Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

Szukam przydomowej stajni z pastwiskami dla jednej lub dwóch Klaczy po kontuzjach na tzw emeryturę.  Może ktoś coś polecić sprawdzonego?  Tylko woj. Zachodniopomorskie.
Wszyscy polecają Warblewo. Nie jest to przydomowa stajnia ale warunki podobno bardzo dobre. 😉
A może Dobrkowo? Z tym, że nie wiem czy mieliby tam miejsce na więcej koni.
Jest jeszcze Zielona Stajnia
Gillian   four letter word
26 grudnia 2015 19:23
Warblewo lub Zielona Stajnia, po raz drugi.
nubira05   Ko­nie kochają piękniej. Bo wiernie.
31 grudnia 2015 14:44
Co myślicie o stajni Państwa Soboli - Galoper?
nubira05, to przyjemna stajnia rekreacyjna. Jeźdźcy raczej sobie chwalą.
To zależy co przez to rozumieć, dzieciaki jeżdżące tam mówiły że jazdy rekreacyjne to głównie ok. 10 -osobowy zastęp w kółko.
DeJotka, zależy kto czego szuka. Konie w Galoperze grzeczne, zdrowe, nie przepracowane, instruktorzy kompetentni... to się chyba liczy najbardziej... Tak ,czy siak moim zdaniem warto spróbować. Jak się nie spodoba, to rekreacji u nas sporo przecież 🙂
nubira05   Ko­nie kochają piękniej. Bo wiernie.
31 grudnia 2015 18:27
A nie wiedzie czy prowadzą tam jakieś konkretniejsze treningi, głównie chodzi mi o ujeżdżenie.
nubira05, nie wiem co masz na myśli pisząc konkretniejsze ...
Jest opcja jazd indywidualnych... O resztę możesz dopytać na miejscu, czy przez telefon. 🙂
Stajnia marzeń na prawym brzegu Szczecina słyszał ktos coś na temat tej stajenki ,niby jest od ponad roku a jakie warunki dla koni wie ktoś coś ?
Czy mamy w okolicach Szczecina jakiegoś weterynarza, który robi zęby koniom?
Zęby teoretycznie każdy wet robi ale zależy mi na dokładniejszym i bardziej precyzyjnym zrobieniu zębów niż przejechanie po wszystkich zębach na raz wielkim tarnikiem.
Wiem, że przyjeżdża dentysta z Holandii ale niestety tylko do większych stajni.
edzia69   Kolorowe jest piękne!
14 lutego 2016 18:37
Doktor Ostaszewski {Psi Doktor, Bukowe]
A Januszewski nie wystarczy?
edzia69 ten Pan już mi robił zęby a także różne inne dziwne rzeczy przy koniu, raczej nie polecam

faith nie mam pojęcia, nigdy nie korzystałam z jego usług ale zadzwonię i zapytam, dzięki 🙂
Leszek robi zęby "tradycyjnie" wielkim tarnikiem spiłowując po prostu ostre krawędzie. Jeśli koń ma większy problem ze zgryzem musisz profesjonalisty szukać.
edzia69   Kolorowe jest piękne!
14 lutego 2016 20:40
Cloudss nam Dr Ostaszewski robił zęby u koni maszyną i nie mam żadnych uwag, mamy własny tarnik i od lat robimy sami, ale bywa, że kończą się kompetencje i możliwości sprzętowe. Ostatnio mieliśmy trudny przypadek, bo kuc miał schody, każdy ząb przed i trzonowe na innym poziomie i zero pomysłu jak to "ugryźć"  i po interwencji dra poprawa od razu. Ostatnio usuwał przetrwały ząb mleczny. Koń odmawiał wędzidła, fisiował, a teraz jest grzeczny i nie kombinuje przy zakładaniu ogłowia. Różne inne rzeczy też robił i nie narzekamy. Może akurat u Ciebie coś się nie udało.
Adam olender polecam do zębów
Chce ktoś bilety na Cavaliadę ciut taniej? Koleżanka ma podwójne na każdy dzień, a niestety nie może jechać.
Ostaszewski jest najdroższym wetem jaki kiedykolwiek u mnie był 🙁 cena nie przekłada sie na jakość usługi 🙁
Ma ktoś kontakt z Cichockim? Potrzebuję go na pilnie, a od 3 tygodni nie mogę się z nim skontaktować... Kurcze a znów mam problem z okiem 🙁
Jakiś inny pomysł na lek weta okulistę? Mogę ściągnąć choćby z Lublina... 🙁
Gaga, może daj szansę P. Landsberg? Z tego co wiem, ma duże doświadczenie z okulistyką i to typowo w zakresie koni.
U nas już była, robiła parę rzeczy (diagnostyka, zęby, morfologia) i jestem pod wrażeniem.

http://www.leczeniekoni.com.pl/
Udało mi się skontaktować z dr Cichockim. Kim jest P. Lansberg, bo nie słyszałam... nowy ktoś kompletnie u nas?
[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg2502021#msg2502021 date=1456320247]
Udało mi się skontaktować z dr Cichockim. Kim jest P. Lansberg, bo nie słyszałam... nowy ktoś kompletnie u nas?
[/quote]

Można powiedzieć, że nowy. Na jej stronie masz całe info.
Chciałabym sciągnąć dr. Blankę Wysocką do Szczecina.
Jest ktoś chętny i potrzebuje wizyty do swojego konia ?
nikos, masz w Szczecinie nowego , polecanego 2 posty temu lek weta z potrzebnym sprzętem (m.in. bronchoskopem). Jesteś pewna, że potrzebujesz akurat Blankę?

Ja moge byc o ile nowa doktor nie zrobi nam ebndoskopii.
_gaga z mojego doswiadczenia wolę ściągać dr.Blankę, korzystałam z usług znanych i dobrych wetów ale jeżeli chodzi o alergię było słabo i generalne dwie sprzeczne diagnozy i rokowania.
nikos, a na kiedy chces ją ściągać? ew. może ja...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się