Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Moona w tym mam problem ( a w sumie to nie mam) że stajnia na Dębinie jest w Wiatowicach a zdjęcia w ogłoszeniu są stajni w Bodzanowie.... to są 2 różne stajnie i wygląda to tak jakby ktoś połączył ogłoszenia obu w jedno
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
18 grudnia 2015 18:36
Moona w tym mam problem ( a w sumie to nie mam) że stajnia na Dębinie jest w Wiatowicach a zdjęcia w ogłoszeniu są stajni w Bodzanowie.... to są 2 różne stajnie i wygląda to tak jakby ktoś połączył ogłoszenia obu w jedno

Dokładnie, zdjęcia z bodzanowa a ogłoszenie z Wiatowic? Więc albo o jedną albo o drugą chodzi? I cena jest podejrzana, rozumiem, że właściciel przez miesiąc będzie dokładał do konia czy go nie będzie karmił? A potem 500zl z hala...no,no,no nic tylko przestawiać 😉 i do tego jeszcze tłuste pastwiska, cokolwiek to oznacza 🙂🙂🙂
A żeby było jeszcze śmieszniej, to ostatnie zdjęcie jest rzeczywiście z Wiatowic.
Cena raczej nie jest aktualna dla żadnego z tych miejsc...
Hahaha to jest ogłoszenie hybryda z przeterminowaną ceną 😀
Mega dziwne...
A jaka teraz cena na Debinie?
Hahaha to jest ogłoszenie hybryda z przeterminowaną ceną 😀

Cały ten portal jest mocno nieaktualny i przeterminowany. Chyba dawno go ktos robił, a jeszcze dawniej nie uaktualniał.
TamTam, jak Cię tam w ogóle zawiało? Ale fajnie, można stare zdjęcia jeszcze pooglądać, np. moje kilka jazd w życiu w Botoi były właśnie za czasów, gdy tak ona wyglądała. Chyba tylko Polsad wygląda nadal tak samo :P
rudy-rudziaczek   http://szyszka.blog.onet.pl/
19 grudnia 2015 20:00
Ogłoszenie jest zbitką dwóch ofert, obu nieaktualnych. Początek tekstu od słowa Oferuje: do słów okolice do jazd terenowych plus wszystkie zdjęcia, telefon i adres e-mail są z oferty Stajni Bodzanów, reszta oferty jest ze Stajni na Dębinie z Wiatowic. Obie oferty pochodzą sprzed paru lat. Na tym samym portalu są osobne oferty obu stajni:
http://stajnie-krakow.prv.pl/bodzanow.htm
i
http://stajnie-krakow.prv.pl/debina_pensjonat.htm
dziunka - dostałam linka od koleżanki. No i ciekawa jestem kto i po co zamieścił takie hybrydowe ogłoszenie   😉
Cariotka   płomienna pasja
19 grudnia 2015 21:02
akurat obie stajnie z tych fajniejszych 😀iabeł: a jedna nawet moja ulubiona :P
Właśnie dostałam wiadomość, że dziś rano zmarł Andrzej Gołda.
na Świeci Koni jest notka. Charakterystyczna postać...
Mój trener... 🙁 Przykro 😕
Witam, piszę z dość nietypowym pytaniem. Nie wiecie czy w Krakowie gdzieś dostanę wyposażenie dla ujeżdżalni ( stojaki, drągi, rowy ) ?
Wiem, że są dostępne w sklepach internetowych, ale zależy mi, żebym miała je na już.
Czy ktoś się orientuje ?  :kwiatek:
Witam, piszę z dość nietypowym pytaniem. Nie wiecie czy w Krakowie gdzieś dostanę wyposażenie dla ujeżdżalni ( stojaki, drągi, rowy ) ?
Wiem, że są dostępne w sklepach internetowych, ale zależy mi, żebym miała je na już.
Czy ktoś się orientuje ?  :kwiatek:


Najszybciej - zamów u p.Uchwata
Raczej nie pójdziesz do sklepu i nie wrócisz z rowem pod pachą 😉
Jest tu ktoś z Włosani? Prosiła bym o kontakt na pw, mam 2 pytania

Next:
Jest tutaj ktoś z Wiatowic? Stadnina na Dębinie
Cariotka   płomienna pasja
02 stycznia 2016 22:01
ja zawsze będę odradzać stajnie na Dębinie nieważne czy chodzi o pensjonat czy o szkółkę. W pierwszym wypadku brakuje jedzenia i bezpiecznych pastwisk a w drugim dobrych koni i instruktora.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
03 stycznia 2016 02:52
Witam kochani!
Dawno mnie tu nie było oj dawno.... Mam na myśli całą re-voltę. Niedawno przeprowadziłam się do Krakowa. Poszukuję stajni dla adoptowanego konia. Jak najtańszej, zależy mi tylko na dobrym stajennym, czystym boksie, kawałku pastwiska i małym padoczku.
Pozdrawiam, Lizzy  :kwiatek:
ja zawsze będę odradzać stajnie na Dębinie nieważne czy chodzi o pensjonat czy o szkółkę. W pierwszym wypadku brakuje jedzenia i bezpiecznych pastwisk a w drugim dobrych koni i instruktora.


Ja tylko chcę zapytać o kuca który prawdopodobnie tam stoi 😉
Witam kochani!
Dawno mnie tu nie było oj dawno.... Mam na myśli całą re-voltę. Niedawno przeprowadziłam się do Krakowa. Poszukuję stajni dla adoptowanego konia. Jak najtańszej, zależy mi tylko na dobrym stajennym, czystym boksie, kawałku pastwiska i małym padoczku.
Pozdrawiam, Lizzy  :kwiatek:


Jest wolny boks w Czułowie, warunki dla ludzi bardziej niż skromne, ale karmienie super, bardzo ładne siano i sporo pastwisk. Mój koń stał tam 5 lat i było ok.
lizzy, ja polecam Laskonika 🙂
Podaj może jeszcze która strona miasta, bo takich stajni pewnie się znajdzie kilka, w każdym kierunku.
Witam

Poszukuję namiarów na bardzo dobrego kowala na terenie małopolski okolice Olkusza, który jest w stanie zawsze dojechać do 1 konia, interesują mnie stała i regularna współpraca.
estena   Wariat nad wariaty.
03 stycznia 2016 20:44
Polecam Piotra Harafa  😉
Poproszę o kontakt i bliższą opinię na jego temat na prv 🙂 Dziękuję 🙂
estena   Wariat nad wariaty.
04 stycznia 2016 15:34
Ale co konkretnie chcesz wiedzieć?  😉 Napisz do mnie na priv
Ja też go mogę polecić 😉
Ja też się przyłączam, od 2 strugań korzystamy z jego usług, a Kobył, która nie jest fanką takich zabiegów, stoi przy nim jak zaczarowana  🤔
ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się