wasze ulubione seriale

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 listopada 2015 13:22
Nigdzie nie ma nawet angielskich napisów do Heartlandu. 🙁


Online i są reklamy (nie za każdym razem) ale daje rade oglądać klik
Dzięki, wypróbuję. 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 listopada 2015 07:42
kinoman nie działa  😤 Mam nadzieję, że to chwilowe

gdzie można pooglądać seriale online?
safie, dobre pytanie  😀 Chciałam sobie pooglądać serial Arrow, widziałam początek i wygląda na dobry, ale na cda jakieś dziwne tłumaczenie i chaos w odcinkach, a na kinomanie tyle reklam wyskakuje, że się nie da znaleźć filmu  😤
Na czym można bezpłatnie coś pooglądać i się nie denerwować z reklamami?  :kwiatek:
u mnie kinoman normalnie działa 👀 i nie mam na nim reklam. mam adblocka i założone tam konto, ale nawet jak się nie zaloguję, to nie ma reklam 👀
To tylko pozazdrościć  😉 Już się dokopałam do dobrej jakości odcinka na cda  🙂 Zapowiada się ciekawie  😎
a nie masz adblocka zainstalowanego?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 listopada 2015 12:55
calore, mieli jakąś przerwę techniczną do 11  🤣
The Affair ktoś ogląda? Ja jestem na bieżąco, wczoraj nadrobiłam 8 odcinków 2 sezonu 😂 Sama nie mogę uwierzyć w to jak bardzo wciągnął mnie ten serial.. Pamiętam, że z pierwszym sezonem miałam tak samo.. 😁 Bardzo, bardzo polecam  😉
kortina, haha, właśnie weszłam tu żeby o to samo spytać 😀 Ja oglądam nałogowo i wiem, że jeszcze kasska i Hiacynta równie nałogowo 🙂 Ale dzisiaj był odcinek!!! Wciągnął mnie na maxa, szczególnie że główną rolę gra aktor, który również grał główną rolę w moim ulubionym serialu The Wire. Polecam polecam 🙂
ja czekam aż się 2 sezon The Affair skończy i wtedy wciągnę na raz 😀 1 sezon boski 🙂

czy jest jeszcze jakaś stronka z serialami online gdzie są angielskie napisy? Na oro jest limit dość długi więc szukam jakieś alternatywy, a lektora nie jestem w stanie przeżyć.
xxagaxx a na kinsman.tv patrzyłaś? Ja tam good wife z napisami oglądam, tez lektora nie moge strawić. A tak w ogóle to wróciłam do 3 sezonu good wife i chyba jest to pierwszy serial, który oglądam drugi raz, ale nie chcę zaczynać nic nowego, to mogę oglądać robiąc jednoczesnie coś innego a i pierwszy raz oglądałam na szybko i dużo na raz więc sporo mi umknęło. Taa zwariowałam, czym bliżej sesji tym bardziej mnie do seriali ciągnie, dziwna zależność...
xxagaxx, i dobrze robisz, co czekanie tydzień na kolejny odcinek to katorga 😀 Ja cały 1 sezon wciągnęłam na raz i to było o wiele przyjemniejsze 😉
Magdzior, na kinomanie nie ma praktycznie starych/starszych seriali z napisami, w sumie tak 2 sezony wstecz są z napisami, potem tylko lektor.

Ja za to wciągnęłam się w 2 sezon Fargo, IMO lepszy niż 1 😀
Polecam "The last man on earth" , trzy pierwsze odcinki sie mega śmiałam, naprawde fajnie zrobione.
kermit   Horses horses everywhere ..
07 grudnia 2015 13:46
Dwa pytania:

Czy wczoraj na AMC poleciał ostatni odcinek The Walking Dead ?

Jeśli tak to gdzie można obejrzeć ? Zupełnie nie jestem gotowa na wyczekiwanie nowego sezonu !!!
Wczoraj skończył się Pakt 🙁  świetny serial, szkoda, że tylko 6 odcinków, bo to naprawdę dobra polska produkcja.

Fargo sezon 2  😜  też uważam, że lepszy niż 1



Czy ktoś obejrzał Narcos??

GENIALNY!

Fargo też badzo dobre w drugim sezonie, az obejrzelismy oryginalny film i tez sie zakochalismy😀
Marzena, Ja obejrzałam Narcos, czekam na kolejny sezon. To mój ulubiony rodzaj filmów/seriali, więc bardzo mi się podoba, chociaż jest bardzo brutalny, no ale cóż, opiera się na rzeczywistej historii.
kermit, ostatni the Walking Dead był 29 listopada, teraz jest "przerwa". Obejrzeć go można praktycznie na każdej stronce z serialami online

Arroch, to idę nadrobić, skończyłam na 4 odcinku pakt 😀
kermit   Horses horses everywhere ..
07 grudnia 2015 17:26
Dzięki xxagaxx - ten z 29.11 widziałam więc teraz już wiem, że pozostaje mi tylko czekać...albo szukać czegoś w zamian  😫
Najnowszy odcinek The Affair :  😲  😜 Ja nie wytrzymam tygodnia do następnego odcinka! Nie wiem dlaczego zaczęłam oglądać przed końcem sezonu 🤬
kermit, do wyboru do koloru 😉

kortina, robicie smaka, ale czekam twardo do końca serii.
Ogladał ktoś Magię kłamstwa?
flygirl ja!!!!  🙂
Fajne to? Koleżanka mi poleciła, ocena na filmwebie też niezła, a ja lubię takie klimaty. 🙂
flygirl Powiem Ci tak, nie warto ! 
Zaczniesz oglądać, wciągniesz  się a później będziesz marudzić,że czemu tak genialny serial się szybko skończył! 🤔wirek:  🤣

Jest to serial, który polecam wszystkich. A mnie ostatnio wciągnęło Elementary.

Haha no to kończę Shield i się za to wezmę. 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 grudnia 2015 10:12
Czekoladowiec, przybliżysz odrobinę ten serial? 😉
Gillian   four letter word
18 grudnia 2015 10:41
Odgrzebałam "Allo, Allo". Ale zwała  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się