Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Bischa   TAFC Polska :)
01 stycznia 2016 22:18
Sylwestrowa kreacja i stylizacja by moja przyjaciolka 😉 Skrocone i wyprostowane wlosy, delikatny makijaz (podklad+tusz+roz na policzki+blyszczyk), zmienilam potem tylko spodnie jeszcze. I jak?

Jak dla mnie bardzo korzystnie chociaż do końca nie widać ubrań bo siedzisz 🙂
Ja sobie jakiś czas temu zrobiłam grzywkę. Bałam się, że będzie robiła co chciała a ja będę męczyć się z jej układaniem i tak dalej. Zasadniczo trochę robi co chce, zwłaszcza teraz jak już ciut odrosła ale i tak nie żałuję. Jakoś tak o wiele lepiej się czuję z takim włosiem.
Niestety lepszych fotek chwilowo brak.
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/10172618_1075013212518333_2655986567022752192_n.jpg?oh=1e92e2619897f59383af94d41e94c834&oe=571EBE8B[/img]
maleństwo   I'll love you till the end of time...
01 stycznia 2016 22:51
Bischa, fajnie w wyprostowanych włosach, fajnie w lekkim makijażu, no i baaardzo Ci służy zrzucenie wagi, nie tavsama babka. Bomba.
Bisha, już kiedyś ci dziewczyny pisały, w prostych włosach super wyglądasz! 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 stycznia 2016 16:32
Ja 🙂
incognito, ja Ci napisze, bo nie wiem, czy ktoś inny będzie w stanie 😉
Tej, dziewczyno, obejrzyj sobie swoje zdjęcie sprzed 4 lat i to, i jeszcze raz, i tak parę razy. Fajnie, co? 😉 :przytul:
baffinka, Pięknie wyglądałaś. Super włosy. Czy to jest tzw. ombre? 🙂

Bischa, Bardzo korzystnie, zapuszczaj włosy i prostuj na różne okazje, nie tylko sylwestra. 😉

Chess, Fajnie, ale ja bym na Twoim miejscu prostowała tą grzywkę. Mam podobne włosy, lekko falowane i jak miewałam grzywkę, to ją prostowałam, żeby nie żyła własnym życiem. 😉

incognito, Tobie też długie włosy bardzo służą. 🙂

A ja zapodam próbną zabawę jednym z moich prezentów podchoinkowych od męża, pilocikiem do robienia zdjęć telefonem:





zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 stycznia 2016 15:41
Ale laska! :-) super wygladasz
incognito, zasługa aparatu, podkładu, czy masz taką cerę naturalnie? Jak tak, to zazdroszczę mocno 😀 (urody też :P)
Julie, na 15 lat wyglądasz 😁
A ja odkąd jestem chudawa, zarzęsowana, a teraz jeszcze nabotoksowna to się sobie coraz bardziej podobam. A jeszcze jak fotka niewyraźna..  😁

busch   Mad god's blessing.
04 stycznia 2016 20:26
tunrida, o shiiiiit, wyglądasz na jakieś 25 lat na tym zdjęciu 😀
dokładnie! tunrida - ja bym Ci tu dała max 28 lat!
No...powinnam chodzić po ulicy taka lekko zamazana i trzymać włosy na czubku.  😁 I koniecznie z takiego profilu powinnam chodzić. Przodem nie.
Za to zbieram sobie do kopertki tajemną kasę na zmarszczki wokół ust. Może zaczną pytać o dowód osobisty?  😍
Dziękuję za komplementy, bardzo mi miło, ale z tym 15 to trochę przesada. 😉
tunrida, Super wyglądasz. Ja zbieram na coś z górnymi powiekami, jeszcze nie wiem co. 😉
Julie ile masz wzrostu? Bo na tym zdjęciu wydajesz się bardzo wysoka.
173 cm. Raczej jestem szersza niż wyższa. 😉
Mała metamorfoza 😉

