Pomoc dla Marty Koseckiej

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 stycznia 2016 14:58
Moi Drodzy pewnie część z Was kojarzy, chociażby ze zdjęć czy filmików, moją siostrzenicę Martusie.
Przyszła na świat 15.11.2012r. w 36 tygodniu ciąży poprzez cięcie cesarskie z powodu nadciśnienia tętniczego i małowodzia z cechami hipotrofii wewnątrzmacicznej.
Kilka miesięcy później stwierdzono u niej mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe spastyczne i przyznano jej orzeczenie o niepełnosprawności od urodzenia.
Od tamtej pory życie Marty kręci wokół lekarzy, specjalistów, fizjoterapeutów... na rehabilitację dojeżdża 5 dni w tygodniu. Oprócz tego ma inne zajęcia np. przygotowujące i oceniające jej zdolność podjęcia nauki w przedszkolu, logopedę.
Więcej informacji można znaleźć na jej profilu facebookowym Zostań moim aniołem

Pod koniec 2015 roku wzięłam udział w konkursie organizowanym przez sklep Equishop na list do Equimikołaja klik i w ten sposób o mojej siostrzenicy dowiedziało się wiele osób.

Dzisiaj finał ma zorganizowana przez Wiktora i Magdalenę licytacja kalendarza jeździeckiego, z którego dochód przeznaczony jest właśnie dla mojej Marty.
Gdyby ktoś zechciał wesprzeć tą inicjatywę to bardzo dziękuję :kwiatek:
Link do aukcji
wątek zamknięty
Lusia, ni mniejszym upoważniam Cię do wzięcia udziału w  licytacji  w moim imieniu  do sumy 200 zł
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 stycznia 2016 19:12
nogal niestety mi nie wypada licytować 😡
wątek zamknięty
Lusia, a kto Ci zabroni, po prostu zaufaj mi,tak jak ja Tobie zaufałem że to nie przekręt
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
04 stycznia 2016 07:35
nogal - lusia istotnie nie powinna licytowac, bo to troche jak podbijanie ceny we wlasnej aukcji - nie kwestia braku zaufania, tylko przejrzystosci zbiorki
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 stycznia 2016 10:30
ushia Dokładnie  :kwiatek:
Wiem,  że ludzie mają małe zaufanie do fundacji i zbiórek charytatywnych,
ale ciężko inaczej rodzicom udźwignąć wszystko samemu. Fundacje pomagają gromadzić legalnie środki.
Pomagają też rodzicom odnaleźć się w takiej sytuacji, podpowiadają gdzie i do kogo się zwrócić.
Moja siostrzenica nie jest niestety jedynym potrzebującym pomocy dzieckiem,
dlatego bardzo cieszę się kiedy ktoś pomyśli o Niej i właśnie Jej chce pomóc.
wątek zamknięty
[s]Hej ho! A czy mod mógłby to podkleić? Przecież to taka "nasza", re-voltowa dziewczynka 🙂
[/s]
Edit: ach, akcja zakończona 🙁
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 14:14
amnestria, pisałam juz wczoraj. Martusie uwielbiam 🙂
Coś mi po głowie chodzi sesja zdjęciowa jak juz cieplej bedzie 🙂
wątek zamknięty
Kurczę, ja to tak kibicuję dziewczynom! Dawajcie znać wcześniej koniecznie :kwiatek: I czekam na zdjęcia strzygowe 😜
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 stycznia 2016 21:41
Strzyga bardzo dziękuję za propozycję z pewnością skorzystamy :kwiatek: 💃
amnestria  :kwiatek:
wątek zamknięty
Trzymam kciuki za dzielne dziewczyny i też chętnie dołączę do akcji - nie dość, że imienniczka to i w nazwisku różnimy się z małą tylko jedną literką 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 stycznia 2016 22:10
Hexa :kwiatek:
Gdyby ktoś chciał Marcie pomóc to zachęcam do śledzenia na facebooku Zostań moim aniołem, co jakiś czas wrzucamy też coś na YT
I mała podpowiedź, bo chyba najczęściej zadawanym pytaniem jest:"jak można pomóc?"


Jest też możliwość piąta... można podzielić się z Nią swoimi zdolnościami np. organizacyjnymi, plastycznymi, manualnymi itp.
Są też Aniołowie, którzy pomagają nam z Księciem. W treningu, w utrzymaniu, w leczeniu, rehabilitacji czy po prostu są.
Bo w brew pozorom czasem sama świadomość obecności i rosnące statystyki są dla mojej rodziny ogromną motywacją i wsparciem.
To taki znak, że nie jesteśmy sami...
Mieliśmy ogromne szczęście w życiu, że właśnie nam trafił się taki mały cud jakim jest Marta 💘.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 stycznia 2016 08:39
Przepraszam, że post pod postem 😡

Gdyby ktoś chciał przekazać 1% swojego podatku Martusi, to zakupiliśmy i udostępniamy BEZPŁATNIE
Link do pobrania instalacyjnej wersji programu PIT Format 2015
http://ns313297.ovh.net/pity2015_sub_300/160105_00009_22788_kosecka_marta/Instaluj_PIT_Format_2015.exe

Link do wersji online programu PIT Format 2015
https://pit-format-online.pl/2015/cfdef34ae18cb7895b5e6f885461472846429bd8/09fc20b1ad8ab8cce34ace790ae7c665d5a29cfb


Z góry dziękuję
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.