Pomoc dla Łukasza

Trafiłam dzisiaj przez przypadek na ten wątek, może ktoś chętny wspomóc.
[[a]]https://www.facebook.com/%C5%81ukasz-kontra-p%C3%B3%C5%82-miliona-za-%C5%BCycie-551492108339202/[[a]]
https://www.siepomaga.pl/glinko
wątek zamknięty
Kasy wysłać nie mogę... ale smsa wysłałam, zawsze to jakiś grosz
wątek zamknięty
Nawet sms pomaga 🙂
wątek zamknięty
Pomogłam. Trzymam kciuki za tego chłopaka. To zdjęcie jak tuli konia jest wspaniałe. 
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
11 listopada 2015 23:42
Wooow, już mu brakuje ledwo 9%, do rana może mieć całość.

Jak wpłacałam, to ledwo 20% było i niezbyt wierzyłam, że zdąży zebrać całość... bardzo przyjemne zaskoczenie.
wątek zamknięty
Jak wpłacałam także wtedy gdy miał zaledwie 20% , bardzo szybko się zbiera. Aż miło się patrzy. Życzę mu jak najlepiej.
wątek zamknięty
Już jest zebranych ponad 98% potrzebnych środków. Super, ciesze się że mogłam troszeczkę w tym pomóc 🙂
wątek zamknięty
Wow, wpłacałam zaledwie pół godziny temu i brakowało ponad 9 tys. Wchodzę teraz i brakuje 4! Trzymam mocno kciuki za Łukasza!
wątek zamknięty
już naprawdę niewiele brakuje :-)
wątek zamknięty
100%! Udało się! 🙂
wątek zamknięty
No to pięknie  💃
wątek zamknięty
to jest niesamowite jak dziala pomoc przez internet, czlowiek dostaje diagnoze i sume jaka musi uzbierac, nie jednemu nogi sie uginaja na wiesc o kwocie, dla wielu to nie realne pieniadze, a dzieki takim akcjom mozna pomoc uratowac wiele ludzi.
To jest cudowne.
wątek zamknięty
Trochę będę jak łyżka dziegciu teraz, ale patrząc jak to wszystko szybko poszło mam tylko ogromną nadzieję, że to faktycznie tak działa. Tyle było historii o różnych machlojkach, że gdzieś tam w głębi zawsze boję się, że to znowu jakaś manipulacja.

ALE!
Przede wszystkim mam nadzieję, że ten przypadek, to dowód na to, że nie wszyscy oszukują i da się w ten sposób komuś pomóc.
I zawsze w tyle głowie mam historię z RV (Gniadoszki?) i błyskawicznej zbiórki pieniędzy na leczenie konia z ranami letnimi (?).
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 listopada 2015 17:44
Dworcika- Przeczytałam regulamin tej Fundacji i myślę, że to nie jest machlojka. Fakt, kilka procent odciągają dla siebie, ale najważniejsze, że chłopak będzie miał szansę na wyleczenie.
wątek zamknięty
Dwo ja też dorzucałam kiedyś do jednej akcji i śledziłam na fb. Chłopiec już po operacji serca  😀 także wydaje mi się, że to nie jakieś wielkie machlojki  😀
wątek zamknięty
Tak naprawdę to chyba jedyna drogą weryfikacji takich zbiórek jest sprawdzanie - w miarę możliwości - wcześniejszych dokonań danej organizacji.

Osobiście jakoś do tej pory miałem szczęście i się nie naciąłem.

Ba, kiedyś nawet miałem okazję być na spotkaniu w Gliwicach z Panem (byłym Powstańcem Warszawskim), który miał zoperowany kręgosłup dzięki takiej zbiórce. Pan był tak wzruszony, że w zasadzie niewiele potrafił z siebie wykrztusić a siedząca obok córka cały czas powtarzała, że ojciec jest w szoku, że tylu ludzi mu pomogło. 🙂
Było bardzo sympatycznie.

Jest dokładnie tak jak napisała Dworcika,  takie zbiórki to dowód, że nie wszyscy oszukują.

A że skurw.... są i będą, i zawsze znajdzie się ktoś, kto wykorzysta dobre serce innych ludzi... cóż, takie życie.
wątek zamknięty
Pozostaje więc zaciskać kciuki, że wreszcie się chłopakowi uda 🙂
wątek zamknięty
super, że się udało 😀 oby więcej takich szybkich zbiórek

https://www.siepomaga.pl/serduszkofranka

kolejne dziecko z tej fundacji potrzebuje pomocy 🙂
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 listopada 2015 08:30
Dużo dzieci z tej fundacji potrzebuje pomocy..

https://www.siepomaga.pl/c
wątek zamknięty
sms tylko 2,5🙂
wątek zamknięty
Oj to prawda. Potrzebujących jest wiele. Mam nadzieje ze Asia załatwi konto dla Matyldy na siępomaga.  
Teraz zbieramy dla tej rodziny  https://www.siepomaga.pl/f/sdm/c/2373
wątek zamknięty
rybka   Różowe okulary..
15 grudnia 2015 17:47
Dziewczyny mam pytanie może wątek nie odpowiedni, no ale może któraś wie. Gdzie w Warszawie można oddać nowe ubrania dla dorosłych, tak aby faktycznie trafiły do potrzebujących. Zrobiliśmy z Chłopem przegląd szaf i kilka nowych ubrań stwierdziliśmy, że tylko miejsce zajmuje, a nosić ich nie będziemy bo albo się "skurczyły", albo nigdy nie były odpowiednie i nie wiadomo po co je kupiliśmy. Wiecie gdzie można oddać lub wysłać takie ubrania?
wątek zamknięty
Trochę już późno, ale może da się jeszcze dorzucić do jakiejś Szlachetnej Paczki?
wątek zamknięty
rybka   Różowe okulary..
15 grudnia 2015 17:55
A możesz mi przybliżyć jak to zrobić?
wątek zamknięty
Kurczę, weszłam na stronę i widzę, że tegoroczna akcja już zakończona. 🙁
wątek zamknięty
rybka, smaruję pw
wątek zamknięty
rybka   Różowe okulary..
15 grudnia 2015 20:34
Dziękuję bera7  :kwiatek:
Ubrania trafią w dobre ręce dzięki bera7
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
19 grudnia 2015 17:06
Pamiętacie Łukasza? Zobaczcie co wczoraj napisał:

Siedzicie? Leżycie? Trzymajcie się!🙂

Jestem po połowie przeciwciał - lekki ból głowy, nic więcej, pikuś!🙂 Lekarze postanowili zobaczyć: co tam się w szpiku dzieje. Może już zaczęły niszczyć chorobę resztkową? Leże sobie spokojnie, a tu Pani Doktor: Panie Łukaszu komórek nowotworowych BRAK!!!!
Ja: to znaczy, że nie mam choroby resztkowej?
Doktor: tak, jest czysto!! 🙂😉)

OMG!! OMG!! Żadna chemia, żaden przeszczep ich nie wybił, a przeciwciała TAK!!! 🙂😉

Jeszcze mnie czeka trochę drogi. Najprawdopodobniej w połowie stycznia mega chemia i przeszczep, ale podejde do tego z inną świadomością szpik jest czysty, nie ma komórek nowotworowych!! Bialaczko bój się - to twój koniec 🙂😉))

DZIĘ-KU-JĘ!!!!!


🙂
wątek zamknięty
Super! Jak to wspólnie mozna pomóc. Mam nadzieję, ze jeszcze nie jednej osobie pomozemy.
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
01 lutego 2016 14:20
wiecie że jednak jest wznowa?
blasty sie pojawily, wiec walka trwa nadal 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.