moda, ciuchy etc...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 grudnia 2015 16:37
Nie rzucił Wam się w oczy w jakiejś sieciówce elegancki, ciepły płaszcz?  :kwiatek: Szukam czegoś na ujemne temperatury, ale zdecydowanie eleganckiego, do sukienek i wysokich obcasów  😉
robakt   Liczy się jutro.
28 grudnia 2015 16:51
Nie rzucił Wam się w oczy w jakiejś sieciówce elegancki, ciepły płaszcz?  :kwiatek: Szukam czegoś na ujemne temperatury, ale zdecydowanie eleganckiego, do sukienek i wysokich obcasów  😉


Kupiłam jakiś czas temu w Reserved, zdecydowanie elegancki, dosyć ciepły 🙂 Spróbuj tam.
Ratunku!
Jako że kupiłam kiecke na studniówkę pod wpływem zauroczenia i zupełnie tego nie przemyślałam to teraz mam problem. Otóż sukienka ma takie plecy:

a ja nie mam totalnie pomysłu co zrobić ze stanikiem.
Pójście bez stanika odpada, mam za duży biust, tak samo odpadają wszystkie samonośne, naklejane staniki.
Może jakiś stanik z obniżonym zapięciem? Ale nigdzie nie dorwę takiego w swoim rozmiarze na cito. Pójście w czarnym normalnym chyba za duża wiocha.
Mam 10 dni na wymyślenie czegokolwiek. Any ideas?  :kwiatek:
Może stanik z silikonowymi plecami?
infantil, nie widzę zdjęcia, ale z tego co piszesz to może  coś takiego
edit: da się znaleźć w internecie pod "pasek obniżający zapięcie do biustonosza". Ja kupowałam w porządnym sklepie z bielizną, wiedzieli, czego szukam 😀
Problem ogólnie jest taki, że w moim rozmiarze to ja ledwo znajduje zwykłe staniki i zazwyczaj wybór ogranicza się do jednego modelu. A co dopiero takie fanaberie jak sylikonowe plecy  😁
I w sumie nie wiem czy taki wystający sylikonowy tył nie jest jeszcze gorszy niż czarny stanik po prostu.


olencja oo, to nie brzmi źle. Poszukam!
rybka   Różowe okulary..
04 stycznia 2016 21:10
infantil, ponieważ doskonale rozumiem Twój ból, ja kiedyś kupowałam na allegro taki patent i widzę, że nadal jest tego sporo.
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=Pasek+OBNI%C5%BBAJ%C4%84CY+zapi%C4%99cie+biustonosza+3+KOLORY&bmatch=engagement-v10-promo-sm-sqm-mcf-china-light-fas-1-3-1218

Koleżanka kupiła zaś w sklepie z suknami ślubnymi.
dziękuję!  😅
Skoro już temat studniówek 😀
Będę miała o taka: https://www.zalando.pl/swing-sukienka-koktajlowa-czarny-sg721c02e-q11.html
Jak myślicie, jakie powinnam mieć dodatki, buty? Srebrne? Przejrzałam kilka stron z butami, ale ciagle nie mam na nie pomysłu 😉
rybka   Różowe okulary..
07 stycznia 2016 11:46
Ponia, melduję! Dostałam od ukochanego na Gwiazdkę sukienkę z "szyjemy sukienki". To, co pierwsze zwróciło moją uwagę to jakość uszycia. Kurde widać, że starannie na maxa, że siedziała nad tym pani krawcowa, a nie wyzyskiwane dziecko z Chin. Teraz zbieram na kolejną. Jak coś to dawaj na pw.

