paznokcie, żele, tipsy

Wichurkowa   Never say never...
31 grudnia 2015 10:34
Tak,to folie.  Moje są robione na kleju i super się przyklejaly:-)
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
31 grudnia 2015 10:36
długo czekasz na wyschniecie kleju czy od razu nakładasz top na folię?
Wichurkowa   Never say never...
31 grudnia 2015 10:48
Aż się utleni i jest przeźroczysty
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
31 grudnia 2015 10:51
no tak i jak zmieni kolor przykładasz folię i od tego momentu czekasz jeszcze na wyschnięcie czy od razy nakładasz top?
Wichurkowa   Never say never...
02 stycznia 2016 11:45
Klej się utleni od tego minęło może 2 minuty i kosmetyczka przykladala musnieciami mi tą folię do paznokcia,te kawałeczki się przyklejają no i potem to tropem maluje po chwili
Może ktoś poleci mi jakąś tanią lampę uv? Dopiero chcę zacząć bawienie się z zelami czy hybrydami i nie wiem czy długo to potrwa, więc zależy mi na taniej która przy okazji nie rozpadnie się po tygodniu  🙂
Ja mam mostek "LEDowy" z chin za -+ 20zł . Utwardza (prawie)wszystkie hybrydy. Jeśli masz czas poczekać to za nieduże pieniądze polecam😉

Moja bratowa ma taką jak z tej aukcji tylko białą: http://allegro.pl/wielki-zestaw-manicure-hybrydowy-lakier-uv-film-i5816391854.html (taka jak ta fioletowa/miętowa, z guzikami z tyłu) , ma ją już kilka lat i jest ok .
Wichurkowa, o jaki ladny tatuaz 😉 i paznokcie fajnie zrobionae 😉

A tak a pro po klei do folii , używałyście kleju magic z papierniczego do klejenia folii? Dziewczyny na grupie fb mówiły że dobrze się sprawdza, ale zupełnie nie wiem jak go używać, jaką ma konsystencję itp. Nie wiem więc czy kupić taki czy jakiś specjalnie wyprodukowany pod folie.
Mam problem z hybryda. Po dwóch dniach odlazi prawie cała zaczynając od końcówki paznokcia. Najpierw matuje płytkę wszystko dokładnie myje acetonem, potem baza kolor i top, ostatnia warstwa utwardzana dwa razy, przemywam na końcu cleanerem. Co robię źle? Warstwy są cienkie, robione dokładnie, brzegi domalowane. To błąd mój czy kiepska jakośc bazy? Mam jakiś tani zestaw allepaznokcie.
Słaba jakość bazy zdecydowanie ,miałam to samo dopóki nie kupiłam porządnej bazy ,lakieru i topu... ich lampy są ok ale jakość bazy itp to jakiś żart 🙄
Albo jakość produktów albo żarówki w lampie do wymiany, ale jeśli masz nowe to raczej odpada. Koleżanka ma już żarówki do wymiany i mówi, że właśnie po kilku dniach jej lakier z końcówek odłazi. Możesz jeszcze ewentualnie spróbować użyć primera bezkwasowego.
Ulalala, dzięki za odpowiedź 🙂

Jeszcze drugie pytanie. Jaki żel byłby najlepszy na początek? Żeby się nie zrazić odpadającymi robionymi żelem za 10zł i nie zbankrutować przy nauce. Mam świadomość, że i tak pewnie będą odpadać, ale jednak wolę wiedzieć czy coś źle robię czy masa może się okazać do niczego 🙂

I te same pytania dotyczące hybryd. Jaka firma byłaby dobra na początek? Na pewno planuję bazę i top z semilaca, ale przynajmniej na początku nie chcę wydawać na kolory po 30 zł nie wiedząc czy w ogóle dalej będę chciała robić sama 🙂
ja mam ibd strong (clear) i zdecydowanie na naukę nie polecam, bardzo rzadki i spływa. Jeszcze on jest chyba 3 fazowy a ja machnęłam go sobie jak jednofazowy i mi już 3 paznokcie odleciały. Pierwszy jaki miałam to był jakiś najtańszy z allego - samopozmiomujący i zdecydowanie o niebo łatwiej się takim operuje.
Nancy, Słyszałam że Semilaci b. często uczulają. (Jest nawet grupa specjalnie zrobiona na fejsie o tematyce uczuleniowej 😀 ) . Na pewno nie bierz Artlak , b.słaba jakość.
Potwierdzam Artlak to tragedia... Odpadaja a jak chce sie je zdjąć to trzeba pilowac:-/
Z tańszych ja lubię cosmetics zone
trzynastka   In love with the ordinary
06 stycznia 2016 17:07
Moje żele 😉

