Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

To przyznam się, że dla mnie takie słowa jak przytoczyła amnestria, nie są czymś w ogóle zakazanym. I pewnie trzeba by rozwinąć dłuższą dyskusję w temacie podejścia do seksu, itd.
Mnie się wydaje, że między dorosłymi odbiór tego typu słów zależy od kontekstu i tego w jakiej relacji z kimś wypowiadającym pozostajemy. Tylko nie da się ukryć, że jednak dorośli odbierają świat inaczej niż dzieci i są w stanie dużo lepiej pewne rzeczy zrozumieć i rozróżnić.
Dzieci jeszcze takich zdolności nie posiadają więc rzucanie przy nich takimi tekstami jest mega słabe i może być przyczynkiem do wytworzenia się niebezpiecznych zachowań.
Dzionka pamiętaj, że CIACH

Sorry, ale ten tekst to już był totalny brak kultury oraz smaku. Połączenie w jednym zdaniu seksu oraz dzieci, to chyba najgorsze, co publicznie można zrobić

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak kultury, wypowiedź zdecydowanie poniżej poziomu
Scottie   Cicha obserwatorka
04 stycznia 2016 13:08
No tak, dla mnie już wszystko jasne  😵 "jak suka nie da, to pies nie weźmie"  🙄 i znowu wszystkiemu winne kobiety.
deksterowa, SERIO? 😲
deksterowa, pamiętaj, że to, czy Twój syn będzie dymał czyjąkolwiek dupeczkę bez jej zgody zależy tylko od Ciebie i Twojego męża. Sądząc po chwaleniu się takim tekstem publicznie to będzie wina dziewczyny, że została wydymana, pomimo tego, że nie chciała.
Prezentujesz kobieto tak rynsztokowy poziom, że aż wstyd.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 13:12
Bardzo chciałam sie powstrzymać od dyskusji, bo temat jest bardzo ciężki, ale to co wlasnie napisałaś deksterowa, jest po prostu obrzydliwe. Liczę na to, ze po prostu jestes pijana i nie wiesz co piszesz.
No tak, dla mnie już wszystko jasne  😵 "jak suka nie da, to pies nie weźmie"  🙄 i znowu wszystkiemu winne kobiety.


nic takiego nie napisałam. Choć chyba po połowie można za to rozłożyć?

amnestria  niee, pół żartem.
A swoją drogą... pzeczytałam rozmowę tutaj z zainteresowaniem i generalnie zgadzam się z Wami.

Raz się taka sytuacja zdarzyła, dziecko niekumate jeszcze, sądzę, że nic takiego by się nie wydarzyło, gdyby było kumate.

pokemon A czy ktoś mówi o "bez jej zgody?"dzięki za włozenie tych słów w moje usta. Naprawdę dziękuję za dowalenie rynsztokowym poziomem.
deksterowa, jakby co, to zrobiłam print screena twojej wypowiedzi, więc nie zakrywaj się teraz tym, że nikt jej nie widzi, bo mogę ją zacytować zainteresowanym jeszcze raz

Sorry, ale nie wybrniesz z tego teraz. Za bardzo pojechałaś po bandzie
Czy ja użyłam słowa "bez jej zgody" ?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 stycznia 2016 13:19
Eeej, co tam było? Bo kilkanaście osób wypowiedziało się w dyskusji, a deksterowa akurat do mnie napisała, więc ciekawość mnie zżera 🙂
zaraz ci wyślę tego screena
Dzięki.

Obrzydliwe. Dla mnie deksterowa koniec dyskusji z Tobą, na tym forum i w ogóle.
Niestety, po usunięciu posta dyskusja jest niemozliwa.... 🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 13:31
Strach byc kobieta 🙁
Ikarina, jak dla mnie możesz wrzucić tutaj screena. Mnie nie obraża, a może warto zobaczyć z kim rozmawiamy na co dzień na rv.
deksterowa, Dobra, ja rozumiem, że w wąskim gronie zaufanych osób można dowalić różnymi żartami, tymi obrzydliwymi też się czasem zdarza, no ale nie do kogoś obcego na forum z takimi tekstami... I nie o cudzych dzieciach.
Domyślam się, że już 4letniemu dziecku Twój mąż by tak nie powiedział, ale generalnie 'chwalenie się' takimi rzeczami na forum... U mnie w związku też różne teksty lecą, czasem niesmaczne, ale NIGDY bym o tym opowiedziała koleżance, a już na forum publicznym to w ogóle. Czasem trzeba przemyśleć co się wklepuje w klawiaturę, tym bardziej pisząc o swoim dziecku 😉
Niestety, po usunięciu posta dyskusja jest niemozliwa.... 🤔


Sorry, ale dla mnie w ogóle nie ma dyskusji. Tekst miał tak niski poziom, że naprawdę tutaj nie ma o czym rozmawiać.
I rozumiem - można mieć inne zdanie, można mieć "niepopularne" poglądy, ale żeby mówić o seksie i wciągać w to dzieci - sorry takie coś nie powinno mieć miejsca w internecie
W ogóle nie powinno mieć miejsca.
Też mi oczy wyszły z orbit jak to przeczytałam, ale jestem pewna, że deksterowa po prostu źle dobrała słowa i zostało to inaczej odebrane.
Źle DOBRAŁA słowa??? Jak można aż tak źle dobrać słowa?
Ja jestem zniesmaczona na tyle, że ode mnie leci ignor.
Aż się boję zapytać, co tam było. Ale komentarze potwierdzają, jak część społeczeństwa postrzega gwałt – zgwałcona sama sobie jest winna. 

Edit:
A tak w ogóle to w jakim wątku toczą się dyskusje prowadzące do takich wpisów i radości z tych wpisów?
W Wege-dzieciach.
trusia, i słusznie się boisz. 😵
Co do wątku - wege dzieci i matki myślące alternatywnie. No, bardzo alternatywnie. 🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 14:03
trusia, o dzieciach WEGE.
Mniej więcej taki był przekaz. Nie tyle o gwałcie, co o współżyciu w ogóle. I co najgorsze? Najgorsze jest to, ze tak myśli wlasnie kobieta. I przekazuje to dalej...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 stycznia 2016 14:11
Wszystko już powiedziałyście, mój komentarz może być tylko graficzny :emot4:
Przerażające...  🙄
No cóż, jak widzę, nie ta jedna kobieta ma takie podejście.  Inna zakłada fanklub autora tej edukacyjnej zabawy.

Dzionka, serio było o dymaniu twojej córki? Nie mogę uwierzyć.

(przy okazji – szkoda że w takich niefortunnych okolicznościach, ale gratulacje, nie wiedziałam, że masz córkę)
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 stycznia 2016 14:16
trusia, w brzuszku jeszcze rośnie.
To juz 2gi raz dzis jak mam ochote plasnac kogos z forum w srodek czola, albo siebie, nie ogarniam.
trusia, tak, serio 🙂 Córeczka ma być walentynkowa, więc jeszcze trochę. Dawno się nie widziałyśmy, pozdrawiam Ciebie i koniska 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się