paznokcie, żele, tipsy

Czy takie naklejki można nakleić na normalny lakier np Inglota? I pokryć bezbarwnym? Czy to się trzyma tylko na hybrydowym? Nie miałam z nim nigdy do czynienia.
U mnie w podobnej kolorystyce co u casines 🙂 naklejki z ali nadal na topie 😁


Naturalsi tak, te naklejki są uniwersalne 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 grudnia 2015 12:43
fruity_jelly fajnie Ci wyszły, ja tez zamówiłam koty, szkoda że tak długo się czeka  🤔
Brać? Lampa ok? Chciałam zestaw z Semilac, ale 250 to za dużo dla mnie i znalazłam ten. Zdaję sobie sprawę, że pewnie będę musiała trochę dłużej naświetlać pazurki, ale za tę cenę to chyba warto
http://allegro.pl/zestaw-do-hybrydowego-manicure-lampa-uv-6-gratisow-i5855747059.html
[quote author=mańka link=topic=11436.msg2460647#msg2460647 date=1449179204]
dziewczyny skąd wziąć takie wzory ?

[/quote]

Mańka poszukaj płytek do robienia wzorków, dokładnie takie wzorki widziałam na allegro 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 grudnia 2015 21:31
cavaletti , ja kupiłam taki zestaw http://mintishop.pl/product-pol-6859-ZESTAW-do-manicure-hybrydowego-lampa-UV36W.html  lampa chyba taka sama. Do takiego domowego robienia się sprawdza 🙂
Najbardziej klasyczna lampa do robienia paznokci, do użytku domowego jak najbardziej 🙂 a nawet jeszcze w części gabinetów kosmetycznych takie mają 🙂
Casines - piękne :-)

Ja po kilku miesiącach przerwy w końcu idę na hybrydę. W zeszłym roku na święta było tak :

A to moje robione amatorsko przez koleżankę 🙂

Zdjęcie jest mega dziwne, bo wygląda tak jakbym albo miała pozalewane skórki, albo było gdzieś niedomalowane. Na żywo efekt super i wszystko cacy, aż sama jestem w szoku patrząc na to foto
cavaletti, nawet na zdjęciu wyglada lepiej niż nie jedne paznokcie zawodowych kosmetyczek 😉
Ponia   Szefowa forever.
13 grudnia 2015 21:31
cavaletti, piękny wzorek!
i mam inspirację na mój 😉
Rzuciła się może komuś w oczy świąteczna blaszka do stempli na paznokciach? Zależy mi najbardziej na płatkach śniegu, a nie mogę nic znaleźć.  :kwiatek:
robakt   Liczy się jutro.
15 grudnia 2015 17:59
To teraz moje amatorskie na koleżankach, w weekend po 3 tygodniach zajmę się swoimi, mam nadzieję, że dojdą już folie transferowe i naklejki wodne ze śnieżynkami  💃
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
15 grudnia 2015 20:30
A u mnie dzisiaj świątecznie-zimowo! 🙂
Kraina Lodu😀
uwielbiamm<333
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-0/s480x480/12342553_413334858865089_7516905827496497258_n.jpg?oh=eef58e7ecd7b161bd79c95e011189472&oe=56DB148B[/img]

