Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

dairoxroxi, - Ślicznie twojemu łaciatemu, ale tak jak mi się wydawało - mega krótkie i podłużne te czapraczki. O ile pamiętasz masz 16? Ja się bałam, że pod moją ujeżdżeniówkę będą za krótkie. Daj znać, jak się będzie sprawował po jakimś czasie 🙂

keirashara No moje siodełko to 16", tybinka to niecałe 35 cm. Czaprak był ciurany często, fajnie się układa i póki co żadnych mankamentów nie dostrzegam 😀
Livia Znowu piękne derki  😜 ile ty ich masz!?  😁
Misia Bardzo elegancko! 😉

To i my wpadamy z ładnym, słonecznym zdjęciem.
Połysk w dralonie banana/ toffe  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 grudnia 2015 16:19
dairoxroxi, nie tak dużo w sumie 😉 Po prostu ostatnio w końcu miałam czas je obfocić 🙂 Bardzo wam ładnie w tym dralonie!

wątek zamknięty
Misia, - czekolada na siwku do zjedzenia, mniam! 😀
dairoxroxi, - no to dobrze, że nie kupiłam, bo miałabym ujeżdżeniowy czaprak pod skokówkę 😁 Ten dralon jak szyty na was, idealnie! 😍
Weerka, - śliczny dralon, też pięknie dobrany do Twoich rudości 🙂
Livia, - bardzo wymijająca odpowiedź 🤣 To nie tak dużo to ile?
wątek zamknięty
quantanamera,xymena,sumire,Odysowa,Livia,harja,dairoxroxi,keirashara dziękuje wam bardzo to jeden z moich ulubionych kompletów na wielkie wyjścia  :kwiatek:
Życzę całej rewii szczęśliwego Nowego Roku  😉
wątek zamknięty
dairoxroxi, kolorki piękne, a nie będziesz próbowała jej skrócić na klacie? 😉 ja akurat derki dla mojej huculki szyłam sama i faktycznie cieżko cos zrobić żeby nie było za ciasno i nie spadało 😉
wątek zamknięty
Zamawiał ktoś z was od użytkowniczki Krysiex lub Equino ? Bo mam problem, wpłaciłam pieniądze przelewem i od 2 tygodni nie ma z nią kontaktu
wątek zamknięty
Ja zamawialam 😀 spokojnie na pewno odpisze, pewnie jest zajęta. Napisz na Fb.
wątek zamknięty
Sopha - Nawet teraz, po świętach nadal jest tragiczny okres jeśli chodzi o terminy czegokolwiek :/ sama czekam na paczkę (24h) już 4 dzień i ni widu ni słychu. Nie wspominając, że paczka zamówiona w połowie grudnia, która miała być 2 dni później na miejscu dotarła po 14 dniach i też się musiałam soczyście tłumaczyć zamawiającemu z powodów opóźnienia wykonania rękodzieła :/ a zamawiam zawsze z wyprzedzeniem. Także polecam uzbroić się w cierpliwość, bo to niekoniecznie musi być wina "producenta", a po ostatnich przebojach stwierdzam, że czasem lepiej nic nie pisać niż pisać kilka razy i zmieniać ciągle terminy (dostawca zapewnia Cię "Tak tak, paczka dzisiaj będzie", Ty powtarzasz zamawiającemu i tak przez ponad tydzień), także cóż, jeśli to podobna przyczyna braku odpowiedzi, to poniekąd rozumiem Krysiex 🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 stycznia 2016 19:11
Dziewczyny, od 1 stycznia jest aktualny wątek na 2016 rok 😎
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,98782.0.html
wątek zamknięty
Kontaktowałam się z nią właśnie przez fb i milczy.
okunka nie sądzę że jest to spowodowane dostawą, mogę się założyć że ona jeszcze nie zaczęła robić tego padu.
Jestem cierpliwa i gdyby mi tylko napisała że ma dużo zamówień i ma opóźnienia, to bym zrozumiała, ale ona nie odzywa sie wgl  :/
Inną paczkę zamawiałam przed sylwestrem a w ten poniedziałek była już u mnie także nie jest źle z tą pocztą 😉
livia chciałam napisać na nowym ale nie mogłam go znaleść
wątek zamknięty
ciężko, żeby zaczęła robić pad jeśli nie doszły np. materiały 😉  Osobiście to zaczynam już toczyć pianę, bo też jestem uziemiona, siedzę i czekam na przesyłkę, bez której nic nie zrobię (wypełniacz), a zamówiłam z bardzo dużym wyprzedzeniem i co z tego jak poczta robi sobie kolejny raz jakieś jaja. Boże co ja bym dała żeby mieszkać w Łodzi i mieć pod nosem wszystkie najlepsze hurtownie 😉
W każdym razie jakakolwiek informacja w sumie mogłaby być, jeśli nie został podany z góry jakiś termin wykonania zamówienia? W każdym razie  🚫 i nieczynny temat.
wątek zamknięty
okunka, spokojnie, ja poczekam 😁
wątek zamknięty
Dziewczyny, nie bardzo wiem w jakim wątku napisać, wydaję mi się, że tu będzie najlepiej. Kojarzycie, czy ktoś szyje czapraki na wzór brilliantów Eskadrona oprócz Equino?
wątek zamknięty
Mąka, Jarpol pikuje w taki wzór, pewnie by ci uszyli co byś chciała. A tak na przyszłość mamy już wątek na nowy rok 😉 www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,98782.0.html
wątek zamknięty
Edit nie ten wątek..
wątek zamknięty
Przepraszam, nie ten wątek, już się przenoszę do właściwego.
wątek zamknięty
Czy są nauszniki do tego czapraku?

http://re-volta.pl/galeria/foto/154878
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
17 maja 2016 19:26
Dotarł do mnie granatowy BR passion Suzanne  🏇
Teraz tylko muszę znaleźć owijki pod kolor i będą fotyyy!!!  🏇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 maja 2016 19:28
Przypominam, że mamy wątek na rok 2016 😵
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,98782.0.html
wątek zamknięty
Może trzeba ten zamknąć 🙂? Regularnie ktoś się myli i wątek wyskakuje na wierzch myląc następne osoby.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.