Ps. strasznie się podobam sobie w tej kiecce. Mam dużo sukienek w szafie, ale ta jest w 100% w moim stylu. Lubię babskie, nieco retro, super dziewczęce szmaty 😉
amnestria, wstawiaj jakieś zdjęcie szybciorem bo mnie zaintrygowałaś!  😁 👀
Jak z jakością materiałów?
rybka, dzięki wielkie!! :kwiatek: Te ostatnie faktycznie super! 😀 ciekawe czy znajdę coś podobnego u siebie, bo najlepiej jednak przymierzyć 😉 Dzięki 🙂 no i torebka z mango świetna 😀
Widziałyście gdzieś w sieciówkach prostą czarną lakierowaną kopertówkę?  :kwiatek: Przeszłam cale centrum handlowe i nic.
Ozłocę za podpowiedź co to za torebka.  🙇
znajde gdzies jeszcze te futrzane kulki breloki? W H&M chyba były, może gdzies jeszcze? 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 stycznia 2016 22:00
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 stycznia 2016 09:09
hanexxx, w Sinsay też są 🙂
dzięki, będzę szukać 😉
a jest tu może posiadaczka tej kurtki z Zary? Musze ją mieć 😉 jednak wg. wymiarów w necie wypada duża i nie wiem czy brać 34 czy 36. Rzeczywiście jest taka wielka? Przymierzyć stacjonarnie też się nie da bo to zeszloroczna kolekcja 😉

po jakim czasie nowości w orsay są przeceniane?
Hanexxx, ja nauczylam sie brac kurtki z Zary zawsze rozmiar wieksze, nasz rozmiar lubi byc mooocno na styk, mozna wtopic sie w wyglad parowki  😉
Mam pytanie. Czy ktoś wie gdzieś znajdę taką sukienkę? Znalazłam ją w grafice na google ale to jakieś stare ogłoszenie z olx 🙁 Ewentualnie coś podobnego może być z długim rękawem. Potrzebuje na wesele na kwiecień!

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 stycznia 2016 09:54
Poszukaj na Allegro pod hasłem "sukienka w kwiaty", 78stron 😉
Patrzyłam. Niby 78 stron a nie ma nic co by chociaż przypominało tą którą wrzuciłam. Albo odkryte ramiona, albo jakaś cała w kwiatki, albo dopasowana, albo długa albo z jakiegoś dziwnego materiału, albo letnia no albo cena w granicach 600 zł. Już szukałam z chi chi london i asosa bo oni takie w kwiatki mają ale nic ciekawego.
darolga   L'amore è cieco
25 stycznia 2016 12:32
Help  🙇

Mam nadzieję, że okulary (sanglasy, żeby nie było!) kwalifikują się pod ten wątek  😁

Czy kupował ktoś cokolwiek ze sklepu www.edel-optics.pl ? Znalazłam tam interesujące mnie okularki (chociaż prawdopodobnie są już niedostępne, bo wypluło mi je google, a wyszukując na ich stronie nic takiego już nie ma...), ale na @ nie doczekałam się odpowiedzi, więc zadzwoniłam. Odebrała babeczka o ciepłym głosie z zapytaniem czy może mi jakoś pomóc w języku angielskim, ponieważ po polsku nie potrafi. Zgodziłam się oczywiście, po czym się okazało...że pani po angielsku też niet i nie bardzo się dogadałyśmy.

I w związku z tym kolejna sprawa:

może ktoś gdzieś jakimś cudem widział? To moje ulubione okulary, chyba jedyne w jakich się sobie podobam, aktualne już są trochę zniszczone, więc chciałabym zakupić następne dokładnie takie same... Okularki to Puma, model 15148 (o, takie: ) - może ktoś gdzieś widział jakieś?...


I, dalej ciągnąc ten temat  😁 - znalazłam takie w UK. Nigdy nie robiłam tam zakupów, czekam na odpowiedź @ czy w ogóle wyślą do Pl, ale jak myślicie - jakiego kosztu mogę się spodziewać?...


Plissss, ozłocę za pomoc  :kwiatek:
To zależy czy sklep prowadzi wysyłkę zagraniczną. Zazwyczaj jest to napisane na stronie internetowej sklepu. Ja za wysyłkę z UK zazwyczaj płacę 4-8 funtów.
Pursat   Абсолют чистой крови
25 stycznia 2016 21:29
Czy któraś z Was zamawiała staniki z God Save Queens?

Konkretnie chodzi mi o te modele, jak to wygląda na ciele. 😉

http://godsavequeens.com/white-rose-bra-2
http://godsavequeens.com/lace-bra
Rul  :kwiatek: pięknie dziękuje
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się