Weselne


Jesienne


Letnie


Kocie


Klasyczne krótkie


Przeźroczyste, kiedyś sobie zazyczyłam w ramach szaleństwa 😉


Kosmiczne - naklejki pod żelem. Słabo widać, w słońcu wyglądało cudownie.
trzynastka, co to za pierścionki z pierwszego zdjęcia?... piękne są! (pazury też) 😉
trzynastka   In love with the ordinary
06 stycznia 2016 17:19
Zestaw z h&m za jakieś szalone 20 zł. 😉 tez je polubiłam.
To wszystko żele? 😀 Super🙂

To i ja wrzucam swoje ostatnie :
trzynastka   In love with the ordinary
06 stycznia 2016 22:47
Tak, od czerwca do teraz co 3 tyg chodzę i zamieniam żele na żele 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 stycznia 2016 23:21
trzynastka, chyba początkująca osoba te paznokcie robi? 😉
Nancy semilac bdb na początek podobno, bo ma odp. pigmentację, gęstość i ciężko coś z nim spartolić. A co do kolorów to dostałam cynk, że dostępne na Aliexpress hybrydy Bling i Sioux są jakościowo bardzo podobne do Semilaca... a kosztują ok 6-7 zł (+ w wielu aukcjach jest darmowa wysyłka)  😎 Minus, że trzeba czekać koło 1-1,5 miesiąca. Znajoma kosmetyczka testowała i poleca. Ja się skusiłam na Blingi na test (w tym baza) jak dojdą mogę zdać relację.



PS: trzynastka, co to za kolory pomarańcz i szary na zdjęciu z kotem????  😍
trzynastka   In love with the ordinary
07 stycznia 2016 11:39
trzynastka, chyba początkująca osoba te paznokcie robi? 😉


a czemu tak uważasz?

PS: trzynastka, co to za kolory pomarańcz i szary na zdjęciu z kotem????  😍


to wszystko jest z firmy indygo, ale nie powiem Ci nazw, bo dawno.
I to nie pomarańcz a żółty, pociągnięty matem.
trzynastka, te krótkie wyglądają kiepsko, te letnie szczególnie 🤔 grube warstwy, za duzo lakieru, skorki widać, ze trochę pokrwawiły 😉
Ja również korzystam z hybryd z chin ( Bling, Sioux, Monasi, coś tam Sexy ) , z Sioux jestem najbardziej zadowolona dużo pigmentu, dobra konsystencja, kolory . Monasi są też świetne, ale są bardziej wodniste moim zdaniem - ale również dobrze się nimi maluje, jedynie trzeba zwykle nakładać na 100% 2 warstwy, Sioux na upartego jedna.
Sexy są zbliżone do Siouxów .
Blingi w mojej ocenie wypadają najgorzej. A to dlatego że często można trafić na gorszą konsystencję ( glutowata , ciągnąca się). Ale plusem jest to że są tanie.

Tu jest teraz promocja po 1.04$ /szt , darmowa wysyłka. Nowość na Alie, zamówiłam, inne Aliholiczki też 🙂

Gdybyś chciała zobaczyć jak wyglądają Blingi/Monasi na wzornikach zrobionych przeze mnie zapraszam na mojego bloga😉 ( pod moim zdjęciem profilowym "www"
Przekonałyście mnie, kupiłam 4 Sioux'y na próbę 😀
robakt   Liczy się jutro.
07 stycznia 2016 15:54
Dziewczyny, a jak ze ściąganiem tych hybryd z aliexpress? Schodzą po odmoczeniu takimi płatkami czy nie?
Siouxy są super😀

Ja zdrapuje kopytkiem ( nawet w tej chwili  :hihi🙂 , calymi platkami mi nie schodza. Ale ogolnie nie mam problemu ze zdejmowaniem.
Zrobiłam nowe hybrydy na żelu przy okazji przedłużając dwa złamane pazury 😉 zobaczymy jak teraz będzie się to trzymać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się