wasze ulubione seriale

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
09 stycznia 2016 01:41
Dziewczyny gdzie teraz oglądacie seirale  🤔
Wciągnęłam się strasznie w Criminal Minds, ale niestety na większości stron tego nie ma, albo nie ma wszystkich odcinków, popcorn time także odpada 🙁 

edit: już znalazłam 🙂 jak coś to polecam efilmy.tv 🙂
Ktoś oglądał Making a murderer?  Po dwóch odcinkach stwierdzam: warto przysiąść. Tylko to dokument więc nie każdemu podejdzie.
Skończyłam Lie to me. Jestem zawiedziona końcówką. 🙁

Oglądnęłam odcinek Reign - rany, ale mieszają.
Teraz nadrabiam 11 odcinek Żony idealnej i biorę się za The Affair. 🙂
flygirl raczej nie pożałujesz The Affair 😀iabeł: Mogłabym ten serial oglądać non stop 😜 Drugi sezon według mnie był jeszcze lepszy, bo wreszcie było więcej Helen i Cole'a , o ironio wolę w tym serialu postaci drugoplanowe  😁

EDIT: ktoś z was ogląda coś z serii One Chicago? tzn Chicago fire, pd lub med?  👀 👀
Zgadzam się w pełni, The Affair mega  😜. Również podobał mi się drugi sezon, duuużo więcej Cole'a  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 stycznia 2016 17:28
A ja obejrzałam jeden odcinek i straszna nuda dla mnie.
Ja się jaram drugim sezonem Galavanta 😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 stycznia 2016 17:38
budyń, o właśnie!!!! Zaraz lecę nadrabiać <3
Strzyga, ja po jednym odcinku też skreśliłam ten serial, ale cały czas pokazywał mi się na głównej na scs.pl, jak jeszcze istniało i w końcu z nudów zaczęłam oglądać, nie żałuję, ulubiony serial 😍 No ale rozumiem oczywiście, że komuś może się nie podobać, co kto lubi 😉
Pomimo zniechęcenia dwoma pierwszymi odcinkami obejrzałam AHS Hotel do końca i...nie żałuję. Zaciekawił mnie. O niebo lepszy od Freak Show. Finałowy odcinek prawie cały przeryczałam jak bóbr i choć nie wiem czy o to w horrorach chodzi to uważam, że było warto 😉
Strzyga, bo tam akcja bardzo powoli się rozwija, oglądamy te same sytuacje z różnych perspektyw, ale też uważam ze warto dać szanse. Jak po 3 odcinku dalej będziesz mówiła że to nie to, to dalej nie ma co się męczyć, widocznie nie dla ciebie.

Czytałam ze The Good wife z obecnymi producentami będzie tylko do końca 7 sezonu. Jeśli stacja zamówi kolejny to już z innymi ludźmi... Boję się że zepsują tak cudowny serial...
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
18 stycznia 2016 10:59
Zaczęłam wczoraj oglądać American Horror Story, obejrzałam 3 odc i potem całą noc musiałam trzymać mojego M. za rękę  😲 chyba mam za słabe nerwy :P
Daredevil...  😜 Jestem sceptyczna wobec wszelkich superbohaterów i ekranizacji komiksów, ale to jest rewelacyjny serial. Zaskakująco dobrze skonstruowana i zagrana postać głównego "złego", a superbohater nie jest niezniszczalny, co jest pozytywną odmianą.
Poza tym Charlie Cox mógłby się jak dla mnie przechadzać z jednej strony ekranu na drugą i też by było dobrze 😉
kermit   Horses horses everywhere ..
18 stycznia 2016 12:33
Obejrzałam dwa odcinki Suits.
Czy dalsze będą równie naiwne ? Być może to nie jest serial dla mnie  🤣
kermit, naiwne, czasem fajne, ale jak dla mnie "hamerykańskie" do bólu i drugi raz bym nie oglądała 😉
kermit, będą jeszcze bardziej. 😉
Ja i tak jestem niezła, bo oglądałam do połowy 4 sezonu, ale to już osiągnęło taki poziom absurdu, że odpadłam. Dorośli, niby poważni i inteligentni ludzie mają dramy jak małe dzieci. Aż dziw, że firma jeszcze istnieje. 🤣

