Końska Rewia Mody cz. X (2016)

GosiaG, zestaw cudowny dla siwego! Tylko czemu nie poprawiłyście tego wyjechanego czapraka przed zdjęciem? 😀
wątek zamknięty
Moona, Olson, Dżastin dziękuję 🙂

Dżastin, to takie zdjęcie na szybko było 😉 Juliadna wpadła, Juliadna wypadła 🙂 Niestety wszystko co śliskie wyjeżdża spod tego siodła: i Eskadron i Caball. Wszystko co z innego materiału typu alkantra czy bawełna się trzyma .
wątek zamknięty
srokate, a mi się podoba blue na Blood 🙂
GosiaG, przepięknie, nie każdy odcień pomarańczu pasuje siwkom, ale ten to strzał w dziesiątkę - szczególnie podoba mi się derka 🙂
a ja dzisiaj cyknęłam fotę w Fouganzowym czapraku - jakoś tak zawsze się wzbraniałam przed nimi, ale miło mnie zaskoczył. Jest gruby, duży, świetnie układa się pod siodłem, fajny ma materiał - a przy tym wg mnie jest całkiem ładny 🙂
wątek zamknięty
harja, twój to jak quantowe konie - podłożysz wyświechtany koc i i tak będzie ładnie :P
wątek zamknięty
budyń, akurat quantowym koniom Siwy do piętek nie dorasta :-P Ale miło, że się podoba 😉
wątek zamknięty
Bardzo ladne sa te fouganzy i jakosciowo dobre🙂
wątek zamknięty
GosiaG Przepięknie, jestem pod wrażeniem dralona  💘
harja Nie ma co wymyślać, jak zawsze cudnie 😀
Popełniłam nowe zamówienie dzięki anai która powiedziała mi, że kod do Gnl działa na Nici i komplet w kropeczki oczywiście umniejszył kwotę znajdującą się na moim biednym, studenckim koncie  🤬  😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 stycznia 2016 19:48
Jaki kod jaki kod? Ile %? 🙂
wątek zamknięty
gnl2016 10% 😀
wątek zamknięty
harja uważam, że dla Ciebie i Quanty powinien być oddzielny wątek.... nie należy dołować innych  😂
wątek zamknięty
Pod koniec 2015 roku pojawiłam się tutaj z kolorowym outfitem, dzisiaj pojawiam się z klasyczną stypą.  😜
Eskadron 'grey' z CLASSIC SPORTS wiosna-lato 2013
Zordina N w "Brillancie" i uszach oraz Libia w derce "Jersey"

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
wątek zamknięty
faith, muszę przyznać, że rzeczywiście tak jest 🙂
dairoxroxi, bardzo mi miło :kwiatek:
kitty, proszę cię, nawet tak nie żartuj! Tu jest mnóstwo pięknych koni, w dodatku "dobrze ubranych", a nie taka mała, siwa, gruba kula :-P W dodatku ani Mańkowi, ani Dzidzi niczego nie brakuje, więc nie masz powodu do dołowania się!
Kurczę, a chciałam tylko pochwalić fouganzową szmatkę  😂
wątek zamknięty
kitty, ostatnio stwierdziłam, że mam dużo za dużo szmat, ale właśnie przestałam tak myśleć. Dziękuje 😁

quantanamera, piękna ta dera!

GosiaG, wow! Zawsze wydawało mi się, że pomarańcze to nie są kolory na siwe konie, świetnie to wygląda.

harja, tak jak budyń pisze - na Kubusiu wszystko wygląda świetnie! Co do Decathlonowych rzeczy - mam w stajni łezkę z Deca, jest świetna, zdecydowanie muszę nabyć jak wrócę do jeździectwa, będę mieć fajny czaprak na co dzień.

kidczekaay, mega elegancko, w pewnym momencie strasznie chorowałam na tą derę 💘

Miras dzisiaj pozował w szmatkach które dostał od swojej opiekunki  😍 Zachorowałam na róż!



wątek zamknięty
GosiaG, - przepiękny zestaw! Jestem zdumiona, że pomarańcz tak pięknie na siwku się prezentuje 😀
harja, - toż to co budyń, mówi to szczera prawda, Kuba jest piękną grubą siwą kulką i wszysko na nim dobrze wygląda 🙂 W dodatku, za każdym razem jak go widze to mam ochotę wyprzytulać 😁 Szmatka też bardzo ładna, granat na siwki zawsze jest klasa 🙂
kidczekaay, - bardzo ładnie, zestaw na każdą maść jak widać 🙂 Stypa zawsze dobra!
Nirv, - nie no, w różu obłęd, jak kucyk! 🤣 Choć w platinum najbardziej mi się podoba, mega elegancko, jak z  katalogu 🙂

