Kącik Rekreanta cz. IX (2016)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 stycznia 2016 17:15
Izabelki juz sprzedane jakis czas temu, planow hodowlanych raczej nie da sie polaczyc z trzymaniem koni w pensjonacie. Tak Madzia stoi w Kicinlandzie 🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
03 stycznia 2016 18:53
Zairka, ślicznie ogolony ten Equador !
wątek zamknięty
Zairka gratuluję Bunia i owocnej współpracy życzę!  😜
wątek zamknięty
zairka , a co z tą cremello ?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 stycznia 2016 21:24
zairka , a co z tą cremello ?

Sprzedana do norwegii.

Dziekuje dziewczyny :kwiatek:
wątek zamknięty
o widzę dużo zmian w nowym roku ....
ja mam solidne postanowienie mocniej śledzić watek i od czasu do czasu tu zaglądać

także życzę wszystkim wszystkiego koniowatego w nowym roku
my z czarnuchem mimo zimna robimy cos nowego
bo nuda to nie dla nas....
wątek zamknięty
Co roku czytam kącik, ale tym razem mam zamiar się udzielać 🙂 Koniczek w grudniu zapewnił mi atrakcji nadto, więc w Nowym Roku mamy postanowienie: Żadnych kontuzji, mniejszych ani większych urazów, ani nawet otarć! :P Konisko w obejściu jest tak grzeczne, że ciężko uwierzyć, że tyle wypadków w tak krótkim czasie się mu przytrafiło.
Waszym kopytnym życzę dużo zdrowia i dużo siana, a Wam pociechy z konisk i progresu w treningach 🙂
A mojemu żeby wyrósł na fajne, zdrowe konisko... i wielkie i grzeczne 😀

Najaktualniejsze mam zdjęcie ze Świąt kiedy pogoda była jeszcze piękna i wiosenna. Wrzucam na ocieplenie, bo na dworze piź... Niestety jakość tel.

wątek zamknięty
A ja wpadam z mocnym postanowieniem utrzymania kontaktu z 'jeździectwem' czyli po zakończeniu współpracy z obecnym koniem poszukam sobie jakiegoś miłego zwierzaka do dzierżawy. A przynajmniej taki jest plan 😉
Wszystkim życzę przede wszystkim zdrowia dla koni 🙂
wątek zamknięty
Wszystkiego dobrego w nowym roku! Dużo zdrowia i dla nas i dla kopytnych!  🙂

Ja już ciekawie zaczęłam nowy rok. Upadkiem  😀iabeł:  😂
wątek zamknięty
Wszystkiego dobrego w nowym roku! :kwiatek:

budyń pokazywałaś gdzieś tutaj te ostatnie foty? To co wstawiłaś na instagrama jest przepiękne 😍 chciałabym zobaczyć więcej 🙂
wątek zamknięty
flygirl, w zdjęciach naszych koni jest jedno, tutaj nie, bo jakoś tak, nie chciałam się wciskać 😁 Ale mogę kilka wrzucić. Biedny koń już miał mnie dość, bo trzy razy wychodziliśmy na te zdjęcia, ciągle coś przeszkadzało :P
Sivens, fajny malowaniec, zawsze chciałam konia z 4 skarpetami. Wydaje mi się, czy on ma ogon taki posrebrzany?



wątek zamknięty
Zairka - piekny kasztan, gratuluję i życzę owocnej pracy 🙂
budyń - Świetne zdjęcia, co to za czapa? Wygląda jak Cookie Monster 😀

Ja mam na ten rok poprzeczkę postawioną na zrobienie II klasy sportowej :P
Pozdrawiamy wszystkich 🙂
wątek zamknięty
budyń a z tych galopów coś wyszło, co pytałaś? Tak w ogóle, to jestem fanką twojego pluszaka, totalnie mój typ. 😀
wątek zamknięty
flygirl, a dziękuję, nie ukrywam, że fajny koń 😎 Galopy planuję na jutro, także pewnie coś jeszcze wrzucę, jeśli podłoże pozwoli :P
Angeel, czapkę mam staaarą z allegro, ale znalazłam robione z tych samych materiałów tu: http://www.knitwits.com.pl/ Świetne wzory mają i bardzo mnie kusi kilka czapeczek, bo oprócz ładności, są mega ciepłe 😀
wątek zamknięty
budyń - o kurczę, rewelacyjne! Przejrzałam te czapki i ...  😜 Szkoda, że już po Świętach :P
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
04 stycznia 2016 18:50
Angeel, no to masz moje kciuki. Ja będę szczęśliwa jak uda mi się zrealizować noworoczny plan startów przynajmniej 1x w miesiącu.
póki co zgłoszenia na 9-10 wysłane 🙂
wątek zamknięty
Angeel, zazdroszczę, że Twój koń nie boi się flo :P Mojego - chociaż jest oazą spokoju - flotka przerasta 😉
budyń, świetnie razem wyglądacie 🙂 A czapka na końskiej głowie - bomba!
Sivens, ślicznie malowany, wyrośnie z niego piękne konisko!
Milla, sto lat! A przynajmniej kolejnych 10 w zdrówku 🙂
Zairka, powodzenia z nowym koniem! Super wygląda!
anai, powodzenia z Siwym w 2016 r. Samych perfecto parkurów 😀

Ja też mam postanowienie noworoczne, żeby się w tym wątku częściej udzielać 😉 A tak na serio, to marzyłoby mi się, żebyśmy w tym sezonie pojechali już Ctkę.

