Ogłowia

keirashara, a tak, to mój ma dyskotekę na głowie 😁
kitty, może cavallo rosso leather zrobią, robią różne skórzane rzeczy.
tajnaa, ja bym wzięła coś z białym podszyciem na nachrapniku i czarnym naczółkiem z dużymi kamieniami. Ten waldhausen z jasnym podszyciem ładny, ale obawiam się, że na izabelu nie będzie go zwyczajnie widać :P
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 stycznia 2016 13:42
tajnaa My też mamy łeb malowany, do tego grzywa blond, koń rudy, ogólnie dużo się dzieje na tej głowie i też się bałam, że jak dam naczółek taki "na bogato" to przegięcie będzie. Ale wyszło (przynajmniej moim zdaniem 😉 ) super! Właśnie uważam odwrotnie, na malowanej mocno głowie musi być naczółek, albo całkiem skromny, bez ozdób, nie przyciągający uwagi, albo taki "na maxa" żeby go było widać i nie ginął, taki pośredni zginie. No i sprzączki koniecznie złote na kasztany i izabele 😍 Te moje są takie blado złote, ale i tak zdecydowanie lepiej wyglądają niż srebrne.
zembria, co to za naczolek? boski!!!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 stycznia 2016 14:07
To dzieło Horse_art 🙂 W środku są duże kryształki a srebrnych oprawkach, na bokach małe w złotych, super efekt to daje, takie "pozłacane" jest  💘
wstawiam lepsze foto jej autorstwa:
ja bym chciała ze złotym :P
tajnaa tylko uważaj, bo ja naczółek u Horse_art zamawiałam w kwietniu? na 100% miał być gotowy w maju, nie mam go do dziś  😤 więc raczej uważaj na tą panią miłą  😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
10 stycznia 2016 16:50
tajnaa tylko uważaj, bo ja naczółek u Horse_art zamawiałam w kwietniu? na 100% miał być gotowy w maju, nie mam go do dziś  😤 więc raczej uważaj na tą panią miłą  😉


A ja nie miałam problemu, zamówiłam naczółek i po 10 dniach był u mnie 😉 Nawet go tu chyba pokazywałam.

zembria efekt wow!!
kitty, - na equiversum i te barokowe ogłowia u nich uważaj, ja kilka lat temu chciałam jedno z nich kupić i niezłe przeboje wyszły z nimi, strasznie kręcili, nie chcieli na sklep stacjonarny ściągnąć, ojciec się z nimi coś tam próbował dogadać, ale ostatecznie odpuściłam - szczęściem, bo zaraz potem wyszły afery, że ludzie powpłacali im kase i towaru nie dostali. Wolałabym już przez zachodniego e-buya ściągać lub samemu od zaldiego z Hiszpani 😉
tajnaa tylko uważaj, bo ja naczółek u Horse_art zamawiałam w kwietniu? na 100% miał być gotowy w maju, nie mam go do dziś  😤 więc raczej uważaj na tą panią miłą  😉

ha...ha... 😁 a myślałam, że tylko ja czekam od marca 2015  na ogłowie 😵 
tylko ja czekam tylko do końca stycznia potem, sprawę przekazuje dalej  😤
edit. bo byłam na tyle głupia, że zapłaciłam  🤬 ale sądziłam, że ktoś kto robi naczółki dla zawodników poważnie podchodzi do sprawy  👿
łohoho poważne zarzuty. Szkoda 🙁
Bardzo będę żałować jeśli obetnę za krótkie podgardle? Czy lepiej przedłużyć? 👀
Frans, kitty, ja też miałam z tą kobietą problemy. Opisywałam w "nieuczciwych". Nigdy więcej nie dałabym jej zarobić nawet złotówki.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 stycznia 2016 06:23
Ja mam kilka rzeczy od niej (tzn. ja plus koleżanka). Na część faktycznie czekałyśmy znacznie dłużej niż było to powiedziane, jednak sprzęt zawsze w końcu dotarł, dokładnie taki jak miał być i wykonany z najwyższą starannością. Szczerze mówiąc sama się dwa razy zastanowię czy u niej zamawiać, jeżeli coś jeszcze mi się uwidzi, ze względu na to czy chce mi się czekać tyle, ale nie wiem czy jeszcze u kogoś można zamówić "czego dusza zapragnie" i dostać dokładnie "to" co do kryształka i niteczki 🙂 Generalnie ja uważam, że dziewczyna jest uczciwa, ale mało zorganizowana 😉
Przepadłam... mimo złych opinii kupiłam ps of sweden. I nie żałuję, ba, teraz nawet uważam że te złe komentarze były przekłamane, ogłowie jest wspaniałe  😍 . boska skóra, super miękka, bardzo wyprofilowana potylica, po prostu full komfort dla konia  💘 bardzo bardzo polecam. dzięki temu że nachrapnik jest tak wygięty by nie nachodził na zęby koń się zrobił luźny na ganaszach i zaczął mocniej żuć, a dzięki pasku potylicznemu czuć rozluźnienie od potylicy. rewelacja ! skóra nigdzie się nie łuszczy ani nic, mogę śmiało powiedzieć że jakość lepsza od prestige. naprawdę ogłowie warte swojej ceny


