... ślub :) ...

gunia92, Bardzo ładna sukienka! Sama mogłabym taką mieć  😡

A ja swoimi własnymi łapkami zrobiłam już zaproszenia. Sama wymyśliłam i zrobiłam na nie grafikę, przez co są bardzo nasze- jest motyw naszych hobby i nasz charakterystyczny pies  😍 no i wyszło tanio- 40 zaproszeń i łączny koszt 60zł, satysfakcja i zabawa przy robieniu bezcenna 🙂 Jeśli ktoś będzie ciekawy, to zrobię porządne zdjęcia i wrzucę  😉
Dzięki, w sumie szybki zakup ale ja nienawidzę zakupów bałam się jeżdżenia po salonach,przymierzania i szukania.Jeden salon 3 przymierzone sukienki i w godzinę zakończone zakupy. Liczę na to że nie będę żałować i ze nie zobaczę nigdzie innej która mi tak podpisuje ;-)
Wrzucaj zdjęcia zaproszeń ,jestem strasznie ciekawa bo jesteśmy teraz na etapie szukania fajnych zaproszeń z naszymi hobby właśnie i zastanawiam się właśnie czy nie stworzyć czegoś sama ;-)
gunia92 zjawiskowa Twoja suknia  😍 taka elegancja i przepiekna gora  😍 cudo normalnie!
gunia, bardzo ładnie, pasuje Ci.
My jesteśmy cały czas w trakcie załatwiania tysiąca rzeczy. 🙂
Mieliśmy już przeboje z kucharką- zamówiliśmy na próbę kilka dań, kucharka nie dość, że zrobiła nie do końca to co zamówiłam (np "zrobiłam zrazy wieprzowe, bo wołowe droższe"- a zamówiliśmy wołowe i o cenę nikt się nie targował), inną ilość niż miała być, to jeszcze podane obeśnie niestety, smak może na 3. Co by było gdybyśmy jej nie wypróbowali? A z gadki super babka, bardzo doświadczona i kumata. 🤔wirek:  Na szczęście już mamy zamówioną super panią z ekipą, jedzenie przepyszne.
Kolejne przeboje- DJ. Koleś przez 3 miesiące nie odesłał nam podpisanej umowy, na maile nie odpisywał. Na szczęście po rozmowie telefonicznej i rezygnacji z jego usługi ma grzecznie odesłać zaliczkę. Oby.
Trzecia sprawa- nie podoba mi się żadna makijażystka. Serio.  🙁 90% robi różowe cienie na powiekach i to tyle z podkreślenia oczu..  A ja bym chciała porządnie wykonturowaną twarz, dość mocno podkreślone oczy. Te makijaże, które są ładne- są meegaaa drogie.  Może ktoś coś poleci w Bydgoszczy?  🙂
Nie jest lekko znaleźć super ekipę do tego wszystkiego, ale mega nas cieszą te przygotowania.  😀
Scottie   Cicha obserwatorka
20 grudnia 2015 17:31
gunia92, mnie też Twoja suknia ślubna się bardzo podoba 🙂 Sama się nie mogę doczekać przymierzania, a na to jeszcze pół roku muszę poczekać :/

Qaida, nie pytaj, tylko rób zdjęcie i wrzucaj. Jestem ciekawa, jak Ci to wyszło 🙂

lenalena, całkowicie rozumiem Twój problem z wizażystką, sama kilka stron wcześniej szukałam kogoś utalentowanego. Zapytaj może na facebooku, w "ślubno- weselnej grupie wsparcia"? 🙂
Niestety fotki zaproszeń prowizoryczne, zrobione telefonem (rozłożyła mnie grypa i nawet nie mam siły wstać po aparat :mad🙂.
W rzeczywistości są bardziej ecru/kremowe, na zdjęciach wyszły dosyć blado. Nie potrafiłam też uchwycić efektu 3D, który wygląda jakby były niepodoklejane, a faktycznie są tam takie piankowe kostki które powodują, że grafika odstaje 2mm od kartki.

Jestem ciekawa Waszych opinii, ciekawe czy jest tu jeszcze ktoś kto lubi tak bardzo proste i minimalistyczne rzeczy 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
21 grudnia 2015 14:14
Qaida, bardzo ładne, podobają mi się 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 grudnia 2015 18:10
Qaida wow, coś pięknego!  😍
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 grudnia 2015 18:26
gunia92
Taka piękna suknia, a uśmiechu na twarzy ani śladu 😉

