, rok temu kamerke do samochodu i w tym roku jestem spłukana... ale nie z kasy tylko z pomysłów 🙂 Chce jakieś rękawiczki dostać wędkarskie, ale bym wolała coś, co sama wymyślę i będzie fajne...
Może tym razem w ramach prezentu postawię jakąś kolację w fajnym miejscu.
Scottie   Cicha obserwatorka
14 grudnia 2015 16:03
amnestria, ja podobnie- z siostrą kupiłyśmy rodzicom wyjazd weekendowy- 2 noce na mazurach w hotelu ze spa i basenem, ze śniadaniami i obiadokolacjami 🙂 ale odebrać będą mogli dopiero maj/czerwiec, w sumie to i lepiej, bo pogoda będzie ładniejsza. Przy okazji innych świąt do tego czasu jeszcze chcemy im dokupić masaże lub inne zabiegi 😉

My w rodzinie raczej kupujemy prezenty użyteczne dla par- siostra z mężem dostaną komplet szklanek + alkohol (bo tak chcieli), rodzice właśnie ten wyjazd, no i dla mamy jeszcze kaktusiki, bo zbiera 😉 Nie mam pomysłu na prezent dla taty, chyba też alkohol dostanie albo jakiś ładny sweter. Chrześnica dostanie klocki i chyba coś jeszcze, kuzynom sztuk 3 kupiłam już giga kolorowanki, chcę dokupić jeszcze kredki i jakieś gry planszowe. Jakie planszówki polecacie dla dzieci w wieku 9 (chłopiec i dziewczynka, bliźniaki) i prawie 11 lat (dziewczynka)? Grzybobranie mają i bardzo lubią 😉 Narzeczony dostanie książkę i grę na PS4. I alkohol. I wszystko 😀
ja dokonałam cudu i brakuje mi tylko prezentu dla mamy (ale juz mam plan  👀 ) i dla kuzyna. reszta juz kupiona, zdecydowana lub/i zamówiona i teraz tylko czekac na paczki  🍴
Do mnie dzisiaj ruszył ostatni prezent, jedzie z Austrii wiec dotrze pewnie czwartek/piątek. Oby w całości  👀 dziś pewnie weźmiemy się za manufakture do słoików  😁 w planach mydełka, masło orzechowe, chalwa, nutella i pierniczki 🙂
Dorwałam prezent idealny dla mojego faceta, a już się bałam że nie podołam. Spinki do koszuli z Breaking Bad zrobią te święta  😀

Natomist prezenty dla rodziny to katogra w tym roku. Jak zwykle za późno się za to zabieram.
Dzionka, ej to super pomysł! Chyba zgapię next time!

Scottie, łooo Ty mnie za to przebiłaś 🙂 My po "żydowsku", już na obiady nie starczyło, sama kolacja to łolaboga... 😵 Ale jest luksus na maxa, a o to nam chodziło. Chcieliśmy im dać coś, na co zawsze będzie im szkoda kasy. Plus Mama ciągle kupuje sobie ładne ciuchy i nigdy ich nie zakłada, bo nie ma gdzie. No i ja lubię jak oni razem wyjeżdżają i mogę przyczyniać się w jakiś sposób do utrzymywania romantyzmu w związku. Nie mówiąc o tym, że tyle od nich w życiu dostałam, że teraz się chcę odwdzięczyć.


Swoją drogą część prezentu dla mojego faceta chyba nie dojdzie... jakaś masakra. A zamawiany ponad tydzień temu i miał wyjść kurierem.
To drobiazg, ale łączył "całość" do kupy. Akurat z M. umówiliśmy się na pierdoły, bo na urodziny kupiliśmy sobie wypasione prezenty. Chcemy się nacieszyć sobą głównie 😍
A ja mam w tym roku ogromny problem z prezentem dla mamy  😵 Mam BARDZO ograniczony budżet i zero pomysłów.
Zawsze jej kupowałam jakiś ciuch, albo perfumy, ale w tym roku niestety nie wypali 🙁
Pierdół nie lubi, słodyczy nie je bo jest na diecie, błyskotek też nie za bardzo.
a np bon na manicure/pedicure? Albo jakiś uniwersalny zabieg u kosmetyczki czy fryzjera? Nie wiem jak bardzo masz ograniczony budżet  👀

Ja mamie kupuje podstawowy zestaw do hybrydy, a tacie kamerke do samochodu, tylko muszę zamówić i koniec kupowania prezentów  😅
Frania możesz zrobić taką filiżankę albo coś innego z tego artykułu. wyjdzie ci niedrogo coś fajnego a mama na pewno doceni włożoną pracę  :kwiatek:

http://czterykaty.pl/czterykaty/56,57581,19285560,pomysly-na-prezent-diy-pozlacana-filizanka,,1.html
zonk na fryzjera czy kosmetyczkę nie mam, budżet ograniczony, a mama wybredna bardzo i przez to dość droga 
Kaprioleczka filiżankę odpuszczę, bo i tak by nie korzystała, ale przewinęłam sobie trochę ten artykuł, spojrzałam na szklankę oklejoną sznurkiem i wpadłam na genialny pomysł  🙂 zrobię super drapak dla jej kotów bo wiem, że chciała kupić  😀
Kaprioleczka filiżankę odpuszczę, bo i tak by nie korzystała, ale przewinęłam sobie trochę ten artykuł, spojrzałam na szklankę oklejoną sznurkiem i wpadłam na genialny pomysł  🙂 zrobię super drapak dla jej kotów bo wiem, że chciała kupić  😀

właśnie mialam nadzieję, że jak nie filiżanka to może wybierzesz coś innego albo coś cię zainspiruje  :kwiatek:

a poniżej prezent mojego konia bo na klinikach ciepło i muchy siedzą na kaloryferach i nie wiedzą, że już grudzień  😁
wieszany na ścianę otwieracz do piwa z szufladką na kapsle.

Nie wiem czemu, ale dostałam takie dwa. Jakby ktoś reflektował, to mogę przesłać zdjęcia i cenę na pw. 😉
Macie pomysł na prezent dla brata-gamera? Nie ma jakiś szczególnych zainteresowań, najbardziej kręci go chyba granie na PS4 i gry MMORPG na PC. Niestety wszelkie gry odpadają, rodzice mu przywiozą kilka i nie chcę się dublować. Myślałam o jakiejś fajnej grze karcianej do piwa z przyjaciółmi, albo naprawdę dobrej książce (tylko nie wiem co on czyta, najczęściej chyba fantasy... )
nopebow Munchkin 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 grudnia 2015 13:00
O, potwierdzam, fajny jest!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się