Haffek gwiazdki lepiej robić manualnie, a tymi pieczątkami to jest kupa niepotrzebnego babrania 🙂
Zamrucz Niestety ręcznie nie potrafię tego ładnie zrobić 😀
robakt   Liczy się jutro.
15 grudnia 2015 20:50
Haffek a naklejki wodne? Na allegro jest masa aukcji, może znajdziesz coś dla siebie.
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
15 grudnia 2015 21:09
Haffek na 100% potrafisz koniary to zdolne dziouchy! 😀 trzeba tylko nabrać wprawy jak przy kreskach eyelinerem 🙂 na początku kiepścizna na pół twarzy a potem ideolo jak od linijki 🙂
Ja mam takie śnieżynki 🙂 wiadomo skąd 😁
http://tiny.pl/gg6q2
http://tiny.pl/gg6qs
http://tiny.pl/gg6q6
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 grudnia 2015 21:48
Zamrucz no szał, piękne  😍. Jutro szukam śnieżynek.
Zamrucz, ale dluuugasne 😀 ja bym chyba tak nie mogła, nie mówiąc już o stajni 😀 bardzo ładnie zrobione 😍
robakt Oo dziękuję, poszukam 🙂
Zamrucz Nieee, to zdecydowanie nie dla mnie 😀
W temacie samodzielnego wykonywania hybrydy czy żeli jestem kompletnie zielona, ale po kilku nieudanych próbach umówienia się na przedłużenie zaczęłam się zastanawiać, czy trudne jest opanowanie przedłużania paznokci w domu? Widziałam, że yga robiła samodzielnie żele - trudne to? 😀 Jaki jest koszt początkowy sprzętu, żeli, koloru?
Mundialowa, dobrze by było gdybyś chociaż raz albo i dwa poszła do kosmetyczki na paznokcie żeby zobaczyć jak to się robi i nie być totalnie zielonym w temacie 🙂 A jeszcze lepiej pójść jako modelka paznokciowa na kurs, ja tak byłam już dwa razy i sporo można się dowiedzieć i podpatrzeć. Ja taka zielona (zanim poszłam na kurs jako modelka) zrobiłam sobie pazury żelowe według internetowych poradników ale trwałe to one nie były, po kilku dniach poodpadały 😁
Jeżeli chodzi o zestawy to ceny są różne - od 120 do ponad400 zł. Ja kupiłam jeden z tańszych zestawów na allegro i nie narzekam 🙂 Lampy są LED i UV, ledowe są sporo droższe ale UV spokojnie się sprawdzają w warunkach domowych. Pilniki, pędzelki i żel zamówiłam z aliexpress. Nie widzę różnicy w jakości takiego żelu z ali który kosztuje 20-25zł za 56gram (duuuuży ten żel) czy innych droższych żeli. Cleaner i aceton mogą być najtańsze jakie znajdziesz, z tego co czytałam nie ma żadnej różnicy między tymi droższymi i tańszymi. No i jakieś fajne lakiery do tego, chyba że będziesz się bawiła kolorowymi żelami 🙂
U mnie takie cuda robione przez koleżankę. Kciuk i serdeczny na biało, reszta w kolorze wina, na środkowym śnieżynki, na reszcie efekt szamagdowy. Na białym wygląda delikatnie, wpada w róż i mieni się na zielono. Na czerwonym jest petarda, bo w zależności od kąta padania światła jest wino, fiolet, zieleń, niebieski... Dzisiaj dostałam tyle komplementów, że ich nie zliczę. Minus tylko taki, że wyłącznie na żywo da się zobrazować efekt


Czy któraś z was miała coś do czynienia z Elegant Touch? Przymierzam się do spróbowania bo ma dobre opinie ale chciałabym się czegoś dowiedzieć z pierwszej ręki 🙂.
casines, aż tak zielona nie jestem - przez ponad rok regularnie nosiłam żele, więc dość się napatrzyłam. 😉 Chodziło mi bardziej o to, czy samemu da się sobie zrobić ładne żele. 😀 Z tego co pamiętam, to kształt i grubość modelować można piłowaniem, a co do nakładania kolorów, to nie mam za dużych wymagań i o wzorkach nie marzę. 😉
Czyli mówisz, że lampa to taka z allegro jest ok? Moja kosmetyczka miała lampę UV, a o sam żel musiałabym jej zapytać, jaka to była firma, bo pamiętam, że tylko jeden długo się trzymał na moich paznokciach.
Chyba spróbuję. 🙂
Jak z jakością hybryd Neonail?
mundialowa, no to jeszcze lepiej, jak mialaś już robione paznokcie to wiesz mniej więcej jak mają wyglądać 😀 pewnie że się da zrobić ładne, kwestia wprawy 🙂
Ja mam najtańszą lampę która jest w tych wszystkich zestawach i daje rade 🙂
A mi się marzy teraz taki kształt paznokcia, tylko że u mnie ma szans żeby naturalne tak zapuścić bo nienawidzę mieć naturalnego paznokcia dłuższego niż 1-2mm za opuszek palca. Będę po świętach próbowała zrobić sobie żele o takim kształcie. Coś czuję że polegnę 🤣
Mój zestaw do hybrydy leży już pod choinka 🙂 kosmetyczka zrobiła mi piękne żele z hybryda ale zwyczajnie nie stać mnie na taki luksus co dwa tygodnie a tylko tyle wytrzyma to w mojej pracy.
Haffek, B loves plates taką ma 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się