Qaida
Piękne 😍
Wow przepiękne zaproszenia. ,bardzo w moim guście i o takim czymś myślę dla nas z tym ze mój M to pasjonat strażak i to bym chciała pokazać na zaproszeniach 😉
Takie zdjęcie, uśmiech był mimo że to nie moja bajka, nie cieszą mnie te wszystkie przygotowania 🙄 Podchodzę do tego naturalnie że muszę się w coś ubrać wyglądać ładnie i kobieco ale najważniejszy w tym dniu będzie mój mąż i że wiem że to ta odpowiednia osoba. Jak to mój M mówi możemy iść w codziennych ciuchach najważniejsze aby razem 💘
Jednak idąc za ciosem umówiłam się na próbna fryzurę na sylwestra,ide na imprezę sama (M jest na służbie w straży  🙄 ) ale jakaś tam okazja na sprawdzenie trwałości fryzury będzie no i spełnię jedno życzenie przyszłego męża. ..nie zobaczy mojej sukienki ,fryzury itp przed dniem ślubu :-D Zajrzę na pewno znowu ze zdjęciami 🙂
Scottie, smarcik, Pauli, gunia92, dzięki dziewczyny :kwiatek: cieszę się, że Wam się podobają. Niby rodzina mówiła, że ładne, ale oni nawet gdyby to było największe paskudztwo na świecie powiedzieliby, że są przepiękne  😁
Słuchajcie... pytanko mam  🙂
Czym jechałyście do ślubu i ile sobie życzą za takie usługi?  👀
:kwiatek:
Czytam Wasz wątek od dłuższego czasu, ale w końcu będę mogła być pełnoprawnym członkiem kącika 🙂


w sumie to już też od jakiegoś czasu mamy upatrzonego fotografa i DJa tylko teraz niech się uda znaleźć terminy i zgrać, bo kolejka do nich spora  🤣
bentley z policyjną eskortą  😜  😅
Pieszo 😉
a my się w końcu doczekaliśmy filmu ze ślubu 🙂 link do teledysku:

https://www.dailymotion.com/video/x3iveju_the-day_shortfilms
Scottie   Cicha obserwatorka
27 grudnia 2015 11:52
baffinka, my będziemy prawdopodobnie jechać autem kogoś z naszej rodziny (najprawdopodobniej mojego przyszłego teścia- tj. najnowszy VW Passat)- jak dla mnie samochód nie ma żadnego znaczenia, mogłabym pojechać również moją Kią Picanto, gdyby nie to, że jest maleństwem.
Znajomi na Podlasiu wynajęli jakiegoś Mercedesa i za jakieś 3h zapłacili 600 zł.

Zygzak, gratulacje! 🙂
Ja mam takie osobiste 😉 zapytanie. Czy któraś z Was mogłaby się podzielić kosztami zorganizowania kolacji dla rodziny i kilku znajomych ?
Kompletnie nie mam rozeznania i nie wiem czy to kwota 5, 10 czy może 15 tys złotych 😀
Powiedzmy, że osób byłoby ok.30. Pewnie dużo zalezy od restuaracji, ale czy jest realne organizacja takiego przyjęcia za 10 tys - znajomy dj, muzyka gotowa, znajomy fotograf itp ?
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
27 grudnia 2015 13:07
Kolebka zależy gdzie 🙂
U  nas były 34 osoby, z tym, że impreza od 15 do północy, więc żarcia i alku trochę mniej niż przy zabawie do rana.
Muza własna, zdjęcia robiła przyjaciółka.
Jeśli chodzi o knajpę to zamkneliśmy się w 7 tys.

Do tego dochodzi koszt obrączek, ubrań, kwiatów,fryzjera itp.
Można podobne imprezy zrobić różnym kosztem 😉

Z 10 tys, przy organizacji kolacji powinnaś spokojnie dać radę.
Jak masz szczegółowe pytania - pisz.

Jolaa🙂 słodki ten teledysk😀 aż się wzruszyłam🙂

Kolebka moim zdaniem spokojnie, ale bez dodatków- kiecka, biżu, alkohol, tort
ja robiłam chrzciny na 30 osób, znalazłam opcję wstępną na ok 20, z winem do obiadu
Liczba osób:  ok 20 os.
Czas trwania: ??
Koszt całkowity:  75 zł / os.
Propozycja bez deseru 68 zł/os.
Jak chcesz, to ci mogę wysłać. Knajpy i tak już nie ma, jest na jej miejscu Jan Kościuszko 🙂


kolebka, przy 30 osobach spokojnie da się zrobić wesele do 10tyś.
Oczywiście bez wypasionych bajerów. U nas było około 44 osób i bardzo pomogli znajomi i rodzina.
Forumowa repka z mężem  :kwiatek: wieźli nas do ślubu, a mąż
epk :kwiatek:  robił zdjęcia i polecił fajnego dj'a. Ciotka układała kwiaty.
Dzięki laski  :kwiatek:  też będę po znajomych szukać, bo mam i fotografa i florystkę i DJ znajomego 🙂 kiecka będzie bardziej koktajlowa niż ślubna, wiec to tez jakiś mniejszy koszt.