lusiowataa tak ono z początku wydaje sie super. Koleżanka też nim była zachwycona. Do czasu.. mineło pół roku odkad je ma i skóra zaczeła się łuszczyć na nachrapniku + zapęcie to drugie od nachrapnika też przeciera się.
blackstones, to dlaczego koleżanka ogłowia nie reklamuje?
tez jej o to pytalam, bo byłam bardzo zainteresowana takim samym ogłowiem, powiedziała, że takie ogłowia dla szwedów sa tanie, do tego czas oczekiwania byłby bardzo długi za nim by otrzymała z powrotem to ogłowie, a ma tylko jedno. Stwierdziła, że następne kupi z equpie czy jak się zwie ta marka.
Czy harry's horse croco albo HKM croco oglowie ktos macal lub widzial na zywo?🙂
Krokodylowy/wezowy print mi sie uwidzial 😉
Nie nie nie, czarny lakierek jednak wole :P
faith, jak zwykły lakierek to polecam HKM Felicitas, mogę dzisiaj zrobić dokładne foto. Niestety HKM'y mają jakąś dziwną rozmiarówkę - paski policzkowe są tragicznie długie. Porównywałam paski policzkowe PONY z ogłowia Caroline (bardzo podobne do Felicitas, tylko hanowerski nachrapnik), do ogłowi innych firm cob i te poniaki są znacznie dłuższe... HKM Felicitas COB jest na ostatnie, najciaśniejsze dziurki na Sinfonie (holsztynka, ok 170cm wzrostu, z proporcjonalną, nie za dużą, ale też nie malutką głową...

Na Pamirze, nawet ze zwykłym wędzidłem COB jest dużo za duży. Nachrapnik na dorabianych dziurkach, paski policzkowe najciaśniejsze, porażka! 🙁
Lakierek, ale z croco printem 😉
skóra węża.... strażackiego 😉
ma ktoś ogłowie  HKM "Carolin"  ❓ warte swojej ceny ? jak z jakością skóry ?
czy jeszcze u kogoś można zamówić "czego dusza zapragnie" i dostać dokładnie "to" co do kryształka i niteczki 🙂 Generalnie ja uważam, że dziewczyna jest uczciwa, ale mało zorganizowana 😉


można- jest mnóstwo osób, które rozwijają swoje małe ''warsztaty''
ja znalazłam osobę, która mi ogłowie typu micklem zrobi nawet dwie obie mają nienaganne opinie jeśli chodzi o podejście do klienta i jakość wykonania.

Dziewczyna rzeczywiście wydaje się przesympatyczns ale do interesów potrzebna jest sumienność i odpowiedzialność.
Jest przykre i nieprofesjonalne, że jedni dostają zamówienie od ręki a inni są traktowani... nawet nie wiem jak to określić.
Jak się nie wyrabiam zabieram się za zaległości a przyjmując nowe zamówienia daje dalszy termin ale do przyjęcia dla obu stron.
przepraszam za  🚫


Może ktoś szuka dla kucyka  😍  http://arcus-konie.pl/schockemohle-oglowie-london-p-3761.html
Czemu takie piękne ogłowie w TAKIEJ cenie tylko pony  😵
Gniadata   my own true love
11 stycznia 2016 14:58
okunka borze zielony, padłam! 😍 tylko czemu brązowe, na moją minigłówkę jakoś poniaka wcisnę, ale wszystko mam czarne 😕
Na fejsie było ogłoszenie, że ktoś robi ogłowia za 200zł w pełnej gamie rozmiarów i kolorów- komuś rzuciło się w oczy bo koleżankę zainteresowały a nie mogę znaleść 😡
Gniadata właśnie mi się ten brąz podoba  😍 oj tam oj tam, że reszta sprzętu czarna 😉)) grzech nie kupować!
Gniadata   my own true love
11 stycznia 2016 16:23
okunka czy to taki grzech nie kupowac - nie wiem, u mnie by pewnie przelezalo w pace i tyle, a to juz chyba gorzej 😀 chyba bym estetycznie nie dała rady z nim jeździć, szczegolnie ze nie leżą mi do konca brązy na gniadkach 🙁
Dava   kiss kiss bang bang
11 stycznia 2016 17:24
tez jej o to pytalam, bo byłam bardzo zainteresowana takim samym ogłowiem, powiedziała, że takie ogłowia dla szwedów sa tanie, do tego czas oczekiwania byłby bardzo długi za nim by otrzymała z powrotem to ogłowie, a ma tylko jedno. Stwierdziła, że następne kupi z equpie czy jak się zwie ta marka.


Ściema na maxa...
Te ogłowia dla szwedów są mega drogie, tak samo jak dla nas. Są droższe niż Prestige, Equipe itd. a w podobnych cenach do Otto  😉
Powinna reklamować, oni do obsesji przestrzegają praw konsumenta itd.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się