Cavaliada Poznań 10-13.12.2015

A wkkw?  
Ma może ktoś zdjęcia z ujezdzenia i skoków wkkw?

I gdzie blisko targów idąc ba piechotę można coś dobrego zjeść?


najbliżej:
http://www.bar-metka.pl/
http://www.monidlo.com.pl/
W takim razie wieczorem sznytka z metką do piwa 😉
To kto dzis bedzie? Ja i paa kręcimy sie po terenie :-)
Mam na sprzedaż karnet jakby ktos chcial.

Ogurek- jestes pod stala obserwacja  😁
Nie gryzę, można podejść 😉
Ale tak przez srodek parkuru mozna przejsc?  😁
Ujezdzenie dzien pierwszy


Kogo spotkamy jutro? 😉
Ja jutro od rana do wieczora będę siedzieć, chce właśnie na ujeżdżenie obejrzeć 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 grudnia 2015 14:48
Rtk Czy to paa dosiada Parisę? 😀
Gillian   four letter word
11 grudnia 2015 15:13
lusia722, taaaaak! 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 grudnia 2015 17:46
Trzymajcie kciuki Krowa biegnie Venus vs Mars 😁
Wiem, że to w sumie ogłoszenie, ale.... mam na sprzedaż 2 bilety na całą sobotę i 2 bilety na całą niedzielę. Właśnie mi się wykruszyły dwie osoby. Ja będę w oba te dni, tak więc z odbiorem biletów nie będzie problemów. Zainteresowane osoby zapraszam na priv 🙂
Znajdę gdzieś godziny konkursów na niedzielę ?
cavaliada program
My już w domu..  Świetna impreza i bardzo cieszę się ze mogłam w niej uczestniczyć.

A ja się cieszę, że mogłam Was podziwiać. Uwielbiam jak jeździsz  😍
No i oczywiście gratuluję!  😀
Dava   kiss kiss bang bang
12 grudnia 2015 07:33
Crazy świetny przejazd! 🙂
Wielkie emocje, ja oczywiście najbardziej kibicowałam Tobie i Marcie <3 dziewczyny górą 😀
Crazy
Gratulacje!!!  😅 😅 😅
W ogóle pomysł WKKW w hali to zajebista sprawa  🏇 💃
PILNE
Teraz w ogloszenia juz nikt nie zajrzy.
Mam 2 bilety VIP na sobote i 2 na niedziele do odbioru w Poznaniu.
Jak ktos zainteresowany to zapraszam na PW
W razie w - blond dziamdziak z fryzura na cebule w rozowej bluzie z misiem i dzinsach to ja😉
Jakby ktoś widział wysoką, brązowowłosą kuleczkę w czarnych spodniach,  koszuli jeansowej i z chusta rozowo-szaro-bialo-jakistam to ja, chętna do rozmow 😀
Ja siedze obecnie na arenie A, sektor C. Bardzo wysoka blondynka w koku, z kolegą, to bede ja 🙂
Czy ktoś z Was nie ma na sprzedaż 2 biletów na dzisiaj?? Pilnie kupię!!! 😉
Kupię jeden bilet na jutro!!! Może ktoś ma? :-)
Bardzo dziękuję za mile słowa  🙂 świetnie się bawiliśmy!  Stres był ogromny,  a start przed taką publicznościa - NIESAMOWITY!!!!
Nie bylo widac tego stresu  😀  super pojechalas  🏇
Dziekuje, to duza zasluga Rosalki , ktora idzie jak czolg we wszystko. Jedynie mialam obawy co do jej reakcji na publicznosc, stoliki i calosc oprawy, nigdy czegos takiego nie widziala, ale widac stala sie porzadna celebrytka...
A ja od 15 bylam w stresie i uczylam sie mapy....
Właśnie oglądam Speed&Music w tv i prowadzi Kuba Krzyżosiak na klaczy NN (tak przynajmniej komentator powiedział) !  🙂


P.S Kupię 1 bilet na niedziele.
Słuchajcie, jak to wygląda w przypadku posiadania biletu zakupionego on-line na stronie Cavaliady? Wydrukowałam sobie bilet, normalnie z numerem i kodem kreskowym. I wystarczy okazać ten bilet przy wejściu i bez problemu można poruszać się między częścią targową, a zawodami? Czy dostaje się  jakąś opaskę na bramki, czy na ten kod kreskowy z biletu się  przechodzi? Szczerze mówiąc pierwszy raz kupowałam bilet przez internet i drukowałam go samodzielnie i trochę  nie mam do niego zaufania...
Czytniki na kod kreskowy otwieraja bramki, takie same kody sa biletach kupionych fizycznie w kasie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się