Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

Wybiera sie ktos moze na Pidżamę do Torunia?
Elton John 18 czerwca w Oświęcimiu  😅
Bischa   TAFC Polska :)
03 grudnia 2015 16:41
Oby się nie pokryło z Thomasem, bo ma coś być. Wybiorę się wtedy na pewno 😅
ogłosili Chvrches na Openerze  🙁 Jestem tak bardzo przeciwna temu festiwalowi, a wypada pojechać... Szkoda tylko że dwudniowy pobyt w Brukseli z przelotem w dwie strony i biletem na zamknięty koncert wyszedł mnie mniej niż sam bilet jednodniowy na openera i to na koncert ktory bedzie trwał max 40 minut... Słabo. Chyba się zadowolę tylko Berlinem w kwietniu, nie widzi mi się ten Opener.
Dlaczego jesteś taka przeciwna? Wprawdzie wydaje mi sie, ze te pare lat temu była fajniejsza atmosfera, ale mimo wszystko to całkiem spoko event  🙂 chociaż jeśli zależy Ci tylko na jednym koncercie to nie zbyt sie opłaca :/
smartini   fb & insta: dokłaczone
19 grudnia 2015 00:36
a ja się nie dziwię - bywałam na koncertach i indywidualnych i festiwalowych mojego ukochanego MUSE i wnioskuję absolutny brak sensu w jeżdżeniu na festiwalowe koncerty, jeśli chce się jechać na jeden konkretny i wyjątkowo lubiany zespół. Ani to opłacalne, ani przyjemne. Byłam na ich trzech koncertach (Berlin, Kijów i Łódź) i dwóch festiwalach (Coke i Kolonia) i nigdy więcej tego błędu nie popełnię, nie będzie do trzech razy sztuka... 😉
Bischa   TAFC Polska :)
19 grudnia 2015 03:52
Tez jestem tego zdania. Nie tyle co do festiwalowych koncertow ulubienca, co masowek typu Sylwester.
Generalnie zawsze bylam temu przeciwna, ale skoro mial byc Thomas (Sylwester 2014/2015, Wroclaw), to moze czas sie przekonac do masowek? Nie, zdecydowanie nie, to byl zly pomysl. Thomas "wykonal" z playbacku 6 piosenek, 3 razy po dwie, a poza tym raczej sie wynudzilam, bo nie bylo ciekawej muzy poza Perfectem, Bajmem i Pectusem, ktorych lubie. I do tego po polnocy ludziom odwalilo (po 4,5 godzinie fajnej zabawy) i zaczeli bujac, a ze z kolezankami stalymy w 3-4 rzedzie od sceny, zaczeli nas dociskac do barierek i przewracac, akurat przy ostatnim wystepie Thomasa, po ktorym mialysmy sie zmyc.
Nigdy wiecej!
Ahh, jestem uprzedzona bo festiwale to po prostu nie moja bajka. Jestem potwornie ograniczonym człowiekiem, aktualnych, nowych zespołów nie słucham z założenia. Nie słucham bo nie, bo są nowe, popularne i komercyjne. Nie daje im nawet cienia szansy. Dla mnie nic co powstało po 1999roku nie ma racji bytu (Chvrches to wyjątek potwierdzający regułę). Co ja mam robić na Openerze?  😀
Dla mnie nic co powstało po 1999roku nie ma racji bytu

Strachy powstały w 2001. 😀
Strachy są alter ego Pidżamy  😀
Ale jakby nie patrzeć to osobny zespół, no. :P 😀
Bischa   TAFC Polska :)
22 grudnia 2015 15:44
A ja sie z wami podziele relacja z kosmicznie zarabistych 3 dni pod koniec listopada z Thomasem w Poznaniu, Wroclawiu i Toruniu 😀

Fantastyczne 3 dni, z cudownymi ludzmi, przy ukochanej muzie.

