Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Jak bylam ogladac to wydaje mi sie ze mowili ze nie ma.
są pojedyncze indywidualne jazdy u właścicielki 🙂 ale rekreacji jako takiej nie ma

Mam jeszcze wolne miejsca na wizyte Lee Hollen w niedziele przed poludniem. Osoby chetne prosze o kontakt pod nr telefonu 501721910.  🙂
Witam, czy ktoś mi może polecieć jakąś stajnie w najbliższej okolicy Pustyni Błędowskiej (z wolnym jednym boksem na krótki wypad) ?
.
Jakich polecacie trenerów skoki/Uj w okolicach Krakowa ?
Proszę o "cynk" kogoś kto dopychał siodło gdzieś w Krakowie 🙂 Chodzi mi o poduchy.
ushia   It's a kind o'magic
07 grudnia 2015 10:35
Piotrek Ząbczyk 🙂
Robiłaś?
ushia   It's a kind o'magic
07 grudnia 2015 11:14
si - konkretnie to ja "odpychałam" poduchy w jednym miejscu a dopychalam w drugim
spoko wyszło

W przyszłym tygodniu będzie w okolicach Krakowa p.Blanka Wysocka, specjalista od układu oddechowego.

Jeżeli ktoś chciałby przebadać swoje zwierzę to proszę o kontakt
Chryzantema   Sięgamy dna, po to by się od niego odbić.
12 grudnia 2015 22:05
Hej, hej, hej!
Ja z takim zapytaniem, czy słychać i wiadomo coś o pensjonacie w Harmeni?
Latem, przejeżdżałam obok pare razy i nic nie było widać, teraz rozglądam się za pensjonatem w okolicach i może ktoś ma jakieś info?
Jeśli nie o tej, to może innej stajni w okolicach?
.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja posta
Cariotka   płomienna pasja
14 grudnia 2015 19:14
super ale fajnie by było żeby Pani Trener przeczytała regulamin  😍
Przepraszam Panią bardzo... 😍
Cariotka   płomienna pasja
14 grudnia 2015 22:03
Justyna jestem...na Pani trzeba mieć wygląd i lata, albo trenera 😉
Mam wrażenie, że jesteś odrobinę uszczypliwa...ale może to tylko wrażenie.
Nie mam pojęcia gdzie dodać taką "informację" więc w razie czego proszę mnie przekierować. Ma ktoś może konia do jazd 2/4 razy w MIESIĄCU? Żadne skoki czy ujeżdżenie C-klasowe. Luźne tereny i robota "na płaskim" z uwagi na problemy z kręgosłupem. Kraków i okolice
Ale to chyba w każdej stajni rekreacyjnej jest możliwe.
ale to chyba nie o rekreanta chodzi  😉 4 razy to raz w tyg , więc zdecydowanie możliwe choć trudne, ale rzadziej to chyba przyjacielskie układy  😉
Pod żadnym pozorem nie pytam o konia rekreacyjnego. Poszukuje konia prywatnego, który nie jest przekazywany z rąk do rąk 🙂
Rolia, nie obraź się, ale 2/4 razy w miesiącu to nikt Ci nie da pobujać się na swoim koniu, chyba że Twoja najlepsza przyjaciółka 😉
Nie mogę jeździć częściej z uwagi na chory kręgosłup. A poza tym znam wiele osób, które potrzebują czasem konia rozruszać. Niestety nie w Krk.
A takie undywidualne treningi? Bo rozumiem ze rekreacja nie?
Jeśli treningi na prywatnym koniu mogą być, to możesz zapytać tutaj http://bitly.pl/wHsoC
Ale tu chyba jest trener bez konia :-)
Magda daje lekcje na swoim koniu, z tego co wiem. Trzeba dopytać 🙂
Zorilla Mogą być też prywatne treningi albo po prostu samodzielne jazdy. Wybitnym sportowcem nie jestem więc też jakieś mega sportowe treningi mnie nie interesują (finansowo jest różnie bo trochę idzie na leki i rehabilitacje)
To tak jak pisze Izydorex, albo w Mustangu są jazdy indywidualne, chyba też w Targowisku?
Stajnia na Dębinie czy w Bodzanowie? http://stajnie-krakow.prv.pl/pensjonat_debina.htm
Tamtam, ale z czym masz problem? Miejscowość nazywa się Bodzanów, więc może być "stajnia w Bodzanowie". Można jej też nadać nazwę i wtedy przykładowo może nazywać się "stajnia na Dębinie".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się