wasze ulubione seriale

a ja zaczęłam oglądać Open Heart i strasznie mi się podoba
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
29 grudnia 2015 14:53
Jaram się  😀

Racjonalna weszłam tu akurat szukać czegoś nowego do obejrzenia. W samą porę  🙂

Oglądał ktoś Fortitude? Ma być drugi sezon, mam mieszane uczucia...
jestemzlasu, ja oglądałam 😀 liczyłam na trochę inne zakończenie sezonu, ale w sumie jakby się okazało, że drugiego ma nie być, to taki koniec byłby w miarę satysfakcjonujący 😉
A mi się podobało, rozczarowało mnie jedynie zabicie wiadomo kogo, natomiast rozwiązanie wszystkich wątków było satysfakcjonujące.
Mieszane uczucia mam względem tego, czy jest sens robić drugi sezon, czy ma szanse dorównać pierwszemu i czy ryzykować oglądanie w związku z tym.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 stycznia 2016 21:38
Ściągnęłam dzisiaj przypadkiem London Spy. Jest to brytyjski miniserial (jedynie 5 odcinków) wypuszczony pod koniec ubiegłego roku. Myślę, że jeśli ktoś lubi brytyjskie seriale czy inne produkcje, a ja kocham to warto obejrzeć 😉
Znajdę gdzieś online How I met your mother z napisami?
jestemzlasu, ja też oglądałam, byłam pewna że drugiego sezonu nie będzie :P


A ja się muszę przyznać że zaczęłam oglądać koreańskie dramy :P Koleżanka mnie namówiła w ramach odmóżdżenia na Cesarzową Ki która leci chyba na TVP2, a ostatnio zaczęłam oglądać King's daughter. I najgorsze że mi się podoba  😂 😂
A kiedy ten nowy sezon The Affair ma być? Bo słyszałam, że w październiku, trochę daleko :/
Zakochałam się totalnie w Lie to me. 💘 💘
Dzionka właśnie też nigdzie nie mogę znaleźć informacji, a również jestem ciekawa 🙂
Oglądał ktoś American Crime?
A ja mam nowe stare odkrycie - Dowton Abbey  💘 Że też wcześniej tego serialu nie widziałam, moje klimaty  🙂
Downton Abbey jest super🙂 czekam na kolejkny sezon, a kiedy wracają po przerwie seriale głównie chodzi mi o GA, Castle i Good wife? muszę to zaraz posprawdzać🙂
A ja nie mogę doczekać się kolejnego sezonu "Last Man on Earth" - polecam, można się trochę pośmiać 😀
Dzionka, oni dopiero zamówili więc obawiam się że standardowo na jesień.

tulipan, zazdroszczę, ja obejrzałam właśnie świąteczny, ostatni ostatni odcinek i tak aż przykro ze już więcej nie będzie  🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 stycznia 2016 14:19
Xxagaxx to ja tak dla odmozdzenia oglądam Wspaniałe Stulecie 😁
Downtown Abbey okazjonalnie tez oglądam 😉
Magdzior, tu masz daty powrotów (oprócz kablówki)



Generalnie kosmicznie długo jeszcze trzeba na wszystko czekać, Całe szczęście The good wife i Madame Secretary wraca już za niecały tydzień (ale pewnie poleci ze 3 odcinki i znowu będzie holiday break).  Niestety moja siła woli jest zbyt mała, żeby oglądać dopiero po zakończeniu sezonu.
tulipan, zazdroszczę, ja obejrzałam właśnie świąteczny, ostatni ostatni odcinek i tak aż przykro ze już więcej nie będzie  🙁

Mass na myśli downton abbey? A ja właśnie patrzę i 3.01 był pierwszy odcinek 6 serii🙂
robakt   Liczy się jutro.
05 stycznia 2016 17:12
Downton Abbey ma już nie być  😕 😕 😕 😕
Ale Christmas Special jeszcze nie obejrzałam, czyżby dzisiaj?  😍 Chociaż sama nie wiem czy chcę, jeśli serio serio to jest ostatni odcinek.
Christmas Special był jak zawsze 25.12 i to jest właśnie specjalny odcinek, więc może wyglądać, gdzieś w spisie, jako nowy sezon. też jeszcze nie obejrzałam całego, tylko skakałam co kilka minut, ale podobało mi się ogólne zakończenie 😉

a co z Suits? teraz jest przerwa w środku sezonu, czy między sezonami?
ej ot ja już nie rozumiem ale ten swiateczny odcinek to konczy ktory sezon 5 czy 6?
robakt   Liczy się jutro.
05 stycznia 2016 17:21
Kończy się 6 sezon i 7 chyba już nie będzie?
Downton Abbey ma 6 sezonów i więcej nie będzie.
ok już ogarnęłam, mam super refleks i nie zorientowałam się, ze 6 sezon już się zaczał 😡 wobec tego ten plus, że mogę pochłonąć cały na raz 😜
robakt, ale jest mega pozytywny, można obejrzeć😉
Gniadata   my own true love
06 stycznia 2016 18:52
Odpalili w Polsce Netflixa w końcu 😜 trochę nieładnie - tak tuż przed sesją... 😁
kermit   Horses horses everywhere ..
06 stycznia 2016 20:27
Narcos ktoś oglądał ? Ma dobre oceny.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
06 stycznia 2016 20:33
Narcos jest rewelacyjny!!!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 stycznia 2016 20:33
Mam ściągnięty pierwszy odcinek, a ocenę to ma na prawdę wysoką!
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
06 stycznia 2016 20:35
Mnie się bardzo podobało. Czekam na 2 sezon  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się