Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Ja dziś musiałam wejść na stołeczek żeby położyć czysty czaprak na kupce... Doszłam do dwóch wniosków: 1. jestem chora.... 2. muszę coś w końcu posprzedawać...
wątek zamknięty
Grrr...  Dostane gdzies czaprak dr,  granat z brazowa lamowka szybciej, niz 21 dni roboczych (Caball).? Ktos cos...?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 stycznia 2016 06:19
Kennatu, tu i tu
wątek zamknięty
kitty, a ja myślałam, że mam dużo 😀
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
08 stycznia 2016 07:23
kitty a co to za derka w hello kitty? Jarpol, caball?
wątek zamknięty
kitty - a na moje 15 wszyscy się łapią za głowę  😉 Cottony od razu do mnie  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 stycznia 2016 07:56
kitty, łoł, fajna kolekcja ci się zebrała 🙂
wątek zamknięty
lusia722, dziękuję. HKM oglądałam miliard razy, tylko mi się ta kieszonka nie podoba... Nie wiem, wydaje mi się, że ten zamek układa się nierówno, marszczy się i wychodzi efekt czapraka DIY... Ale kolorystycznie w 100% o to mi chodzi. Środkowy link niestety poza zasięgiem finansowym, a brilliant wydaje mi się bardzo, bardzo ciemny, aż prawie czarny? On tak wychodzi na żywo?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 stycznia 2016 08:26
kenna, tu masz tego brillanta na żywo, moim zdaniem to piękny granat 🙂 http://pferdetrends.com/index.php/outfits/englisch/outfits/englisch/eskadron/herbst-winter-2014/capri-darknougat-iceblue-lightnougat-navy-white/brauner#prettyPhoto[joomgallery]/77/

edit: skrócony link coś nie banglał, dlatego wstawiam w całości.
wątek zamknięty
Rudzik caball :-D

Najgorsze jest to, że to nie wszystko.... ale jak będę swoją siodlarnię robić, to będą wieszaczki na ścianie 😀 i wszystko będzie sobie ślicznie wisiało i będzie pod ręką
wątek zamknięty
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
08 stycznia 2016 09:23
Mam pytanko, do kolekcjonerów głównie 😉 Nie mogę przestać marzyć o eurostarze wasab <3  echh... ahhhhh.... Nie mam żadnego ich czapraka. Ktoś może ma wasabi? Może jakieś zdjęcie na koniu macie? Jak u nich z praniem tych jasnych szmatek?  Bryczesy eurostara (co prawda ciuchlandowe) są praktycznie nie do zdarcia..
wątek zamknięty
kenna, - jarpol? Oni chyba szybciej niż w 21 dni zrobią, np. oriona w takiej kolorystyce.
kitty, - o mamuniu  😜 Jesteś szalona! Zazdraszczam przeogromnie kolekcji... choć nie wiem gdzie Ty to trzymasz 🤣
wątek zamknięty
kitty chyba wyszłaś na prowadzenie w ilości szmatek  😍
A ja sobie zrobiłam i dostałam prezent pod choinkę 🙂 nie mogę się powstrzymać z tym różowym..  😀iabeł:
Taka ciekawostka - w equishopie te pady poszły jak świeże bułeczki i ostatnia sztuka padu musiała być moja 🙂
wątek zamknięty
Bacik90, - on jest tak słodki, że wywołuje cukrzyce, ale piękny!
wątek zamknięty
kitty dziękuję  :kwiatek: Myślałam, że muszę przestać kupować nowe szmatki, ale jednak nie muszę. Piękna kolekcja <3 zrób jeszcze takie zdjęcia jeden obok drugiego... seriami (bo Ci się nie zmieszczą w kadr) niaciaki, cottony, anky, esy, bsy itp. 🙂
wątek zamknięty
kitty a liczyłaś może na sztuki ile masz czapraków? 😀
wątek zamknięty
Czy dostanę gdzieś cottona SR caviar?  👀
wątek zamknięty
kitty, imponujący zbiór! 😅 I też chciałam od razu zapytać o derkę w kotki 😁

Ja mam jak zwykle stypę, ale dobrze mi z nią, chociaż z rzadka sobie potrafię zaszaleć z kolorem (teraz wałkuję zgniłą zieleń z granatem), to jednak co stypa, to stypa 🙂

Anka pebble i derka Waldhausen Esperia:



Sama dereczka:




Sama Anka:



I złapany w słońcu kolor derki:



