Re-voltowy SYLWESTER 2015/2016

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 grudnia 2015 21:36
Fajnie spędzić Sylwka w górach 🙂 Pozazdrościć 🙂

A ja siedzę z Wami, tylko w tym roku zamiast oglądać durne filmy z nudów poczyniłam  😉

A tak poza tym wszystkim zebranym- Szczęśliwego Nowego Roku 🙂
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
31 grudnia 2015 21:57
O ja, ale cudo!! 😍
W tv nuda, rzeczywiście. Morda mi się drze i najchętniej poszedłbym spać, ale chyba jeszcze nigdy nie przespałem powitania Nowego Roku. Co do gór, to cała rodzina mojej żony stamtąd pochodzi i był czas, kiedy siedzieliśmy tam non stop. Kiedyś mi się ulało i przestaliśmy tam jeździć. Teraz już nie mam takiej potrzeby, ale rozumiem ludzi, którym sprawiają one radość.

Żabeczka pogratulować talentu. Piękne.  👍
zabeczka17, co za cudo 😍 Masz niesamowity talent. Pamiętam twój obrazek - krajobraz, też był zachwycający! Można gdzieś na bieżąco oglądać twoje dzieła? Jakaś strona w sieci? :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 grudnia 2015 22:17
Dziękuję za miłe słowa 🙂 :kwiatek:

Rzadko kiedy coś maluje, a ostatnio z powodu braku czasu w ogóle.
I później zdarza mi się że wena  złapie mnie za gardło, przyciśnie do ściany i chodzę z uczuciem, że musze odkurzyć pędzle i farby.
A potem powstają tego typu  ,,wesołe twórczości" które wiszą u mnie w pracy  😁

Obrazków w necie nie publikuję, bo nie są to jakieś zadziwiające dzieła 😉 Łot zwykła odskocznia od rzeczywistości ;]
Ze względu na zwierzaki i ja spędzam z mężem i dziadkami sylwestra w domu przed tv. Konie jakiś wystrzały znoszą dzielnie , Kazan Wilczak smacznie śpi i petardy nie robią na nim wrażenia, niestety Lara pomimo tabletek uspakajających cała sie trzęsie i siedzi w łazience. Biedna sunia , panicznie sie boi. Kochani najlepszego w tym Nowym 2916 roku oby był nie gorszy od poprzednieho
My też w domu, jakoś nie czuję noworocznego nastroju.... moja starsza sunia nie doczekała Sylwestra 🙁 a każdego roku panicznie się go bała. Niestety wyrozumiałość, empatia i współczucie u niektórych ludzi w Sylwestra bierze sobie urlop a zastępuje je głupota i rąbią gdzie i czym popadnie  👿  Na razie moja druga psina wydaje się nie zwracać uwagi na huk, pytanie tylko jak długo  🤔

życzę Wam pogody ducha, wyrozumiałości, miłości i spełnienia marzeń w Nowym Roku
Dużo dużo zdrowia dla Wszystkich.
dla każdego kopytnego podwojna porcja tego zdrówka.  I nich ten rok będzie lepszy od poprzedniego.
Słaby net wiec szybko - wszystkiego najlepszego kochani
Wszystkiego wymarzonego dla Was , dla Waszych rodzin i dla zwierzaków.
Niech to będzie dobry rok.
Wszystkiego najlepszego Kochani!!! Żebyśmy w dostatku i zdrowiu przeszli cały 2016 z uśmiechem na pyszczydłach  😀  Zdrowych koni, czystych, suchych i pięknych stajni. Skoczkom: zero zrzutek, dresażystom: żebyście w końcu znaleźli ten wyjazd z czworoboku  😉 a westowcom i naturalsom tego co trzeba Wam życzyć, żeby było dobrze (nie znam się, wolę nie wymyślać, żeby nie walnąć babola  😀  ) . Wszystkim, których nieświadomie pominąłem zdrowia, szczęścia i radości. A moim wrogom: wszystkiego najlepszego i żebyście pocałowali mnie w d..ę  😀

RE-VOLTO TRWAJ!!!!!! 

🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
Wszystkiego dobrego w nowym roku, niechaj będzie tak dobry, jak to tylko możliwe 🙂
Wszystkiego dobrego 🙂
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2016  🏇  Zdrowia, szczęścia, samych sukcesów i spełnienia marzeń  🏇 




U nas wszystko spokojnie, konie brak reakcji, psy ok a chłopaki śpią  😁 
Oby nowy rok był dużo lepszy niż poprzedni, wszystkim wam i waszym podopiecznym życzę dużo zdrowia, bo jak jest zdrowie, to reszta się jakoś ułoży :kwiatek:
Zabeczka piękne dzieło. 



Monia mojego męża budziłam o północy bo spał jiz o 22 hahaha
Cierp1enie mój nawet nie wstał na Nowy Rok  😂 
Mój wstał na 5 min Haha
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 stycznia 2016 00:31
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 😀
Wszystkiego Dobrego Babeczki :kwiatek: Dla Was, dla kopytnych i wszytskich TŻetów 😉 :kwiatek:
Wszystkiego najlepszego wszystkim!
Niech to będzie dla wszystkich dobry rok!

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się