27 listopada, Poznan.
Przede wszystkim bardzo serdecznie chcialabym podziekowac naszym dwom forumowiczkom: Dododfon za mile spotkanie przy kawie i pogaduszki, oraz Maludzie, za spotkanie, przenocowanie i przedstawienie swoich dwoch kobyl :kwiatek:
Poznan wykonczyl mnie koszmarnie swoja komunikacja, objazdami, rozjazdami, przejazdami, popsutym autobusem, chorym lezacym na przystanku, przez co musialam sie nakombinowac jeszcze bedac poza Poznaniem, probujac dojechac do cywilizacji komunikacja, ludzie, mieszkancy Poznania rozkladajacy rece, bo ten tramwaj jeszcze wczoraj inaczej jezdzil 😁 Takich cudow, ze raz tramwaj jest 1 a raz 12 w roznych miejscach, to nawet u mnie w Stolycy nie ma 😵 😂 Ale w koncu ze sporym i tak zapasem dojechalam pod hale 😁
Duzo ludzi, hala pelna po brzegi. Thomas i zespol w wysmienitych humorach.
Thomas dostal od naszego FC cos ala zlota plyte, z wydaenymi w Polsce singlami MT. Byly tez gwizdy, ale hm szczerze to sie nie dziwie, w tym czasach, w obecnej sytuacji, nie wiem co odwalilo Thomasowi i zamiast "dziekuje" (zawsze u nas mowi) powiedzial... "Spasiba"! 😲 Jeszcze jedna dla mnie sytuacja wyszla,okazalo sie zmoj ulbieniec, perkusista Nick pzywlokl ze soba swoja panienke,wiec wkurzona bylam nieziemsko bo liczylam, ze bede mogla z nim sobie pogadac po koncercie, skoro nigdzie sie nie beda spieszyc.Nie było jej tylko w Toruniu, wiec moje plany szlag oczywiście trafil 🙁

28 listopada, Wrocław
Drugi raz w tym roku. Wszedzie akurat tramwajami, a ja widzac tramwaje po Poznaniu dostawałam spazmow :P Szybka kapiel w hotelu u koleżanek i znow hala poznym wieczorem 🙂
Kolejny fantastyczny koncert. Repertuar ten sam, troche szkoda. Bez atrakcji typu „spasiba” 😉 Duze zmeczenie już mnie wtedy ogarnialo, a tu trzeci dzien koncertowy przede mna. Zaraz po koncercie wyruszyłam w droge do Bydgoszczy, skad pociągiem dotelepałam się do Torunia.

29 listopada, Torun
Moje ukochane miasto, tu mieszkałam 12 lat, z reszta hala, hotelik i miejsce gdzie kiedys mieszkałam były blisko siebie. W hotelu po kapieli padlam, budzik na 15 ustawilam. Zmeczona bylam piekielnie, sluchawka od prysznica mi oko podbila, ale co tam 😉 Z hali napłynęły dobre wiesci, Nick jest sam, jego laska wróciła do domu, wiec liczyłam, ze uda się chociaz zdjecie z nim ustrzelic 🙂 Jak było widac w „zdjęciach voltopirow” udalo się 🙂
Trzeci fantastyczny koncert, ludzie mi się dziwili, ze daje rade,  w Toruniu z FC zostala nas garstka, a ze sila rzeczy staje zawsze po lewej strony (perkusja po lewej) to od nas malo ktgo tam był, bo ponoc Thomas woli prawa strone 😉 Nie wnikam 🙂

Mimo zmeczenia w poniedziałek 30 udalo mi się jeszcze odwiedzic rodzinne Toruńskie strony, starych znajomych odwiedzic 

Teraz czekam na Krakow, a to już tylko 1,5 miesiaca 🙂
A w czerwcu, jak dobrze Pojdzie uda mi się w koncu wybrac do Moskwy na koncert Thomasa i zwiedzic to piekne miasto, ale wiza, dojazdy, hotele, koszmarnie wszystko drogie 🙁
Bischa Mnie zagraniczne koncerty wychodzą znacznie taniej niż te w Polsce, wiadomo że to kwestia organizacji i zależy od miasta, ale da się zorganizować po kosztach. Trzymam kciuki za Moskwe  😀 Ja w takich pewnych planach na 2016 mam na razie tylko Berlin i Kolonie (Chvrches) i The Cure w Łodzi.
Bischa   TAFC Polska :)
22 grudnia 2015 21:00
No wlasnie podobno w Rosji bilety na Thomasa sa dosc drogie, czekam na odpowiedz na ichniejszym forum ile bilety kosztuja.
Moskwa to niestety wiza, paszport (przez lata nie wyjezdzalam poza UE i paszport dawno stracil waznosc,a przejazd/przelot bedzie nad panstwami paszportowymi, chyba, ze na Litwe czy Estonie dojechalabym PB, ale pytanie, czy to nie wyjdzie drozej, musze sie zorientowac w tamtejszych pociagach i cenach). Myslalam, ze przelot w te i z powrotem bedzie masakrycznie drogi, ale roznica w stsounku do przejazdu z przesiadka w Wilnie autobusem jest rzedu 15-20 zl. Jakby pojechac PB do Wilna i tam Luxexpressem? Musze to przemyslec. Najdrozej to ta wiza wyjdzie. Nocleg mozna tani znalezc, a ja potrzebuje na 2-3 noce, gdyz chce polaczyc zwiedzanie Moskwy z koncertem. Do tego zarcie jakies, przejazdy komunikacja na miejscu, muzea.
No i niestety wybor bedzie ciezki, bo koncert 10 czerwca ma byc, a we wrzesniu ma byc FD w Koblenz, oledglosc niemal ta sama (Koblenz 1137, Moskwa 1265), Koblenz bez wizy, paszportu, z Berlina tanie linie chodza. W 2016 u nas na pewno jeden koncert, 6 lutego w Krakowie, moze cos w czerwcu, ale to nic pewnego, takze chyba Moskwe przyjdzie mi na 2017 odlozyc.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 grudnia 2015 19:24
Slayer 😍  w Jarocinie kto jedzie ?  😀
Bischa ceny na Thomasa w Moskwie zaczynają się od 1500 rubli (trochę ponad 80 zł w tej chwili) ale żeby mieć miejsce na parterze trzeba wydać co najmniej 4x tyle.