Chociaż tak się właśnie zastanawiam a propos przecieków o wiosennych kolekcjach, czy nie skuszę się na - jak to kujka ładnie określiła - buduarowy róż. Kasztany w różowym to ogólnie zbrodnia, ale najwyżej poczeka do Opfoka 😉
wątek zamknięty
kitty, o rany  jakie urocze  stosiki!
quantanamera, bardzo mi się  podoba. Rewelacyjny  kolor dla kasztanów.
Bacik90,  niezła  ilość  różu  😉 😉
wątek zamknięty
kitty, o rety, taka kolekcja to czyste szaleństwo :-))) jest imponująca!
quantanamera, bardzo ładna stypa! Czy taka "misiasta" derka dobrze osusza konia?
Bacik90, ale słodkości, idealne dla kucyka ;-)
wątek zamknięty
quantanamera, - śliczny kolor dla kasztana 🙂 Derka przełamuje stypowość, lubie rzeczy, które są jednocześnie eleganckie i ciekawe, szkoda tylko, że rzep z przodu nie jest jakoś estetyczniej wkomponowany.
Powiesz może coś więcej o tych przeciekach kolorystycznych, bo nie mogę się doszukać? 👀


Będę dla obu swoich dziadów zamawiać kantary i jak dla wielkogłowego wiem jaki, tak dla swojego się wacham. Na ten niby kary, mocno malowany łeb mojego paskuda jaki z tych kolorów? Wybór mam z taśm 80-87, ale 80 idzie na wielkogłowego, 85 raczej odpada, 82 odpada zupełnie, bo opatrzył mi się przez 6 lat. Myślę pomiędzy 86 i 87, choć ta oczodajna żółć 84 też kusi... i nie mogę się zdecydować.
wątek zamknięty
Będę dla obu swoich dziadów zamawiać kantary i jak dla wielkogłowego wiem jaki, tak dla swojego się waham. Na ten niby kary, mocno malowany łeb mojego paskuda jaki z tych kolorów? Wybór mam z taśm 80-87, ale 80 idzie na wielkogłowego, 85 raczej odpada, 82 odpada zupełnie, bo opatrzył mi się przez 6 lat. Myślę pomiędzy 86 i 87, choć ta oczodajna żółć 84 też kusi... i nie mogę się zdecydować.


Brałabym 87  😉
wątek zamknięty
83 lub 84 dla mnie.
wątek zamknięty
keirashara, ja bym brała 86 lub 87, z naciskiem na 87 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 stycznia 2016 17:51
Bacik, jak cukierkowo! Ja się chwilę zastanawiałam nad półderką z tym wzorem, ale jednak za słodko 🙂

quanta, podłączam się do prośby, możesz coś zdradzić o wiosennych kolekcjach?

keirashara, ja bym wzięła 87. Najbardziej podoba mi się 82, ale jak już go miałaś, to nie dziwię się, że chciałabyś coś innego 🙂
wątek zamknięty
kitty zatkało mnie .....  Zazdraszczam! 😍 Dla mnie 5 to już za dużo na jednego kobyła. Jak kupuję coś nowego, to zaraz sprzedaję coś ze "staroci".
quantanamera mega elegancko. Uwielbiam wszystko co firmy waldhausen.
keirashara 87 bardzo w moim guście!

Wspominkowo Bloodie w moim ulubionym blue.

edit😀opisek
wątek zamknięty
87 chyba przegłosowany 😉 Choć nie powiem, kusi mnie też ten stypowy 86... zobacze jak wyjdą cenowo, może zaszaleje i dwa zamówię. Dzięki! 🙂

srokate, - ładnie, ale macie lepsze kolory moim zdaniem 😉
wątek zamknięty
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! 🙂
W ubiegłym sezonie zakochałam się w pomarańczach 😉 tak się prezentują na siwym:
wątek zamknięty
GosiaG, tak jak na żywo zupełnie mi ten odcień pomarańczu Brillanta nie podchodzi, tak na Florku wygląda naprawdę nieźle!  🙂
wątek zamknięty
GosiaG, bardzo ładnie! Ostatnio też gustuje w pomarańczach 😀
srokate, smutny jakiś ten niebieski, lepiej Wam w żywych kolorach 🙂
quantanamera, też lubię taką stypę!
Bacik90, bardzo słodki ten różowy, ciekawa jestem dla jakiego konia go kupiłaś 😉

Dziewczyny, gdzie znajdę owijki ze starej kolekcji NICIw kolorze anthrazit? Przeszukałam wszystkie sklepy, które przyszły mi do głowy i niestety nigdzie się nie ostały 🙁 Wczoraj dostałam pad, derkę i kantar z tej kolekcji i koniecznie potrzebuję tych bandaży.


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.