Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

nie wiem tylko czy ktokolwiek weźmie odpowiedzialność za wzięcie delikwenta w teren, który nigdy nie jeździł. niech lepiej się zastanowi nad oświadczynami "stacjonarnymi" 😉 dla własnego zdrowia. 🙂
Jest jeszcze taka opcja:

https://www.facebook.com/monika.nosidlak/videos/1600968630159623/

to było w Brzezinach, ok. 20 km od Łodzi.

edit:
Dodam, iż para wybierała się "gdzieś". Po drodze akurat na wysokości stajni "popsuło się" auto. Chłopak wszedł do środka, dziewczyna czekała... On szybko się przebierał, w tym czasie do auta doszedł mąż właścicielki stajni i udawał, że coś robi przy samochodzie. Chłopak wsiadł na siwego konia (Rycerz na Białym Rumaku), na którym przeprowadziła go właścicielka stajni...
Bezpieczne, nie trzeba umieć jeździć a wrażenie jest 🙂
zobaczcie co przez przypadek znalazłam:

Końcowe wyniki głosowania na propozycje zadań ogólnomiejskich zgłoszone do budżetu obywatelskiego:

ID  L0061

Tytuł zadania, lokalizacja (o ile dotyczy) i osiedle (o ile dotyczy)
Projekt i wykonanie podłoża hipodromu Łódzkiego Klubu Jeździeckiego ul.Okólna 170.
Lokalizacja ul. Okólna 170.


Koszt po weryf. 826 560,00 zł


Liczba głosów ważnych/wszystkich  617/635

szkoda, że nie było to jakoś bardziej nagłośnione - a może było, tylko mi umknęło?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
02 grudnia 2015 10:17
Ja głosowałam... już chyba drugi raz. Nie mają szczęścia 🙁
Było nagłaśniane, nie z wielką pompą, ale było, trafiło do mnie (a ja nie śledzę takich informacji) więc jakoś się wieść roznosiła. Może następnym razem?
Mimo pewnych sprzeczności w sobie, na projekt zagłosowałam.
Nie udało się, może następnym razem się uda?
A ja może nie co kontrowersyjnie odpowiem, że wiedziałam o tym projekcie i z całkowitym przekonaniem nie zagłosowałam na niego.

Jak dla mnie instytucja ŁKJu jest zepsuta swoim upaństwowieniem. Taki ośrodek w takim miejscu, z taką infrastrukturą powinien zdecydowanie na siebie zarabiać plus mieć pieniądze na inwestycje. Przez to że się utrzymuje pośrednio z publicznych pieniędzy jest to bardzo zaniedbane i w pełni niewykorzystane miejsce. Moim zdaniem tak będzie, póki tego się nie uda sprywatyzować i żadne nowe podłoże tego nie zmieni.

A po za tym to ja tam wolę pieniądze wydane na oświetlenie parku, czy przebudowę skrzyżowania. Coś z czego naprawdę mogą skorzystać wszyscy 🙂
Hm, też bym nie zaglosowala. Wybrałabym coś bardziej pożytecznego, dla szerszego grona obywateli 😉 ŁKJ powinien sam o siebie dbać, zarabiają przecież, a nie inwestują. Nikt z ulicy 😉 nie miałby szansy skorzystać  Z takiej inwestycji, a więc nie powinno to być finansowane ze środków budżetu obywatelskiego. Takie jest moje zdanie.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
02 grudnia 2015 19:00
[s]Potrzebuję lekarza medycyny sportowej, o którym wiecie, że przyjmuje w czw. i pt.  👀 Zgapiłam się i oczywiście wszystko załatwiam na ostatnią chwilę.  🙄[/s]

Myślę, że  😁 nieaktualne 😉
malinowaa na pw Ci podesłałam kontakt
a moje zdanie jest takie, że lepiej jest mieć coś jeździeckiego w regionie niż nie mieć - niezależnie czyje to będzie i kto będzie na tym zarabiać

kasę urząd miasta i tak przepierdzieli na głupoty, typu woonerfy, drzewka w doniczkach po 6tys za sztukę i pracownika który je będzie podlewał, fontanny w kształcie picki, dwa stadiony drużyn piłkarskich 3 ligi i dworzec chowany pod ziemią 🤔wirek:  kocham łódź  🍴 przykładów na niegospodarność UMŁ mam w promieniu 1km przynajmniej kilka... szkoda gadać
witam
przepraszam, ze tu ale szukam informacji na temt konia HEMETYT.
z gory dziekuje za jakie kolwiek informacje.
pozdrawiam
witam
przepraszam, ze tu ale szukam informacji na temt konia HEMETYT.
z gory dziekuje za jakie kolwiek informacje.
pozdrawiam


ddd, wysłałam pw.
Polecicie jakiegoś cudotwórce w goleniu, który ogoliłby konia (nie był nigdy golony)? Całe ciałko tylko bez głowy. Dobrze by było gdyby ta osoba umiała wygolic łatwy wzorek. Z góry dziękuję.
Klaudia Nalepa
A polecicie jakąś pralnie, gdzie można podrzucić czapraki czy też derki?  :kwiatek:
Lodzisnki drogie, kto goli konie w tym roku i cena nie zabija? Nalepa nie odpowiada na wiadomosci.
Łap Klaudię na fb, tu chyba rzadko zagląda
Wlasnie na fb mi nie odpisuje, chociaz wiadomosc odczytala. 🙁
Chyba jeszcze forumowa Bacoma wrzucala ogloszenie o goleniu koni 🙂
Dzwoniłam do Klaudii Nalepy i ma czas dopiero w styczniu. :/
z ranczo w dolinie  golą jeszcze, ładnie
Hej 🙂

Szukam nowego domu dla mojego kopytniaka. Najchętniej miejsca spokojnego, cichego, gdzie nie ma rekreacji. Łódź I okolice, ewentualnie okolice Piotrkowa Tryb. Zależy mi na tym, żeby koń był padokowany I właściciel sumiennie się nim opiekował. Taki ktoś, kto rzeczywiście ma serducho do koni. Może być jakaś mała przydomowa stajnia.

Wiecie coś może?

P.S. Może być też inna stajnia, bardziej rekreacyjna ale na prawdę godna polecenia 🙂
W kalendarzu na 2016 w Bogusławicach dwa razy ujeżdżenie  🏇 😅 💃 💃
Sycylistka, chodź do R&S Stable. Mimo, że ośrodek spory to atmosfera bardzo spokojna, a konie zadbane bardzo dobrze.
kto jedzie na WOŚP ? 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
17 grudnia 2015 09:31
Myślałam o tym ale mój koń nie nadaje się na takie imprezy.

Daleko mu do opanowania konia straży miejskiej  🤣

Ale akcja w tym roku dosyć głośna więc spodziewam się wielkiego marszu  😉 przyjdę  👀
planuje  😉 mam nadzieje, ze wypali
Naciau moze znow sie spotkamy  😁
Ja bym bardzo chciała, ale nie wiem, jak z transportem 🙁 Chyba ze ktoś z okolic Starowej Góry, Górnej by jechał i miał miejsce 😉
pewnie tak  🤣

długi przejazd , bo aż do manu będzie
Myślałam już nad R&S ale niestety zupełnie mi to nie po drodze i odbiłoby się to na częstotliwości moich wizyt u konia a tego też nie chcę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się