Co włożyć pod bezterlicówkę freemax'a?

Na początku proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy wątek 🙂 Jeżeli takie pytanie już było, to proszę o linka bo sama znaleźć nie mogę 🤣

Sprawa wygląda tak- Planuję zakup bezterlicówki freemax'a dressage, nie ma do nich specjalnych padów, a powątpiewam czy zwykły czaprak tu wystarczy...
Myślałam o jakichś podkładkach z panelami lub padem do barefoota london, ale czy będzie pasować.? ;/
Może któraś z was posiada freemaxa, lub wiedzę na ten temat i powie mi co mogę włożyć pod takowe siodło, żeby nie zrobić tym więcej krzywdy niż pożytku.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
18 grudnia 2015 16:42
Po pierwsze - istnieje już wątek o siodłach bezterlicowych, wszystkie pytania zadajemy tam, aby nie tworzyć kolejnych, bezsensownych wątków.

Po drugie - większość osób które znam, pod Freemaxa używają zwykłych podkładek z owczej skóry (Mattes, Medilamb). Ja mam Freemaxa Jump i używam podkładki Torpol a'la Correction System z wkładkami z pianki memory foam. Koń zadowolony, działa jak należy.

ja mam siodło freemax class i używam czapraka OPTI. Sprawuje się dobrze, koń nie narzeka 😉
konia.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się