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 stycznia 2016 19:14
o wow mega ! ten kolor i ta długość super Ci pasują 🙂
breakawayy, Mega korzystnie! 🙂
Zdecydowanie nie należy mieć długich włosów za wszelką cenę.
Ja ze względu na zamiłowanie męża do zdecydowanie długich włosów i nasze wspólne upodobania rockowo-metalowe, to najchętniej bym miała mega długie, czarne hairy do pasa. Ale co z tego, że bym chciała. Moje włosy nie są ani gęste, ani zdrowe, utrzymanie ich w dobrej kondycji w długości do łopatek, stanowi dla mnie problem.
Gdyby to była tylko moja decyzja i gdyby mnie było stać na dobrego fryzjera-stylistę, to bym zdecydowanie skróciła, bo wiem, że moje włosy dużo by zyskały na jakości i gęstości.
No, ale mąż się upiera, że długie długie długie... A na jego zadowoleniu w 99% mi zależy, więc niech będzie jak jest. 😉
zabeczka17 dziękuję bardzo  :kwiatek:

Julie dokładnie, teraz to zauważyłam. Mimo że dbałam, nakładałam na nie cuda, wianki, to niestety - same w sobie są rzadkie, przyklapnięte, plątały się, wypadały, łamały... Fryzjerka ciachnęła do momentu, aż przestały dawać się rozczesać i oto efekt  😁. Jest mi zdecydowanie wygodniej, lżej, bardzo się cieszę ze zmiany 🙂. Długie trzymałam też częściowo dlatego, że chłop lubił, no ale... Nie ma chłopa, nie ma włosów  😁
No jak nie ma włosów? Są i to dużo lepsze, nadal długie, zdrowe, lśniące i zadbane! 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 stycznia 2016 23:09
Nie ma chłopa, nie ma włosów  😁


skąd ja to znam  😁 po rozstaniu od razu wycięłam 45 cm 😀
winylowa sesja z infantil  😅
subaru2009 to możemy przybić piątkę 😀

Julie ale dziwnie mi się dzisiaj myło takie krótkie, szybko się kończą  😁 ale to wygodne! 🙂

wilczyk zazdroszczę figury!
Julie no mówiłam, że coś ściemniasz z tym wiekiem! A teraz mam na to dowody  😂 i pomyśleć, że nim zaczęłam zaglądać do dzieciowego to po Twoim avatarze zawsze mi się kojarzyłaś z kimś... zupełnie innym  🤣
estena   Wariat nad wariaty.
06 stycznia 2016 19:28
wilczyk czad  😜

Ja wrzucam swoją samojebkę kalkulatorem. Doszłam do wniosku, że jednak czerwony mi nie służy  👀
falletta, Ja w tym miesiącu kończę cztery dychy! 😀

estena, Służy jak najbardziej. Zależy od szczegółów, a w makijażu diabeł tkwi w najdrobniejszych szczegółach.
Masz to szczęście, że jesteś ogólnie prześliczna i masz ładne, regularne rysy twarzy, ładną cerę.
Zasada jest taka: Albo oczy, albo usta.
Tu walnęłaś usta, ale jakby przy zerowym makijażu oczu. Za duży kontrast.
Kolor sam w sobie jest super.
Powtórz to, ale najpierw zrób jak najbardziej wytuszowane i podkręcone rzęsy. Może cieniutki eyeliner, nic poza tym.
A usta najpierw mega dokładnie obrysuj konturówką, broń borze nie starając się powiększyć dolnej wargi. Odcień konturówki może być odrobinę ciemniejszy od tej szminki. :kwiatek:
A poza tym, masz fantastyczne brwi, zazdroszczę, ukradłabym Ci je najchętniej. Ja nie mam, muszę dorabiać.  😵
ja mam totalna metamorfoze 🙂 wygolone obie strony i jasne pioro 😀
Anka, Ty chyba też jesteś wampirem, albo innym Ibiszem, na którego upływ czasu działa wręcz odwrotnie. 😉
A ta fryzura, szczerze mówiąc, nie podoba mi się. :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się