kącik skoków

Ponia   Szefowa forever.
26 grudnia 2015 16:04
eterowa, co się stało ??
deborah, super,  jak Wam zazdroszczę skakania !
deborah   koń by się uśmiał...
26 grudnia 2015 16:10
Ponia, ostatnio widziałam Twoje skoki na gumowej kasztance mocno poprawiającej zadem 😀 czekam na nstępne !
Ponia   Szefowa forever.
26 grudnia 2015 16:16
deborah, Kasztan nie mój,  skoki były przy okazji treningu.
Niestety nie zapowiada się żebym miała na czym poskakac w najbliższej przyszłości,  nie mówiąc o startach 🙁

Ale cóż takie życie, nie ma co narzekać 🙂
Ponia mogę Ci moją łajzę użyczyć na jakiś czas  😁
deborah   koń by się uśmiał...
26 grudnia 2015 16:23
Ponia, współczuję. szczególnie, że jak się raz posmakuje to głód straszny 🙁
Ponia   Szefowa forever.
26 grudnia 2015 16:33
baffinka, C klasę pójdzie ?😀

deborah, to najgorszy odwyk jaki może być.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 grudnia 2015 17:08
deb- super ! On wraca po jakiejs kontuzji ? Czy cos zle kojarzę ?

Ponia - a coz wydarzyło sie z tym Teoim świetnym kasztanem ?

Ja powoli wracam do gry, po dwóch latach przerwy. Długa i ciezka praca przed nami, ale chce mi sie ! Bardzo !
deborah   koń by się uśmiał...
26 grudnia 2015 17:10
Wizja, dokładnie. kontuzja niewielka ale długo pauzowaliśmy bo chciałam mieć pewność że dałam mu wystarczająco dużo czasu na regenerację. Teraz wracamy i oboje mamy dobrą zabawę 🙂
Dlaczego aż dwa lata przerwy?

Ponia z dobrym jezdzcem ... letko 😀
Ponia   Szefowa forever.
26 grudnia 2015 17:59
Wizja,  postanowił zostać emerytem  🙄. Leczymy się od lutego czyli prawie rok, jak wyleczymy jedno to zaczyna kuleć na inną nogę. Rozsypal się kompletnie zdrowotnie, chciałabym juz tylko żeby nie kulal...  choć na padoku radośnie skacze przez ogrodzenia. Stwierdzam wtedy, że chyba mózg go boli, a nie nogi  😂

Baff, to biorę!
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 grudnia 2015 21:38
Ponia - wielka szkoda. Tworzyliscie super pare ! Mam nadzieje, ze trafi sie godny nastepca.

Deb - najpierw ciaza, a pozniej prawie rok poszukiwania konia. Jakbym wiedziala, ze tyle to bedzie trwac, to bym na poczatku ciazy zaczela przegladac ogloszenia ... No ale nic to. Zobaczymy co moj niwy nabytek bedzie siba reprezentowal. NaraIe ciezko cokolwiek powiedziec.
Mój mlodzian-


Jego lądowania powodują ze kask na oczy mi leci
deborah   koń by się uśmiał...
28 grudnia 2015 08:41
crazy, Kolejny zamiatający zadem!  😍   ile masz teraz swoich koni?

też pokaże filmik. Dużo do poprawienia u mnie ale koń skacze jak szalony  🏇




Wizja wiem coś o tym sama rok szukałam. ale jak już znalazłam to najlepszego z najlepszych 🙂
crazy, piątka. Ciągle w parkurach kask poprawiam 😉:


Ponia, szukasz jakiegoś konia dla siebie czy skupiasz się tylko na trenowaniu powierzonych Ci koni?

Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
28 grudnia 2015 10:43
deborah - mam nadzieję, że mój też okaże się warty ;P
Deb... Aż 5 moich..  Kto to utrzyma  🙂

Ten jeszcze jest trudny w pysku i strasznie wyciąga,  taki brak kontroli, a dodatkowo umie zrobić serię baranów... 
deborah   koń by się uśmiał...
28 grudnia 2015 19:47
crazy, 5 to już spora stawka. Ale część handlowych czy tylko prospekty Wkkw ?
anai, szkoda, że nie będzie Was  na hipo. Coś nie mam szczęścia..
deborah, my dopiero 23-24 stycznia. Dziś mieliśmy pierwszy trening od ostatnich zawodów. Łatwo nie było, mam nagrany ostatnie 2 skoki:


