Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Potrzebuję pilnie , kod rabatowy do Konika  :kwiatek:
kochani szukam osoby która ma zniżkę w animalia i byłaby tak miła zamówić mi suplementy  :kwiatek:
a może komuś rzuciła się promocja gdzieś obejmująca suplementy? (potrzebuję m.in suplement yarrowia equinox dla koni rekonwalescentów  :kwiatek: )
będę wdzięczna za pomoc  (7% zniżki mam jakby co, szukam więcej 🙂 )
Pisałam stronę wcześniej, że Julia od Fuerte wspominała kiedyś w tym wątku, że ma 10% w animalii i jbc pisać do niej na PW.
Więc może spróbuj do niej zagadać 😉
Ja też mam 10%, służę rabatem w razie czego 🙂
Precelek ja mam , nie tak duży jak dziewczyny , ale służę pomocą w razie czego  🙂
bardzo wam wszystkim dziękuję, dzięki wam już zamówione  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
Ale przeciez w animali nie ma stalych rabatów, każda firma ma inny procent w zależności od progu rabatowego.
Poratuje ktoś zniżką do yard-equites?
BERGO, derki w dniach 15-17 stycznie -20%
Czy ktoś gdzieś widział atrakcyjne promocje na ogłowia? Szukam jakiegoś do 200 zł 😉
hej!
jakiś kod do gnl lub konika na 2016 jest? 🙂
Szukam , najlepiej super-promocji- na czaprak łezkę. Tylko, że chciałabym jakiś intensywny kolor. Najfajniej jakby to HKM był.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 stycznia 2016 16:36
hej!
jakiś kod do gnl lub konika na 2016 jest? 🙂



do GNL powinien działać gnl2016 o ile się nie mylę 🙂
W Equishopie -30% na zimowe kolekcje Pikeur, Eskadron i Kingsland  🙂
Moona przez Ciebie mocno zgrzeszyłam 😀iabeł: ale czuję takie wewnętrzne szczęście, że wiem, że było warto  😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 stycznia 2016 23:34
EQUIZONE - 50% na wszystkie produkty CAL REI, CDM i FLECK !🙂 Promocja trwa do niedzieli 24.01
kod NOW50
ash   Sukces jest koloru blond....
19 stycznia 2016 06:24
Ma ktoś może kod rabatowy do bergo??
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 stycznia 2016 06:40
w końskim świecie też -30% na część zimowych kolekcji + Pikeur z darmową wysłką
rybka   Różowe okulary..
19 stycznia 2016 06:45
Ma ktoś może kod rabatowy do bergo??

prezent 18
ash   Sukces jest koloru blond....
19 stycznia 2016 07:02
rybka, dziękuje 🙂
Moona przez Ciebie mocno zgrzeszyłam 😀iabeł: ale czuję takie wewnętrzne szczęście, że wiem, że było warto  😍

Mnie się udało powstrzymać, jakoś sobie wytłumaczyłam, że nie potrzebuję kolejnego czapraka  😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
19 stycznia 2016 14:32
EQUIZONE - 50% na wszystkie produkty CAL REI, CDM i FLECK !🙂 Promocja trwa do niedzieli 24.01
kod NOW50


Zabiłaś mnie tą promocją...  😵 Za dużo pieniędzy zostawiłam, za dużo  😁

Konik naprawdę nic nie przygotował na 2016 rok?
I czy gdzieś oprócz Equishopu są już promocje na Eskadrona jesień/zima?  👀
[quote author=lusia722 link=topic=15196.msg2483195#msg2483195 date=1453160076]
EQUIZONE - 50% na wszystkie produkty CAL REI, CDM i FLECK !🙂 Promocja trwa do niedzieli 24.01
kod NOW50


Zabiłaś mnie tą promocją...  😵 Za dużo pieniędzy zostawiłam, za dużo  😁

Konik naprawdę nic nie przygotował na 2016 rok?
I czy gdzieś oprócz Equishopu są już promocje na Eskadrona jesień/zima?  👀
[/quote]

też dumam nad konikiem bo mają wiecej rozmiarówki bryczesów które chce kupić... 🙂
za kod do gnl dziekuje  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:- nie wiem tylko czy 38 z bryczesów nie bedzie za duże🙁
EQUIZONE dodał na fb informacje o kolejnej znizce. -30 na wszystko Uvexa do niedzieli 🙂 unow30
Moona nie mogłam się niestety powstrzymać 😂 sorry za  🚫


W Eqiushopie przecena na bryczesy, niestety chyba tylko na te z wyższej półki cenowej 🤔
hej 🙂

czy ma ktos kod rabatowy do konika lub equidea lub pasikonika ? Działający na eskadron nici ?

Ala
W Pasi-koniku do 24.01 na kod rabatowy BUSSE macie -15% na cały asortyment tej firmy. I całkiem fajne wyprzedaże z kolekcji zimowej mają. Żegnaj wypłato :'(
W Horse-Trade -15% na wszystkie derki (dostępne od ręki) od 18 do 24.01 na hasło: DERKI2016
Nie łączy się z rabatem na karcie stałego klienta
A na hasło: ZIMA2016 -20% na zimowe kolekcje (też z działu dostawa 24h)
rybka   Różowe okulary..
19 stycznia 2016 19:39
harja ty zła Kobieto  😤  👿 🤬
No i do końca miesiąca teraz tylko chleb i woda ..... 🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się