Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Smarcik we wszystkich większych supermarketach typu Tesco, Carfour itd na stoiskach z pojemnikami plastukowymi powinny być- ja mam Curvera, solidny, parę lat już działa.
Mam mały, ale pilny problem do rozwiązania.

Kupiłam ramkę na kilka zdjęć. Niestety okazała się marnej jakości.
Miejsce w ramce jest na 6 zdjęć 10x15, ja mam zdjęcia 9x13 chyba. Mniejsza o rozmiar, każdej przynajmniej brakuje kilku centymetrów żeby wypełnić miejsce.

Problem w tym, że zdjęcia po ułożeniu, zamknięciu ramki i postawieniu pionowo zmieniają swoje położenie. Przekrzywiają sie albo w ogóle spadają na sam dół.
Czym je przyczepić, żeby wyglądało to ładnie? Próbowałam taśmy klejącej, ale widać wszystko na tej wolnej przestrzeni wokół zdjęcia  🙁
Dwustronna tasma od spodu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 grudnia 2015 18:48
Ja przyklejałam na klej do karki pod spodem, ale musisz mieć dobrą kartkę, żeby się nie pofalowała. Chociaż faktycznie taśma dwustronna wydaje się być lepszym rozwiązaniem. Można ją zrobić nawet ze zwykłej jednostronnej taśmy jak pokombinujesz, wszystkie plakaty mam tak przyklejone 😉
Prezent uratowany, przykleiłam od spodu kropelką kleju w każdym narożniku.
Dziękuję za pomoc  :kwiatek:
Są dostępne jogurty naturalne bez laktozy? Jesli tak to gdzie można kupić? 😉
W Lidlu czasem spotykałam.
.
olx.pl
Ja właśnie opchnęłam jakieś figurki koników, bo też nie lubię takich pierdółek na półki :P
.
Aaa. No to nie wiem, lombard? 😁
.
Muchozol, ja bym spróbowała wysłać np. Na cos w stylu bazarku Naszej Szkapy 🙂
Muchozol, - a jakaś miejscowa grupa na fb w stylu "sprzedam/oddam/wymienię"? Możesz tam napisać, że masz 2 worki bibelotów i ew. kwotę za jaką oddasz, czy, że chcesz za to 2 czekolady 😉
Wypytaj u siebie o jakiś bazar staroci. W W-wie na Kole jest na przykład. Tam możesz puścić to handlarzom, może wezmą wszystko hurtem.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 grudnia 2015 07:04
W telewizji, tuż przed programem x (jakimś tam) jest, że sponsorem programu jest.. i teraz moje pytanie: która firma meblowa reklamuje się jako sponsor programu obłedną, kolorową kanapą, taką jakby złożoną z kilku? w kształcie odwróconego C? taka przepiekną, kojarzę, że dużo turkusowego tam jest?  😍
Kler? wczoraj coś podobnego mi mignęło w tv chyba przed Jaka to melodia
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 grudnia 2015 07:21
tak, to Kler. calore, dziękuję! :kwiatek:
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
28 grudnia 2015 14:29
Czym usunąć plamę od farbujących spodni na obitym krześle? Niestety nie ma jak ściągnąć materiału wierzchniego  👿
efeemeryda   no fate but what we make.
28 grudnia 2015 15:49
Odplamiaczem spsikac ?  😉
efeemeryda, odplamiaczem tak ale na 90 % spsikany kawałek materiału będzie jaśniejszy od reszty.
Trzeba zrobić próbę jak dany materiał zachowa się przy danym odplamiaczu.
Inaczej można sobie zrobić gorzej niż jest.
Freska, Sa takie odplamiacze dedykowane do danego rodzaju plamy którą chcemy usunąć Dr. Beckmann ( mozna kupić w Rossman lub większych sklepach typu Tesco)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 grudnia 2015 17:29
Płyn do prania dywanów często dobrze się sprawdza, ale to chyba zależy z czego jest wykonane obicie  😉
.
Muchozol to nie muszą być starocie. Tam są handlarze co kupią wszystkie pierdoły. Szkopuł w tym, żeby znaleźć takiego, który da uczciwą cenę.
.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
28 grudnia 2015 19:09
Dzięki dziewczyny, przejdę się do chemicznego i będę próbować :kwiatek: obym tylko nie wtarła farby bardziej  🤔
Libeerte jak dla mnie super, tylko muszę to jakoś posegregować, czy spakować i im wysłać? Nigdy nie brałam w takich akcjach udziału (zawsze po prostu przelewałam kwotę).
keirashara o dzięki :kwiatek:. O tym nie pomyślałam nawet :emot4:.
Misiek69 ale to nie starocia są. Po prostu drobiazgi do postawienia na półkę - takie zwykłe.



Muchozol po prostu spakuj i wyślij do Met, ona już sobie to zagospodaruje.
.
Czy maszyna do szycia z Lidla jest warta zakupu? Nie umiem szyć, ale mam ambicję się nauczyć. 😉
Przy czym dobrze by było, żeby maszyna dla mnie szyła też grubsze materiały typu jeans.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 grudnia 2015 22:32
Warta zakupu 😀 Sama w zasadzie nie szyję ale mama trochę używała mojej maszyny i była zadowolona a wiele blogerek szyjących wręcz się zachwyca maszynami SilverCresta 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się