Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

maluda jeśli masz obawy co do wytrzymałości na ból, to może spróbuj wypośrodkować swój projekt, jeśli chodzi o wielkość? Poza tym, gdyby okazało się, że bardzo źle to znosisz, tatuażystka może podzielić sesje na dwie, tak żebyś mogła to wytrzymać.
Także i mi się wydaje, że akurat wielkość nie jest problemem. Najwyżej zapłacę dodatkowo za więcej sesji, jeżeli tatuażystka tak liczy koszt jego wykonania.
A, można wiedzieć w jakim miejscu planujesz zrobić tatuaż?
Bardzo fajne projekty ma ta dziewczyna, u której będziesz robić dziarę, ma odległe terminy?

Studio Lunatik
Plac Wielkopolski 5/4

Jeżeli chodzi o terminy to zależy zapewne od wielkości tatuażu, ale znajoma mówiła, że kobieta jest dość oblegana i faktycznie, bo odpisuje jedynie w weekendy i to jeszcze nie jest regułą. Najlepiej dzwonić.
Koleżanka czekała na wykonanie pleców bodajże do miesiąca.
Miałam na myśli miejsce typu: plecy, ramię, udo...?  😉 Adres studio widziałam na fejsie, ale dzięki  🙂
🤣 Pomyliłam się, no.

Mam koncepcję od nadgarstka do łokcia.
maluda a to kolejny tatuaz czy ten co powstaje od dwoch lat?  😁
Hej, możecie polecić mi studio tatuażu we Wrocławiu? Dodam, ze chodzi o koński motyw więc fajnie gdybym mogła wcześniej zobaczyć "końską" pracę.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 grudnia 2015 21:10
poczyniłam 🙂
Uroczo prosty. Ładny 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 grudnia 2015 21:24
dziękuję :kwiatek: , to mój trzeci 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 grudnia 2015 03:59
A ja miałam dzisiaj iść na całodzienną sesję na drugim udzie, last minute bo wczoraj dogadane. Jestem tak chora, że muszę odpuścić, bo nie jestem w stanie wstać z łóżka 🙁 A szkoda, bo artystka super a dziś jest jej ostatni dzień w Polsce.
Na zdrowie nic nie poradzisz, może następnym razem. 😉

zabeczka17 super tatuaż, minimalistyczny lecz z iskrą.

Ja się zaś dowiedziałam, że na konsultacje muszę się stawić po 20, bo wcześniej nie ma czasu.
Ten miesiąc odpuszczę, bo za dużo na głowie, ale w styczniu na pewno ogarnę wątek.
Myślałam, że godzina będzie w miarę przystępna, a tu niespodzianka...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 grudnia 2015 09:04
maluda następny raz może być za 10 lat albo na przykład nigdy  😉 To tak nie działa, renomowani artyści nie są na nasze zawołanie, to do nich trzeba się dostosować.
Przecież się nie skarżę. 😉
Jak ma czas po 20 codziennie to wybierzemy wspólnymi siłami jakiś dzień.
Mi nie trzeba tłumaczyć, że dobry artysta nie ma czasu, bo jest oblegany. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 grudnia 2015 09:10
Mówiłam o mojej Ance, do której nie pójdę przez chorobę, a jutro już opuszcza Polskę.
Dobra, chyba nie jeszcze się nie obudziłam...
Mea culpa.
Tak mi z kontekstu wyszło...
AJ!

A w którym kraju teraz będzie przebywać?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 grudnia 2015 09:21
A nie wiem, ogólnie jest Rosjanką  😉

Jakby ktoś chciał last minute to miał być duży różowy koń na udzie, stający dęba, można wskoczyć na moje miejsce w Warszawie  😁
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
14 grudnia 2015 11:31
Dziewczyny, mam sprawę - ze względu na problemy skórne muszę na czas dłuższy wstrzymać się z wykonaniem kolejnego tattoo, a Kult zwrócił mi zaliczkę w formie vouchera na kwotę 300 zł. Czy któraś z Was by nie reflektowała? Mogę odsprzedać ten Voucher za 270 zł, byleby poszedł w świat.
Kto w Warszawie robi dobre geometryczne dziary subtelną, delikatną kreską?
Szukam kogos to przeleje moją wizję na projekt a następnie na mnie  😜
A ja wtrącę się z problemem z kolczykiem w języku, może ktoś delikatnie podpowie 😉 Mam kolczyka od czerwca, dosyć długo schodzila mi opuchlizna (dopiero po zmianie kolczyka na bioplast, wcześniej tytan). Do tej pory cały czas mam odbitą na języku górną kulkę i język czasami puchnie, szczególnie w nocy. Jakiś czas po przebiciu miałam 18 koleżanki i wypiłam parę drinków. Mogło być tak, że podraznilam ranę i dlatego mi się nie goiło, a potem nieświadomie dalej coś z tym językiem kombinowałam, czy stawiałybyście na zepsucie przez piercerke? Oczywiście jak będę miała możliwość zapytam specjalisty, ale narazie jej niestety nie posiadam 😉

Edit: I co robić dopóki nie pójdę na konsultacje? Rumianek, octenisept?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 grudnia 2015 18:21
Masz za krótką sztangę, a język goi się długo, jeśli nie pilnujesz diety to jeszcze dłużej. Możesz też nieodpowiednio dbać o higienę jamy ustnej co jeszcze bardziej wydłuża/uniemożliwia gojenie. Sztanga go języka musi być długa, ma być w niej dużo luzu, nie tak jak w przypadku chrząstek itp - to jest mięsień, nie można mu utrudniać funkcjonowania.
Myślę jak Smarcik. Jak dbałaś o przekłucie? Płukałaś, dbałaś o buzię i zęby, stosowałaś się do diety? Bawisz się nim?
Sztangę mam długą, luz jest nawet przy napiętym jezyku. Nie jadłam ostrych potraw, nabiału, nie palę. Płukałam, po kazdym posiłku mycie zębów i czyszczenie kolczyka. Staram się nie bawić, ale raz na jakiś czas zdarzy mi się złapać w zęby.
z kolczykow mam tylko jeden- ale zdjecia nie wstawie, bo to miejsce szalenie intymne 🙂😉 lubie go bardzo.


Widzę, że nie tylko ja jestem miłośniczką piercingu w... moze nie szalenie ale intymnych miejscach  💃
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 grudnia 2015 05:45
shy mistrz wygrzebywania postów sprzed 7 lat  😁 Jakiego masz kolczyka?
Teraz to mnie zaskoczył fakt, że ten post jest sprzed siedmiu lat  😂, chyba miałam wczoraj jakiś błąd na forum, bo miałam go w najnowszych
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
17 grudnia 2015 17:22
Teraz to mnie zaskoczył fakt, że ten post jest sprzed siedmiu lat  😂, chyba miałam wczoraj jakiś błąd na forum, bo miałam go w najnowszych


Też go miałam wczoraj w najnowszych i sama miałam na niego odpowiedzieć  👀 😁
infantil Kama z CrM Bodymodifications 🙂

Nancy do płukania jamy ustnej (przekłucie języka itp) najlepsza jest kora z dębu, zmniejsza opuchliznę i przyspiesza gojenie 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 grudnia 2015 21:26
Pomimo całego ogromu sympatii do Waszego studia nie wydaje mi się, żeby specjalizowała się ona w geometrycznych wzorach, w dodatku delikatną, subtelną kreską..

Za to na miejscu infantil zerknęłabym na Mariusza Trubisza z Gulestusa, to też nie do końca czysta geometria, ale często wplata tego typu motywy do swoich wzorów i wychodzi to fajnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się