sklepy internetowe

nudnawy Plus dla konika  💘 za natychmiastową przesyłkę paszy do nieogarniętego właściciela koni , który nie umie liczyć worków  😡
znaczy że do mnie  😁
Plus dla bergo  :kwiatek:
Gniadata   my own true love
08 stycznia 2016 21:04
Plus dla prolinen :kwiatek: wszystko ekspresowo  :kwiatek:
Duży plus dla Dobry Koń szybko, bezproblemowo i załapałam sie na promocję.
Ogromne PLUSIDŁO dla Animalia 😀
Plus dla [b]bergo[\b] i mały minusik ,że nie dostałam e-maila informującego o wysyłce.🙁
Wielki plus dla sklepu Moliver. Wysyłka mega ekspresowa :-)
Niby plus dla Animalii, ale z małym ale...
zamawiałam m.in podkładki pod owijki, zg z terminem miał być dłuższy czas oczekiwania. Dostałam informacje, że mogą przysłać podkładki, ale w innym kolorze. Nie zdążyłam odpisać nawet, paczka tego samego dnia wysłana, ale nie było to dla mnie problemem. Niestety okazało się, że otrzymałam zupełnie inny model podkładek (bez rzepów), a na tym mi głownie zależało. O tym słowa nie było, tylko informacja o kolorze (w tych podkładkach, co chciałam był również ten kolor, wiec myślałam, ze tylko to się zmieni).
+ dla konik.com.pl, pomimo że nie było lonży której zamówiłam, zadzwonili i spytali czy mogą inną dać, a że była tańsza to i smakołyki dorzucili 🙂
+ dla Arcus'a
Gniadata   my own true love
13 stycznia 2016 16:54
Plus dla bergo standardowo, z jednym malym mankamentem... Znowu przysłali mi rabat, i znowu będę musiała zrobić zakupy 😁
Mega plus dla Stajni Miszewo. Wczoraj nieco po godzinie 13 złożyłam zamówienie. 17 minut później kurier odebrał moją paczkę... Maila o nadaniu dostałam szybciej niż systemowego maila o przyjęciu zamówienia. 😲 Dziś o 11 paczkę miałam w rękach. 🙂
To chyba rekord, dłużej by mi zajęło, żeby się zebrać i podjechać do stacjonarnego. 👍 Do tego produkt był tańszy o 10% niż wszędzie indziej (już po doliczeniu kuriera) i dostępny od ręki, a wszędzie indziej czas oczekiwania 7-10 dni pomimo, że sezon i rozmiar popularny (i to nie to, że na stronie taki czas oczekiwania, bo w parę miejsc dzwoniłam pytać).
W każdym razie - jestem pod wrażeniem.
Wielki minus dla sklepu Masterjang!

Na początku stycznia zamówiłam z ich strony m. in. dwie derki Shires i przecenione ogłowie rurkowe, dostałam automatycznego maila potwierdzajacego zamówienie i potem już nic.
Jak się zaczęłam dobijać to odpisano mi, że niestety moje zamówienie musi zostać anulowane, bo mieli inwentaryzację i się okazało, że nie mają już tych derek w danym rozmiarze, że będą zamawiać nowe ale już w wyższej cenie a ogłowia nie ma wcale 🤔 Sorry Winnetou, jak składałam zamówienie to cena za derkę wynosiła 175 złotych, teraz na stronie jest ponad 250 zł, skoro mają je na magazynie to powinni mi je wysłać po takiej cenie, po jakiej je zamawiałam, skoro nawet regulamin na ich stronie stanowi, że od momentu złożenia zamówienia cena produktu nie może zostać zmieniona. Poza tym kontakt ze sklepem jest tragiczny, telefonu nikt nie odbiera, na maile nie odpisują.

Czy coś takiego można zgłosić?
taka sytuacja:...
27.11 zamowiłam w sklepie jedną rzecz- czas oczekiwania 10 dni- ok , nie pali się
owa rzecz sporo tańsza niż w innych sklepach (nie aktualizowana?) a do tego był rabat 20% na wszystko, więc zamowienie poszło
przyjete do realizacji i czekam, czekam do tej pory

niby kontakt ze sklepem jest- tzn jak wysyłam maila z zapytaniem co z zamówieniem, to dostaję szybką odpowiedz ze jest w drodze do nich i proszą o cierpliwość
sami sie nie oddzywają
dodam ze zaraz po moim zamówieniu zaktualizowano cene owej rzeczy w sklepie i jest o 120 zł droższa nadal z czasem dostawy 10 dni
czy ktos cos kręci? myslicie ze zamowienie w aktualnej cenie doszlo by szybciej?

