sklepy internetowe

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 grudnia 2015 17:04
Bardzo przyjemny rabat w pasi-koniku, -15% na produkty Fair Play, trwa do 9.12. Orientuje się ktoś, czy jeśli zamówienie złożę 9.12 to rabat jeszcze mi uznają? Bo zależy mi na tym rabacie, a zamówienie mogę złożyć dopiero w środę, a pasi-konik mi nie odpisuje 🙂


Kod działa do końca dnia dzisiejszego
Meeeega plus dla GNL  🙂 zapomniałam, że mam do wykorzystania rabat, a i tak został doliczony  🤣
w GNL nie dali żadnego gadżetu 🙁 w koniku dali chociaż brylok 🙁
gnl mi dorzucal jakies probki pasz, raz byla szczotka magic brush, w bergo dostałam raz brelok, pasi-konik jakies naklejki dorzuca, kiedys dostalam od  nich otwieracz do piwa z kerbla.
No horse-trade stracił przy nich :P
Mi horse-trade dorzuciło smaczki Pegastro (swoją drogą - są super, sama wciągnęłam pół paczki  :hihi🙂, ale zapomniało wrzucić grzebyka do grzywy, który zamówiłam i zapłaciłam, na rachunku był...
Zamówiłam jedne owijki, okazało się potem, że tego koloru nie ma u producenta, choć był na stronie - zaproponowano mi inne kolory. Anulowałam owijki i zapytałam, czy mogę dorzucić żel. No mogłam, ale na niego to już rabatu niestety nie dostałam.
Niby kontakt dobry etc., ale jak znajdę potrzebne rzeczy w innych sklepach typu Konik, to nie zamówię w horse-trade.
wielki plus dla sklepu Dobry koń! Idealny kontakt z klientem, fajne promocje i szybka wysyłka. Polecam
Ja daje ogromny plus dla sklepu horse-trade. Ekspresowa przesyłka, fajny rabat i jeszcze ten prezencik. Na pewno skorzystam jeszcze z usług tego sklepu.
Livia   ...z innego świata
15 grudnia 2015 12:51
Ja niezmiennie z plusem dla konika - to już trochę nudne 😉
Duży plus! equi-platon.com Pomijając super produkt to wysyłka tak szybka że aż byłam zaskoczona że mi paczka przyszła  😁
Meeega Plusior dla HIDALGO  😀
To taki "dystrybutor spełnionych marzeń" - dzwonisz, mówisz jakie masz marzenie, a potem odbierasz je od kuriera  😀
Jak zwykle wielki plus dla gnl  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2015 14:17
Ode mnie plus dla reitsport-klawunde 🙂
Ode mnie też plus dla GNL 🙂
I dla Sklepu internetowego Decathlonu - IDEAŁ 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
19 grudnia 2015 15:43
Ja dodaję kolejne plusy dla animalii i dromy.

Za to zaliczam pierwsze rozczarowanie panem Podkową- zamiast dwóch paczek probiotyków dostałam jedną i na razie brak reakcji na moje maile.
+ dla pasi-konika za duże zniżki, - za to, że ogłowie przyjechało strasznie pogniecione, jakby psu z gardła wyjęte  😤 długie oczekiwanie na zamówienie i brak rzeczy na stanie, które sklep ma w ofercie
Duży + dla sklepu pasi-konik, obsługa przemiła, profesjonalna i cierpliwa. )Średnio raz dziennie dzwoniłam czy coś wiadomo w sprawie oficerek, mimo, ze byłam poinformowana, że czas oczekiwanie do dwóch miesięcy, jednak niecierpliwość brała górę.  😁 ) Buty przyszły, są idealne. 


Ja pewnie w  te same oficerki  zamawiałam i równiez duży PLUS dla sklepu PASI-KONIK.PL  bardzo zadowolona  z obsługi .
Nie wiem, czy to odpowiedni wątek na takie pytanie, ale próbuję odszukać pewien sklep, który miał stoisko na Cavaliadzie w Poznaniu w tym roku. Jeśli się nie mylę, w nazwie mieli "Jockey", a część cen podana była w Euro. Bardzo mi się podobają ich czapraki i jeden kupiłam, ale podana na metce strona internetowa nie działa. Jeśli ktoś zna ich działającą stronę, fanpejdż, czy cokolwiek, to będę bardzo wdzięczna 🙂
kaskagren, przeczytaj kilka ostatnich stron wątku "Końska Rewia Mody" 😉
Olson, dziękuję!
Madeleine   Real girls ride aside!!!
21 grudnia 2015 20:22
https://www.facebook.com/ParkurSklep/?fref=ts
NIE POLECAM I ODRADZAM!!!! Dwa miesiące temu złożyłam zamówienie. Wpłaciłam pieniądze. Nastała cisza. Po miesiącu kilka telefonów z mojej strony i przebudzenie- "Ach, ale tych ochraniaczy to nie ma dostępnych"- no tylko to Ja MUSIAŁAM DZWONIĆ I DOMAGAĆ SIĘ INFORMACJI!!! I od tego czasu czekam na zwrot pieniędzy, minął kolejny miesiąc. Moje wielokrotne telefony (zawsze moje!!!) "podobno" w ubiegłą środę pieniądze zostały przelane. Chyba na konto ślimacze bo do mnie jeszcze dojść nie raczyły!!!!!!!
Kolejny wielki plus dla Cavezza! Stały i przemiły kontakt, fantastyczne produkty, szybka wysyłka i ogólnie rewelacja 😀 :kwiatek:
kaskagren, jeszcze niestety nie mają strony internetowej.
Który sklep internetowy, że tak się wyrażę, najbardziej szanuje stałego klienta? Z którego opłaca się zamawiać parę razy, bo oferuje zniżki czy rabaty?
Program lojalnościowy w Yard Equites : http://www.yard-equites.pl/content/7-royal-yard
W Koniku też jest: http://konik.com.pl/rabaty
Chyba we wszystkich sklepach są takie rabaty. Poza wymienionymi jest i w Animalii i w Equishopie i w GNL i w Galopadzie i... wszędzie chyba?
http://www.4happyhorse.eu/pl
Jakieś opinie? Miałktoś doświadczenia z tym sklepem?
Pozdrawiam w nowym roku 🙂
Głupie pytanie gdzie wprowadzić kod rabatowy w mustangu??  😡 nigdzie tego nie widzę...
Nudne to już, ale PLUSY
Konik 😀
Dromy

Na resztę paczek jeszcze czekam 😉
Plus dla sklepu Luźne wodze - derka na zamówienie przyszła w spodziewanym czasie + miły kontakt 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się