Konie wielkopolskie/trakeńskie

czy ktoś może powiedzieć coś więcej o koniu Dereń od Doxa po Trawers do roku 2014?  👀
o ja tez się pochwalę moim dzieckiem (już tu kiedyś chyba była, ale teraz jest dużo ładniejsza i przypakowana 🙂😉
Czaha po Havbek (trak.) po Kneht, od Hota (traki :P)
Od: Czarka (poch trak.) po Skaleń xx, od Czapla (poch trak.)
Biżka, fajna kobyła! 🙂

🚫 czemu ogłowie bez naczółka? nigdy się z takim nie spotkałam
właśnie, ja bym się obawiała, że mi ogłowie 'zjedzie' na szyję  👀
Czy ktoś się orientuje gdzie znajdę spis hodowli koni wielkopolskich i kontakty do nich? Lub zna ktoś może taką?  🙂
To i ja się pochwale moją Wielkopolanką z dużą domieszką xx  :kwiatek:
jest u mnie dopiero pół roku ale już nie wyobrażam sobie życia z innym koniem 😀
8- letnia Falkata o: Dżamir xx m: Falanga Wlkp.
Dominika.J, ideał  😍
ekhem zdecydowanie się zgodzę z tym stwierdzeniem  😍
dziękujemy  :kwiatek:
Dominika.J piękna kobyłka 😀 Czyżby hodowli racockiej? Mogę wiedzieć jak u niej z charakterem, bo przymierzam się do klaczki po Dżamirze i chciałbym mieć jako taki pogląd 😉
Risa kupiłam ją od p. Święcickiego --> Baborówko.
Charakter do skoków idealny jak to mówi mój trener 😀, generalnie przy obejściu jest cudownym misiem <3, pod siodłem nerwus idący mocno do przodu( ale do ogarnięcia wsyztko), odważna, do tego jest delikatna, raczej się nie buntuje, dla mnie ideał 😀
Dominika.J tfu tfu chodziło mi o Baborówko 😁
Risa 😀 spoko, a od nich chcesz kupić ?
Dominika.J tak wstępnie rozglądałam się w tamtym miejscu, ale jeszcze chce zobaczyć co w Racocie i Dobrzyniewie wtedy zdecyduje. Narazie nie spieszy mi się z zakupem 😉
Risa to trzymam kciuki za znalezienie tego wymarzonego ! :kwiatek:
Risa ja też posiadam klacz po Dżamirze hodowli Dorzyniewo przy obsłudze bardzo grzeczna wszystko możesz zrobić,
podczas jazdy klacz do przodu ale do opanowania bardzo delikatna w pysku czuła na pomoce. Bardzo przyjemna do jazdy.
Powodzenia w poszukiwaniach.
amatt widzę, że mamy bardzo podobne klacze jeśli chodzi o charakter 😀
Dominika.J tak zauważyłam ciekawe czy to zasługa genów tatusia?
Biżka, fajna kobyła! 🙂

🚫 czemu ogłowie bez naczółka? nigdy się z takim nie spotkałam


Dzięki  🙂 z powodów czysto technicznych, mianowicie naczółka nie da się założyć. Ale ogłowie trzyma sie na nachrapniku, a faktycznie jak nachrapnika nie było to ogłowie zjeżdżało po szyi
amatt Na to wygląda  😀, niestey cech charakterów mamy nie znam  😵
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
30 marca 2016 19:51
Czy mądrzejsi ode mnie mogą powiedzieć coś o takiej krzyżówce trakeńskiej?
http://www.bazakoni.pl/luckylove-impuls-liana
http://www.bazakoni.pl/cedrus-ogar-cerkwica

edit. zmiana linku
Freska, zły link :P
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
03 kwietnia 2016 11:22
Nikt nic nie powie? 👀
No to ja wrzucę mojego wlkp, pod koniec grudnia przyjął jeźdźca, a niżej jego pierwsza w życiu kłoda i w zasadzie pierwsze skoki 😉
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12809791_956599771044696_1165655656955104232_n.jpg?oh=6ff884053ac2f6daf1008bb9117446bf&oe=57BDF0FA[/img]

wybaczcie jakość, ale to kadr z filmiku 😉
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
03 kwietnia 2016 19:25
Fokusowa- Mega! Nie mogę się doczekać zdjęć jak wróci do Ciebie ! 🙂

Dodaję słodką mordkę Pusza 😀
O, wątek się ruszył, niesamowite :P To dorzucę swoje dzidzi wiosenne:


budyń nie chciałabym się jakoś mocno czepiać, ale siodło to Wam lewituje i na łopatki zjeżdża - nie za szeroki łęk? Oprócz tego konio fajny  :kwiatek:
MiLLi Pusza do roboty dawaj! 😉

My w piątek wyjeżdżamy ze szkoły. Młody się trochę zajeździł i teraz już będziemy rzeźbić w nowym domu. Tymczasem wczorajsze foto padokowe:
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12963526_973438049360868_663153237389956270_n.jpg?oh=746ddb498f6b56c641a804e5c0da4e8b&oe=577E4AF0[/img]
Fokusowa, też widzę i główkuję czy zjeżdża, czy to ja siodłam za blisko. Ale i tak planuję zmienić, więc oby jak najszybciej  🙄 Łęk faktycznie spróbuję, nie pomyślałam o tym, dzięki.
Szybka ta ponioszkoła, myślałam, że dłużej będzie siedział 😀 Wrzucaj później jakieś foty, może się wątek rozkręci chociaż :P
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
05 kwietnia 2016 19:46
Fokusowa- Gadałam z Ponią 😉 Idzie na jesieni 😀 Już się nie mogę doczekać 😉
budyń ja bym spróbowała z węższym łękiem, może pomoże 😉 A Młody u Poni od listopada stał, w grudniu zaczęła wsiadać, teraz fajnie chodzi, ale musiałam się szybko decydować jeśli chciałam się załapać na boks, stąd zmiana, tak to by jeszcze z miesiąc czy dwa pewnie posiedział 😉
MiLLi będziesz zadowolona - ja się cieszę bardzo, że wybrałam Ponię, bo Młody naprawdę fajny start miał  😀
To i my z Siwką się pokażemy tym razem w formie filmku 🤣
Pierwszy trening na zewnątrz w tym roku! W końcu!  💘

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się