Pocieszyłyście mnie  😍  Aczkolwiek na razie remont na głowie 🙂
Jolaa 🙂, oglądałam chyba z 4 razy,bo aż nie mogłam się oderwać 😉! Super zrealizowany. Wow 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
28 grudnia 2015 12:17
Jolaa 🙂, mnie też się film podoba! Widać trochę stresik po Tobie, a Twój mąż super- mam wrażenie, że masz w nim bardzo duże wsparcie 🙂 No i powiedz mi- jakieś zezwolenia potrzebowaliście do ujęć w Wilanowie? Czy tylko wejściówki kupiliście?
Jolaa - pięknie u Was było 🙂

Zmotywowałaś mnie, żeby po ponad pół roku podsumować wszystko i też się pochwalić  🤣

Wszystko wyszło ekstra, mimo, że część z moich wyborów było czysto przypadkowych. Kościołem niepotrzebnie się stresowałam, sala i jej obsługa super profesjonalna,a DJ okazał się geniuszem, do dziś słyszę od znajomych, że na lepszym weselu jeszcze nie byli  😀
Rzecz co do której było najwięcej wątpliwości, czyli zrobienie 2 osobnych imprez była strzałem w 10. Przypominam - wesele było u nas głownie rodzina+najbliżsi znajomi, a dzień później zamiast poprawin zrobiliśmy na tej samej sali imprezę urodzinową (okrągłą)mojego męża gdzie zaprosiliśmy już samych znajomych+nasze rodzeństwo. Pomysł okazał się strzałem w 10. Pierwszego dnia się pilnowaliśmy , drugiego mocno odreagowaliśmy. Wbrew wszystkim glosom na nie, nie byliśmy drugiego dnia zmęczeni, dopłacaliśmy jeszcze w trakcie imprezy, żeby przedłużyli nam salę, a potem jeszcze gratis pozwolili nam siedzieć jak sobie sprzątali 🙂 Po wyjściu DJa poszła w ruch gitara i śpiewaliśmy wszyscy siedząc w kółku na podłodze części tanecznej...

Co do zdjęć, to w dniu ślubu mieliśmy foto kościół+wesele+mini plener w ogrodzie sali weselnej i to był ekstra pomysł. Sesja plenerowa była już po wakacjach i wiadomo,że już inaczej się wyglądało, więc cieszę się, że udało się zrobić choć parę fot plenerowych w dniu ślubu.

Jakby ktoś był ciekawy (przy obu filmikach polecam HD):

30s zapowiedź klipu:
https://www.facebook.com/Lukas.Film/videos/977915582239691/

I klip, który strasznie lubię:
https://www.facebook.com/Lukas.Film/videos/1024300804267835/

Końska część fot 🙂





Katasia jakie cudne zdjecia 🙂 bardzo piekna suknia .

I klip tez bardzo fajny.

Zygzak gratulacje  :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
28 grudnia 2015 18:20
Powiedzmy, że osób byłoby ok.30. Pewnie dużo zalezy od restuaracji, ale czy jest realne organizacja takiego przyjęcia za 10 tys - znajomy dj, muzyka gotowa, znajomy fotograf itp ?

robiłam kosztorys takiego przyjęcia z koleżanką- i zmieściłyśmy się w 8 tysiącach (przyjęcie w knajpie w centrum wrocławia, tort, szampan i wino, suknia koktailowa, obrączki klasyczne od jubilera a nie z apartu 😉 )
Na obrączkach da się tez mocno zaoszczędzić jeśli jubiler skupuje złoto (a nawet da się nie zapłacić nic).
My mamy obrączki od Domańskich (mają kilka sklepów, ale chyba głównie w Łodzi, w każdym razie nie jest to pierwszy, lepszy dziubdziuś z rynku 😉) i mimo moich początkowych oporów dałam się namówić. Dostaliśmy od rodziców i sami wyszperaliśmy jakieś stare pozrywane złote łańcuszki, zegarki, komunijne medaliki itp i wyszło nam tego tyle, że nam jeszcze dopłacili  🤣 Byliśmy w ciężkim szoku. Złoto, które się przynosi zazwyczaj nie jest wykorzystywane w tych akurat obrączkach - jest czyszczone, przetapiane i wykorzystywane później (my oddaliśmy złoto dopiero przy odbiorze obrączek).
desire   Druhu nieoceniony...
28 grudnia 2015 22:36
ovca,  z apartu lub z yes'a są w całkiem przystępnej cenie.. tytanowe.  😁  już bym wolała srebrne, bo kupiłabym sobie na każdą porę roku po jednej, wyszłoby na to samo (puchną mi palce w zależności od pogody, mniej lub bardziej 😉 ). 😉 🤣  aczkolwiek mimo wszystko obrączki z yes tytanowe są bardzo fajne, ładne i w przystępej cenie, grawer piękny. Wada to to, że materiał nie plastyczyny..

Katasia, piękną miałaś suknie 💘  a koń jako model - rewelka  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się