Alutosław się za to prezentuje w mikołajowym niciaku burgundy i derce wine z 2008 😍

wątek zamknięty
keirashara, bosko w Niciaku!!! Super ta dera pasuje 😍 Ja mam cottona i uszy z tych niciaków, muszę przypolować owije i jakąś derę do kompletu 😀
wątek zamknięty
Nirv, - w equishopie -20% jest na tą kolekcje, ale nie wiem, czy jeszcze owije mają 😉 Swoją szosą owije jakościowo nie powalają, polar diablo śliski, nie powiem czego dostawałam przy zawijaniu.
Dera to jest w ogóle hit, dorwałam ja lata temu za śmieszne pieniądze, moja pierwsza eskadronowa szmata, przeżyła wszystko i dalej wygląda, a kolorem pasuje idealnie 🙂
wątek zamknięty
keirashara, uuu to rezygnuje z owijek, najwyżej kupię jakieś bordowe i pokropkuje korektorem 😁
wątek zamknięty
GosiaG, jak nie lubię ostrego pomarańczu tak na twoim wygląda szałowo!
harja, popieram zachwyty 🙂
kidczekaay, baaardzo elegancko!
Nirv, IMO w różu naj 😍
keirashara, Pani kochana! niby się spodziewałam szału w kropki, ale żeby aż tak?  💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 stycznia 2016 21:53
srokate, mnie się Blood bardzo w tym Blue podoba!

GosiaG, pięknie!

harja, co byś nie założyła, i tak będzie bosko 🙂 Ale macałam ostatnio Fouganzy i też byłam miło zaskoczona 🙂

Nirv, słodko w tym różu 🙂

keirashara, czad! To idealny komplet dla was 💘
wątek zamknięty
xymena, Livia, - dziękujemy :kwiatek:
Nirv, - ich wygląd to jest to, ale nie wiem, czy bym kupiła jakbym pomacała... może po praniu będzie lepiej 😉
wątek zamknięty
harja doskonale wiesz, że ta Twoja "kulka" jest moją wielką słabością  😍
Nirv proszę bardzo  😀 nie Ty jedna się pocieszasz  🤣 ale też masz zacną kolekcję
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny 🙂
keirashara, no takiego "wow" to się nie spodziewałam - a derka jest boska!!!
kitty, ja z kolei zachwycam się Dzidzią 😉
wątek zamknięty
harja zapraszam ocenić na żywo 😀 laska zaczyna ustępowania, jestem z niej taaaaka dumna  😅
wątek zamknięty
harja, ja się zgadzam, Kuba to zawsze wygląda pięknie! 😀 Tak z ciekawości - jaki macie rozmiar popręgu? 😉
Nirv, różowy szaaaaaaaaaaaaaaał! 😍
keirashara, najlepszy kolor dla ciemnych koni! super wygląda 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny, bardzo dziękuję za ciepłe słowa  :kwiatek: generalnie wyleczyłam się ze szmatoholizmu, ale ten pomarańczowy zestaw długo do mnie mówił, więc się skusiłam podczas promocji 🙂 I jestem mile zaskoczona brillantem, bałam się że materiał się po pierwszym praniu zeszmaci, albo będzie ciężko doprać a tymczasem jest zupełnie ok

Harja, czaprak ślicznie wygląda! czy materiał zewnętrzny to bawełna? dasz znać jak się zachowuje po kilku jazdach? czy się kulkuje albo przeciera?

keirashara, Nirv jak Niciaki zupełnie do mnie nie przemawiają, to ten róż i bordo wygląda uroczo  🙂
wątek zamknięty
Libeerte, 135+przedłużki 20cm 🙂
GosiaG, to jest taki... jeans 😉 Nie umiem nazwać, ale w opisie jest to jakaś "tkanina poliestrowa" - ja bym powiedziała, że taki "bawełniany jeans" :-P Jak tylko będę miała możliwość regularnego ciorania, to dam znać, jak się sprawdza. Teraz mamy niestety przerwę ze względu na brak warunków do jazdy
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
11 stycznia 2016 20:54
Sahara?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 stycznia 2016 20:59
Na pierwszym zdjeciu wygladaja na moon lub coriander
wątek zamknięty
nie wiem co to za kolor, ale wydaje mi się, że to nie full. Wąskie jak na fulle
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.