Apocalyptica na Woodstocku! A miałam tym razem odpuścić...
Bischa   TAFC Polska :)
23 grudnia 2015 23:04
No wlasnie miejsca blizej sceny mnie interesuja, wiec spor, u nas bilety pod scena 150-180 zl.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 grudnia 2015 21:00
Apocalyptica na Woodstocku! A miałam tym razem odpuścić...

o kurczę, chłopaki są w stanie mnie skłonić żeby się tam udać, tylko że w tym roku prawdopodobnie nie dam rady.
smutek i rozpacz, są świetni koncertowo 🙁
David Bowie, moje najwieksze koncertowe marzenie, nie żyje. Nie umiem się odnaleźć.
infantil, jeszcze dwa dni temu oglądałam jego koncert... Ehh 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
11 stycznia 2016 13:14
Matko, moja przyjaciolka jest jego wielka fanka 🙁
Obiecalam jej kiedys, ze zabiore ja na jego koncert, nie zdazylam 🙁
Trasy to i tak już by nie było nigdy.
co nie zmienia faktu, ze miał być nieśmiertleny.
asds   Life goes on...
13 stycznia 2016 12:42
Czy ktos forum wybiera się może na:

- Taylor Davis (Stodoła, Warszawa)
- Angrea Bocelli (Warszawa)
- Iron Maiden (Wrocław)
?

Sprawdzam czy będzie szansa może kogoś z forum spotkać. 🙂
Na Ironach będą moi rodzice, może ich spotkasz hah. 😀
Byłam wczoraj na wystawie Retrospective Antona Corbijna w Berlinskim C/O i taaaaaak, zdecydowanie polecam wszystkim fanom zespołów, z którymi pracował (Depeche Mode, R.E.M, Arcade Fire, Joy Division, Nirvana, Rolling Stonesi itp itd). Pojechałam tam specjalnie dla zdjęć Depeszów, ale cała wystawa jest niesamowita. Trwa do 31 stycznia, więc już się kończy, ale zachęcam. Bilety 5/10 euro.
Bischa   TAFC Polska :)
04 lutego 2016 21:19
Ludziki z Krakowa, gdyby ktos chcial isc na koncert Thomasa w sobote, moj kumpel ze Slowenii ma do oddania jeden bilet.
Slayer 😍  w Jarocinie kto jedzie ?  😀


pracuję w Jaro  😀 jakby co to się oddzywaj jak bedziesz jechać 😀
emptyline   Big Milk Straciatella
18 lutego 2016 20:01
Aaaa, lecę i jaram się jak zapałeczka. 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lutego 2016 20:06
Oglądaliście Grammy? Sheeran w końcu dostał, dwie, tuż przed swoimi urodzinami  😍 no i Taylor drugi raz album roku  😍
emptyline   Big Milk Straciatella
18 lutego 2016 23:44
Facella, fenomenu Swift nie rozumiem ani trochę. To znaczy, nie przeszkadza mi ona też ani trochę, nawet kilka utworów w podśpiewuję jako 'gulity pleasure' razem z One Direction 🤣, ale jestem trochę zaskoczona skalą jej sukcesu. Za to Ed jak dla mnie super, cieszę się. Ciekawe jak pójdzie mu na Brit. No i Jamesowi też. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się