Przy czym np. porównując do White Collar, to ten drugi jest znacznie przyjemniejszy. Też są dramy i hamerykańskość, ale jakoś tak przyjemniej i bardziej lekko podane. Serialik jest po prostu miły na wieczór.
Alveaner, o to to, a z Mike'a w pewnym momencie zrobili zwykłego chama, a z Rachel naiwną pustą panienkę :/
A oglądał ktoś Watahę?  👀 Ja oglądałam już 3 razy 😎 Podoba mi się klimat tego serialu, fabuła no i oczywiście Bieszczady 😍 Czytałam, że to co jest pokazane w serialu nie ma wiele wspólnego z pracą strażnika granicznego naprawdę, ale ja im uwierzyłam...

Dla mnie Suits przerysowane , zachowują się jak dzieci 😵 A White Collar, nie wytrzymałam, to jest po prostu głupie, mieszanie na siłe i w kazym momencie, przegięli wg mnie 🤔wirek:
A oglądał ktoś Watahę?  oczy2 Ja oglądałam już 3 razy cool Podoba mi się klimat tego serialu, fabuła no i oczywiście Bieszczady kocham Czytałam, że to co jest pokazane w serialu nie ma wiele wspólnego z pracą strażnika granicznego naprawdę, ale ja im uwierzyłam...
Dla mnie jedyne co w tym serialu fajne to Bieszczady. Cała reszta eee... Na sam koniec już jak zaczęły się pojawiać napisy stwierdziłam, że coś im chyba nie wyszło, na co moja mama 'no, cały serial im nie wyszedł'. Co było w zasadzie idealnym podsumowaniem. Wisienką na torcie są te beznadziejne imaginacje Rebrowa, które chyba zaczerpnęli z Hannibala, bo takie cool. Problem polega na tym, że jakby poetyka się zupełnie nie zgadza.
Poza tym w serialu realizacja dźwięku kwiczy i miejscami kiepsko słychać co aktorzy w ogóle mówią.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 stycznia 2016 10:15
Ja oglądałam Chicago Fire i Chicago PD. Oba bardzo  ok 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 stycznia 2016 16:00
kortina, widziałam parę odcinków Chicago Fire, dla mnie bardzo fajne. Niestety jakoś nie mogę się zabrać za porządne i rzetelne oglądanie.
U mnie zaczęło się od Fire, teraz nie mam czasu, ale kiedyś na pewno nadrobię, wszystkie trzy są wg mnie przyjemne do oglądania, coś się dzieje, nie jest monotonnie no i w miare ciekawe wątki poboczne 😉
Polecacie jeszcze jakiś serial oprócz The Affair o normalnych ludziach? Czyli nie prawnikach, lekarzach i policjantach. 😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 stycznia 2016 14:00
flygirl może Bloodline? i Dwontown Abbey jeśli nie oglądałaś jeszcze

A z lekkich sitcomów Grandfathered.
Te dwa pierwsze ogarnę, dzięki. :kwiatek:
flygirl, ja bym jeszcze poleciła Brothers&Sisters 😉
Ja się wkręciłam w Modern Family - rewelacja  😜
Po The Knick i Downton Abbey szukam czegoś na podobnym poziomie... i nie znajduję.
Podpowiecie coś?
Z takich o normalnych ludziach to jeszcze The Middle, chociaż nie wiem czy oni są normalni 😁 To serial komediowy, ale bardzo pryjemny 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 stycznia 2016 12:19
Obejrzałam właśnie pierwsze 20 minut Mr Robot i jestem zachwycona!  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się