Glorek pozdrawia noworocznie z solarium 🙂


wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 stycznia 2016 20:09
ponieważ mamy dziś black monday rv, napiszę coś konstruktywnego... :p

Melduję iż Lulasty może wrócić do roboty. Zdziwił się wielce że śmiałam go dziś wypiąć na lonży, aż rżał do pobratymców (i nie udusił się skośnikiem! :p) - ale znów - proszę nie puszczać kciuków, tak profilaktycznie ;-)

budyń zacne foty! Czapa wymiata!

Angeel fajną masz furę, to II będzie kwestią czasu 8-) a co u Murana?

Moje końskie postanowienia to póki co nie zrobić siary na konsultacjach a wcześniej podeptać kapustę na ZR, też wypadałoby bez zbędnej wiochy ;-)

wątek zamknięty
deb - też bym chciała ten raz na miesiąc jechać, zobaczymy jak fundusze pozwolą. 9-10 to ja może co najwyżej jako luzak z Trenejrem pojadę 😉 Ale Wam życzę powodzenia 🙂
Olson - on już był tak zmęczony, że mu kompletnie ta flotka nie robiła różnicy :P A na dekoracji bywa różnie, raz da sobie przypiąć, a raz nie. O, i do solarium muszę swojego przyzwyczaić! A to dopiero będzie wyzwanie  😁 Btw, dobrze widzę? masz kantar w marchewki...? 😀
Moon - Fura jest, jeszcze tylko ja się muszę nauczyć jeździć :P  Kwestia czasu... mam rok! Chciałabym zdążyć haha :P Fajnie, że się zaczniesz pokazywać na zawodach i konsultacjach 🙂 Na Ludwiczaka też jadę, ale bez konia. A Marian... trudny temat. Okazało się, że forum pełne jest parszywych oszustów.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 21:01
Angeel, teraz w Sopoćkowie na stałe?
wątek zamknięty
Angeel, teraz w Sopoćkowie na stałe?


Ja? Nie ee, gdzie tam :P Fotka tylko z zawodów 😉
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2016 21:22
Angeel, aaa =) pisałaś o solarium, myślałam, że się zasiedliliście 😀
wątek zamknięty
Ha, też mamy solarium  😎 Co Ty, na Sopoćkowo mnie nie stać 😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 stycznia 2016 07:04
Angeel, aj tam już nie gadaj :P Z drugiej strony fakt - też ględzę, że koń fruwa, ratuje nieporadne dupsko i myśli za mnie - się czasem czuję, jakbym wczoraj z lonży zeszła  😵 A na konsultacje zapisaliśmy się uhh tak lekko rzutem na taśmę, mam lekkiego stresa :P
A co do Murana, to nie wnikam w szczegóły, ale rozumiem że dalej jest Twój i masz kontrolę nad jego przyszłością?

Olson, nie żydź fot, dawaj coś z roboty pod siodłem!  😉
wątek zamknięty
budyń ale Wam fajnie, że macie śnieg! Może chociaż trochę by mi to osłodziło te mrozy 😉

Ale melduję, że my się zimy nie boimy! Wykorzystuję wolne dni i jeździłam dziś o 8 rano. Chociaż jeździłam to za dużo powiedziane - usiłowałam nie myśleć o odmarzających uszach  😁 Koń skończył z brodą Dziadka Mroza, ale i tak było warto 😉
wątek zamknięty
Moon - hahah, też bym miała stresa :P Był to jeden z powodów, przez które się nie zapisałam  😁 Ale fajnie, że nie tylko zawodnicy z II (i wyżej) się tam pokażą 🙂 Chętnie popatrzę i mam nadzieję - wyniosę jak najwięcej 😉 A mój koniur jak ma myśleć za mnie, to parkuje. Więc uczę się myśleć i podejmować 100% decyzji ;p
wątek zamknięty
Libella my zawzięcie spacerujemy, wczoraj ponad 12 km po lesie, chyba jeszcze schudnę dzięki tym mrozom i dzięki własnemu lenistwu, bo nie chce mi się siodłać 😂

My pozdrawiamy "gorąco" z Mazur 😁 ruda nigdy nie derkowana, teraz sama pcha się pod pierzynę  😂 dziś tylko -15  😎



Koń bez głowy  😂





wątek zamknięty
Olson, dziękujemy za życzenia 🙂 A wam życzę wytrwałości w realizacji planów noworocznych! 🙂
wątek zamknięty
Milla, dzięki 🙂
Moon, nie mam ani jednej póki co 🙁 A też mi się marzą!
Angeel, tak mamy marchewkowy kantar 😀 Pierwszego dnia zrobił furorę w stajni. A upolowałam go bodaj za 5 euro w Kramerze.
wątek zamknięty
budyń Uwielbiam malowańce. Ano ma posrebrzany 🙂 taki o...




Olson dziękuję 🙂 liczę na niego :P
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.