Śląsk

Gliwicki 😉
Ok, zapytam. Dziękować :kwiatek:
12 i 13 września w Amigo zawody, pierwszy dzień uj i drugi skoki
ja nie organizuję, ale puścić plotkę mogę :P
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 listopada 2015 20:35
Hejka 🙂 czy ktos moglby polecic jakas dobra knajpe w Katowicach ? 🙂  :kwiatek:
Jakby ktos mial ochote na kawe etc w ok. Godz. Poludniowych to ja chetnie 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 listopada 2015 20:41
Subaru, a kiedy?
i gdzie ta knajpa ma być? ja polecam: hipnozę, atmosferę, fanaberię, 8 stolików nie polecam bo ceny są wysokie a jedzenie i napoje przeciętne.
subaru2009-chcesz zjeść coś regionalnego?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 listopada 2015 21:00
Nie napisalam kiedy 😉 jutro. 🙂
Madmaddie dzieki wielkie !
Rul jak najbardzoej 🙂
Jak mogłaś Małpo nie napisać, że w Katowicach będziesz ?! Czardasz przy dworcu też jest ok
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 listopada 2015 16:37
A bo to tak wyszlo nagle, wczoraj jechalam dosc pozno, bez auta , dokonca nie wiedzialam ile bede miala czasu, wiec nie chcialam Cie z malym zmuszac do przyjazdu 😉 ale spoko, spoko, na 90% bede w przyszlym tyg to na pewno dam ci znac 😉
pytanie za 100 punktów - ktoś ogarniał ten cały ŚKUP? 👀
Ja mam. Używam w komunikacji miejskiej🙂 miesięczne są tańsze i można wybrać takie na konkretną ilość przejazdów.
Cynamonowa_, ja bym potrzebowała tę niespersonalizowaną do sporadycznych przejazdów. da się tak w ogóle? doładuję ją sobie za x zł i mogę kasować pojedyncze przejazdy?
Od stycznia będzie można doładować kwotowo. Ma być albo stawka za kilometr albo normalne bilety, takie jak teraz do wyboru. Na dzień dzisiejszy najmniej jest chyba 66 przejazdów. Te niepersonalizowane są droższe niż te imienne.
robakt   Liczy się jutro.
17 grudnia 2015 19:16
Ja mam spersonalizowaną, tańszy bilet mi wychodzi, ale ludzie chyba nie ogarniaja tego tematu, bo patrzą na mnie jak na przybysza z innej planety (jak odbijam karte).
kurde, potrzebowałabym na przyszły tydzień już :/ 😁

ja ogólnie ogarniam temat kart, bo w częstochowie mają to super rozwiązane, a nie takie komplikacje jak u nas :/ mam auto, ale czasem przydałoby się przejechać autobusem, a na wiosce nawet kiosku nie ma, kierowca nie zawsze ma bilet, a z kartą też okazuje się są problemy :/

dzięki za odpowiedzi 😉 doczytałam na ich stronie o zmianach, faktycznie dopiero w styczniu będą.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 grudnia 2015 17:57
Pytanie: Jak dostać się bezboleśnie z Dworca PKS Katowice na lotnisko i jaka jest cena biletu/ów ?
subaru2009, najlepiej pójść na PKP albo na Sokolską (chyba najbliżej, jeśli PKS jest tam, gdzie myślę) i wsiąść w to lotnisko tu są chyba informacje o cenach itp, ale to trzeba konkretnie wpisać https://bilety.pkm.katowice.pl/index.php
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
19 grudnia 2015 18:33
dziękuje ! 😉
halo Śląsk 😀
czy ktoś wybiera się w niedzielę 28.02 na cavalliadę do Warszawy i wracając ma wolne miejsce w aucie?
Mam bilety powrotne na późną porę i nie będzie mi się pewnie chciało czekać :P
Oczywiście do paliwa się dorzucę lub piwo postawię 😀
Halo halo Śląsk! 🙂
Mam pytanie, czy możecie polecić trenera dosiadowego z okolic Bytomia/Zbrosławic/Katowic? Mogę dojechać do stajni lub przyjąć trenera u nas i jeździć na moim koniu.
Mój problem dosiadowy jest zdiagnozowany ale niestety jeszcze nie znalazłam osoby która byłaby w stanie mi pomóc...
Chodzi mi o treningi regularne raz w tygodniu z zaleceniami na co mam uważać podczas jazd "w domu".
A może któraś z was się tym zajmuje i chciałaby dopomóc?
Za wszelkie info dziękuję!  😉 😉
Jeśli ktoś wybiera się na Cavaliadę do Warszawy, na 2 dni (piątek i sobota), to chętnie kogoś wezmę lub zabiorę się z kimś, dokładając do paliwa 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 kwietnia 2016 08:30
jest gdzieś w Katowicach sklep Smith's? nie mogę tego wygooglać  😵

edit: dobra, ponoć-że-w-Silesii. obczaję.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 czerwca 2016 20:23
up up

gdzie w Katowicach najtaniej zrobię zdjęcie do legitki?
Hej Ślązacy, poszukiwany dobry rymarz/ szewc / kaletnik, który migusiem naprawi rozpruty zamek w skórzanych sztylpach.
Katowice, najlepiej Ligota, Piotrowice, lecz oczywiście dalsze rejony też brane pod uwagę 😉
wendetta podeślę ci numer do fajnej pani szewc jak tylko wrócę do domu 🙂 Ma zakład w Mikołowie i w Katowicach na ulicy Rolnej. Mi wymieniała ostatnio zamki w oficerkach, wszystko się fajnie trzyma i wygląda estetycznie. Zanoszę też zawsze do tej pani buty na wymianę fleków i inne drobne naprawy, bardzo polecam 🙂
Mirinda94, będę bardzo wdzięczna!
Hej, gdzie w okolicach Katowic mogę sobie popływać z psem? U mnie jest tylko jeden zalew gdzie jest zakaz kąpieli...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 sierpnia 2016 21:26
Alten, widziałam, że na Rogoźniku psy się taplały, ale jak dla mnie to tam woda śmierdzi i nie dałabym psu się w niej taplać.
Do głowy przychodzi mi jeszcze Świerklaniec i Chechło- Nakło.

Gdzie na spacer z psem na Śląsku?
Alten, Starganiec?
Jest ktoś z okolic Pszczyny  ,Żor , Kobiur itp blisko  Suszca ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się