Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

no to określ trochę bardziej lokalizację i wymagania, bo inaczej będziemy wielokrotnie strzelać kulą w płot...  🙄
kto jedzie na WOŚP ? 🙂
 
Będę
Lokalizacja Piotrków Tryb raczej sugeruje południową część Łodzi i okolic niż północną, więc nie trzeba kulą w płot 😉
Południe Łodzi byłoby najkorzystniejsze. Ze względu na dojazdy do pracy rozważam też okolice Piotrkowa, miejsca na trasie Łódź- Piotrków 🙂
sycylistaka

ja ci pisałam na pw jaka stajnia , nie odpisałas
Lokalizacja Piotrków Tryb raczej sugeruje południową część Łodzi i okolic niż północną, więc nie trzeba kulą w płot 😉


Ups, nie doczytałam z tego zmeczenia. 😡 przepraszam :kwiatek:
Szukam kontaktu do Pani Marii Warchoł (trener ujeżdżenia).
Będę wdzięczna za wiadomość 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
28 grudnia 2015 11:21
willow, może w Bogusławicach podadzą Ci kontakt, chyba dalej jest tam trenerką 🙂
Już otrzymałam w prywatnej wiadomości.
Dziękuję, jesteście niezastąpione  :kwiatek:
co sądzicie o Arabice? Chodzi mi głownie o pensjonat. Może ktoś jeździł/ jeździ?
forumowa FirstLight trzyma tam konia 😉
forumowa FirstLight trzyma tam konia 😉


Bardzo bardzo dziękuję  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Szukam jakiegoś godnego polecenia rymarza w okolicach Łodzi- najchętniej północnej strony. Potrzebuję, żeby ktoś mi ładnie przeszył szwy w siodle, które się rozpruły. Bardzo prosta sprawa, jednak zależy mi na tym, żeby było estetycznie 🙂 Macie kogoś takiego?
Szukam jakiegoś godnego polecenia rymarza w okolicach Łodzi- najchętniej północnej strony. Potrzebuję, żeby ktoś mi ładnie przeszył szwy w siodle, które się rozpruły. Bardzo prosta sprawa, jednak zależy mi na tym, żeby było estetycznie 🙂 Macie kogoś takiego?


Łódź od lat płacze z powodu braku rymarza 🙁
willow dzięki za odpowiedź.
Buuu, to będę musiała grzać z siodłem do Warszawy  🤔
Cześć Wam 🙂

Czy mogłabym dostać od kogoś namiary telefoniczne na Panią Karolinę Gogolińską?

Z gory dzięki 🙂
Ktoś z Was wybiera się na konsultacje z p. Jarosławem Wierzchowskim w Campo?
ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie
Ktoś z Was wybiera się na konsultacje z p. Jarosławem Wierzchowskim w Campo?


MY! 🙂

Ja + Florentyna i koleżanka ze swoją kobyłą🙂
Znajoma mnie ostatnio pytała, gdzie w okolicach Pabianic można się czegoś nauczyć? Szczerze mówiąc nie wiedziałam co jej odpowiedzieć poza Janowicami. Jakieś sugestie? Osoba jeżdżąca jakiś czas, ale potem z racji pracy przystopowała. Chce wrócić prawie do podstaw - czyli na koniu się utrzymuje, ale potrzebuje oka z boku i bata, żeby zwrócić uwagę na postawę, pracę ciała itd. Coś polecicie?
ja polecam ranczo w dolinie , jako jedyna stajnia rekreacyjna , gdzie ludzie co nie mają swojego konia jeżdżą na zawody na koniach stajni , przeważnie na seniorach sportowych 🙂 i jest mała hala oraz możliwość trenowania z P.Marchwicką
A co jest w Ksawerowie? Jest tam ktoś sensowny czy tylko rekreacja?
nie radze Ksawerowa , 2 lata temu przejęła to ukryta sekta chrześcijańska , która nie jeździ tylko  😫 konie trzymaja przez całą zime w boksach ! masakra
Hej, znacie kogoś w łódzkim z perfekcyjnym rosyjskim? Bardziej jednak ukierunkowanym na jeździeckie słownictwo/slang bądź biznesowy 🙂
Ewentualnie kogoś z poza kto byłby w stanie prowadzić kursy online 🙂  🙇
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
12 stycznia 2016 08:28
W jakiś e-korpetycjach nie ma żadnych ogłoszeń 🙂?
Obawiam się, że takiego specjalistyczny język mało kto potrafi, będziesz chyba musiała zakupić jakieś materiały bądź posiłkować się słownikiem  😉
Nie wybiera się ktoś może na parkury otwarte do Gajewnik? Chętnie bym się ruszyła, ale ceny jakie ostatnimi czasy proponują przewoźnicy są dość mocno wygórowane ( oczywiście rozumiem jakie są powody, ale nie zmienia to faktów) i nie za bardzo mogę sobie na nie pozwolić. Często zresztą kombinuję z transportem, po czym dojeżdżam na zawody i okazuje się, że jest spora liczba osób, która przywiozła jednego konia dwuosobową przyczepą. Gdyby ktoś jechał i miał miejsce chętnie zrzucę się na paliwo ( nawet jakbym pokryła cały koszt przejazdu i tak wyjdzie dużo taniej niż u kogoś z " wożących"😉, także zapraszam do kontaktu odnośnie tej niedzieli i jakichkolwiek innych zawodów zresztą też. W tej chwili do startów mam jednego, bardzo grzecznego w transporcie konika. Szkoda wieźć pustą przestrzeń, jak można zaoszczędzić i oboje na tym skorzystamy. Jak coś stoimy w Skotnikach. 🙂
add77 ja bardzo chetnie, ale od wiosny. Teraz nie chce mi sie tylka marznac, a kon teraz odpoczywa od skokow. Jakie klasy jezdzicie?
Na ten moment i jeszcze pewnie przez jakiś czas L, P. 🙂
kermit   Horses horses everywhere ..
13 stycznia 2016 13:18
A ile teraz sobie życzą przewoźnicy?
I z jakich powodów jest podwyżka ? (przecież paliwo jest teraz ultra tanie)

Dawno nie korzystałam z usług transportowych - zatrzymałam się na cenie 2 zł od KM.
Apropos konsultacji z J. Wierzchowskim - brakuje nam 3 jeźdźców żeby klinika się odbyła. 29-30 stycznia w Campoverde, 160-170 zł za trening, możliwość wolnosłuchaczowania. Ale nici ze słuchaczy jak jeźdźców nie będzie! Ktoś coś?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się