produkt na pewno dostępny bo pytałam w innych sklepach i nie ma z nim problemu
troche to nie fair jednak..
izkadul, czyżby to arcus? Miałam juz dwukrotnie z tym sklepem taką sytuacje, z tym że żadne z moich zamówień nigdy nie dotarło...
To ja się podłączę. Zamówiłam derkę, była w promocji. Derka przyjechała,  poza firmą opis i zdjęcie ze sklepu były zupełnie inne. Jak się okazało derka tej firmy była w promocji, ale inny model, czyli ten który fizycznie dostałam, natomiast zdjęcie i opis pochodziły z innego, droższego i bardziej wypasionego modelu (podobno tak wskoczyło z systemu). Nie powiem żebym się nie wkurzyła, pan ze sklepu nie był tego świadomy, bo derki były zapakowane w torby foliowe. Zaproponował , ze jeśli mimo wszystko zdecyduję się ją zostawić to mi obniży cenę. Zostawiłam ją, bo w tej cenie nic lepszego nie widziałam. Nie rozumiem tylko, dlaczego dalej na stronie sklepu ta lepsza derka widnieje w promocji 🤔
ode mnie plus dla sklepu Equishop 😉
Olson   tym razem briar.pl
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 stycznia 2016 16:48
Słuchajcie, czy z Jarpolem zawsze jest taki "niemrawy" kontakt? Czy na jakąś wyjątkową sytuację trafiłam? Czekam na meila już tydzień prawie, wszystkie poprzednie też doczekały się odpowiedzi po ładnych kilku dniach  🙄 Miałam dostać próbki kolorów polaru w poniedziałek, w piątek podobno miały być wysłane i ciasz w temacie :/ Jak tak dalej pójdzie to mi się zima skończy zanim te derki kupię 😁
zembria, napisz przez fb wiadomość.
zembria kiedyś się zakochałam w nausznikach od nich... Szalenie się starałam je kupić, jednak po wielu próbach ( fb, mail i tel) napisałam do caballa i zrobili mi takie same. Fascynują mnie te super opinie przy ich podejściu do klienta, ale myślałam że tylko mnie to spotkało.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 stycznia 2016 19:49
Ja byłam umówiona żeby osobiście "pomacać" sobie te polary, mam bardzo blisko do nich, niestety spotkanie zostało odwołane, tu nie mam żadnych pretensji broń boże, bo nagła sytuacja tam wypadła. Po rozmowie telefonicznej ustalone zostało że próbki zostaną do mnie wysłane kurierem następnego dnia, czyli w poprzedni piątek. Od tamtej pory cisza :/ brak odpowiedzi na meila i tu na pw na re-volcie. Nie pocieszyłaś mnie kitty :/
anai no mogę się jeszcze dobijać na fb, ale to trochę "nie halo" że to ja mam się dobijać, a nie firma dbać o klienta 🙄
Widziałam właśnie wiele pozytywnych opinii tu więc tym bardziej dziwi mnie taki obrót spraw.
Nigdy, przenigdy nie miałam problemu z Jarpolem, z tym że ja preferuję jednak kontakt telefoniczny, ewentualnie FB.
Maile niestety "lubią" uciekać do SPAMu, nie dochodzić etc... i to nie tylko do Jarpola, ale i do innych, chwalonych tu sklepów.
Dodam ponadto , że "oni" czyli Jarpol to jedna osoba (w znaczeniu przyjmująca zamówienia). Sądzę, że w sezonie derkowym ma prawo czasem czegoś nie ogarnąć, dlatego warto zadzwonić i się przypomnieć...

edit: zembria a może coś się stało niedobrego (TFU TFU)?
Słuchajcie, czy z Jarpolem zawsze jest taki "niemrawy" kontakt? Czy na jakąś wyjątkową sytuację trafiłam? Czekam na meila już tydzień prawie, wszystkie poprzednie też doczekały się odpowiedzi po ładnych kilku dniach  🙄 Miałam dostać próbki kolorów polaru w poniedziałek, w piątek podobno miały być wysłane i ciasz w temacie :/ Jak tak dalej pójdzie to mi się zima skończy zanim te derki kupię 😁

Miałam sytuację, że kontakt się urwał w połowie konwersacji odnośnie mojego zamówienia.
Tutaj przez RV.

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 stycznia 2016 19:58
Ja z kolei wolę meila, zawsze w formie "odpowiedz" mam wtedy w jednej wiadomości wszystkie ustalenia, całą "rozmowę". Mniej miejsca na niedomówienia. Pisałam właśnie dwukrotnie z przypomnieniem, wcześniej po kilku dniach ale zawsze się odpowiedzi doczekałam wić wątpię żeby ta rozmowa do spamu trafiła.
maluda czyli mój przypadek nie jest odosobniony? szkoda :/ Ja mam już w zasadzie jedną derkę dogadaną, chciałam wybrać kolor drugiej.
Ale wcześniejsze zostało zrealizowane wzorowo wg mojego "widzi mi się". Także nie wiem od czego to zależy.

literówka
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 stycznia 2016 20:03
i bądź tu człowieku mądry  😵
Ja jestem wrednym klientem, bo skoro ja muszę zarobić na kasę w wysokim szacunku do klienta, to liczę ze ktoś komu ja płacę również mnie będzie szanować... Dlatego są firmy, którym zwyczajnie dziękuję. Nie widzę powodu proszenia się o możliwość zostawienia swojej gotówki, nie to nie.
ja czekałam od nich raz 2,5 tyg na zamowienie i jak sie w koncu dodzwoniłam to dostałam informacje ze 'zostało przekazane do realizacji' + rozczarowało mnie odkształcanie się czapraków przez lamówkę i sam kształt czapraków nie powala. No ale te kolory  😍
_Gaga, ale Ty jesteś Klient Z Kosmosu! 😉 Drugiego tak bezproblemowego, wyrozumiałego i sympatycznego niezbyt często się spotyka.

Co nikogo nie tłumaczy w kwestii braku kontaktu. Ale tak, jak Gaga pisze - maile bywają zawodne, warto czasem w przypadku braku odpowiedzi zadzwonić lub spróbować innym źródłem. I takie wpadanie do spamu zdarza się nawet w trakcie dłuższej konwersacji - nie wiem od czego to zależy 🙁
Livia   ...z innego świata
23 stycznia 2016 07:21
Ja już dobrych kilka razy zamawiałam w Jarpolu i nigdy nie było problemów, kontakt bardzo dobry. Z reguły pisałam z zamówieniem albo na r-v, albo na facebooku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się