crazy, 5 to faktycznie sporo. I chyba nie kojarzę wszystkich.
Zaczynam mieć w nosie wkkw -  Konie są mam nadzieje po prostu dobre a do czego będą zobaczymy,  oprócz tych które są już w danym kierunku uksztaltowane.
Rosa,  Amor, quito,  quadro i czesiek  🙂
crazy, to amor mi gdzieś  uciekł  😉 A Aristo?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
28 grudnia 2015 21:22
Ponia, złamałam kręgosłup 🙁 Jestem na śrubach, ale już mogę jeździć od kilku tygodni 😉 Śruby do wyciągnięcia w kwietniu.
deborah :kwiatek: Wracacie na parkury?
anai fajny się Twój szarak robi 😉
crazy aż miło popatrzeć!
Dostałam jeszcze trzy młodej, więc pokazuję.

EDIT: zdjęcie RTG usuwam, bo może nie każdy chce zobaczyć 😉
Ponia   Szefowa forever.
28 grudnia 2015 22:58
anai, chwilowo skupiam się tylko na trenowaniu powierzonych mi koni, z chęcią bym zakupiła coś dla siebie ale brak $$.

eterowa, o mamusiu!  Zdrowia i uważaj na siebie! Jak to mi tydzień temu w karetce powiedzieli " kręgosłup mamy tylko jeden, nie przeszczepiają" ;-)
eterowa, uuuu faktycznie poważnie. 🤔 Uważaj na siebie 😉
Eterowa, uważaj na siebie! Zdrówka  😀 wypadek na skokach, crossie czy jeszcze cos inneg?  🙁

Miał ktos kiedyś problem i moze poradzić co zrobic zeby lądować na nogach? Noga w czasie skoku ucieka do tylu i przy ładowaniu dalej tam zostaje, przez co w większości przypadków lecę "na szyję" konia  😜
Anai- aristo był w treningu,  zrobiłam co miałam zrobić i już jeździ go właścicielka,  a my poszukujemy jego następcy,  w sensie kolejnego młodego
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
29 grudnia 2015 21:23
Eterowa o boze, ale dobrze,ze juz dobrze. Zawsze Cie podczytuje bo nie ukrywam, ze spelniasz moje marzenia ( jesli chodzi o prace w Prudniku)
Anai Siwy zmienil sie nieziemsko🙂
Ponia jak zglosi sie do mnie milioner to Ci kupie tego konia 😉
Deb Clever to moj ulubieniec🙂 Z reszta wiesz😀

Nas przeszlo rok nie bylo. Nie bylo co pokazywac bo kon pauzowal🙁 Ale mam nadzieje,ze juz wracamy! Kon dzikuje jak dzik, szaleje jak szatan, ciagnie mnie w przeszkody ale i tak mam frajde jak nie wiem co! Tu Eklera i jej stosunek do przeszkod w klasie L czyli dla niej nic.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
30 grudnia 2015 16:11
domiwa, ale ja nie pracuję w Prudniku 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 grudnia 2015 19:41
Eterowa a nie pracowalas?
deborah   koń by się uśmiał...
01 stycznia 2016 17:05
eterowa, wracamy zdecydowanie  😅

domiwa trzymam kciuki za powrót na wysokości które motywują Eklerę 🙂


u nas dziś cudownie noworocznie.
Łamałam strach i skakaliśmy jak najwyżej na pasujących odległościach.. Okser 140 powoduje u mnie tyłkościsk wielki i naprawde wielki podziw dla tych którzy takie parkury jeżdżą  👍

ale koń super. Chętny pewny i zaangażowany. Mam nadzieję, że będzie taki przez cały rok  😜


[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/225689_1001291879909039_2763933508140467981_n.jpg?oh=7336d61ad840765ad97c87d49f644e0f&oe=5714C5A2[/img]

[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/1910501_1001291506575743_7481599721020502070_n.jpg?oh=682c03bb1bd7a1fd5b7fee248adb1ada&oe=57036F94[/img]

[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/225689_1001291879909039_2763933508140467981_n.jpg?oh=7336d61ad840765ad97c87d49f644e0f&oe=5714C5A2[/img]

a ja chodzę tak  😀  😍 😜 😍 😀 i obym tak miała przez cały rok  😍
deb
Podziwiam Was regularnie na fejsie  😍 Jakieś poważniejsze plany na sezon 2016 😉?

[url=http://In memoriam: Saint Cloud]H&M Tornesch[/url] kończy karierę, jakoś tak mi się smutno zrobiło, to mój ulubieniec od kilku dobrych lat 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się