depilacja laserowa/ depilacja prądem

xxagaxx, ja jestem już po drugim. Włosów zwłaszcza na łydkach mniej, praktycznie się nie wrastają. Jestem póki co efektem zachwycona bo ja naprawdę mam ciemne i grube włosy.
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
04 sierpnia 2015 17:51
Zrobiłam pewnie z 8 naświetleń Lumeą. Pod pachami nie odrasta 80% włosów, uda 50 %, bikini 80 %. Myślę, że jeszcze kilka naświetlań i będę miała z głowy  😅
pointure   Dresiarz mentalny.
04 sierpnia 2015 21:05
To może nie działa na wszystkich... no bardzo żałuję
edit:

xxagaxx robisz to właśnie Lightsheer Duet?
U każdego Depilacja laserowa może działać inaczej, wszystko zależy od użytego lasera i typu skóry jaką się posiada.
próbowałyście rozjaśniającego kremu do włosków Sally Hansen bądź jakiegoś innego? Chciałabym potraktować nim ręce 😉 tzn. nie są to jakieś mega mocne włosy ale zimą, kiedy opalenizna mi schodzi to są trochę mocniej widoczne na jaśniejszej skórze
próbowałyście lasera Laser Light Sheer? to jest jedyny typ lasera jaki jest u mnie w mieście no i zastanawiam się czy daje dobre efekty. w kilku gabinetach jest jeszcze IPL-fotoepilcaja, jakoś tak ale to chyba jest szłabsze  🤔
pointure   Dresiarz mentalny.
20 stycznia 2016 12:07
Ja wybrałam Lightsheer Duet, słyszałam o nim najlepsze opinie. Zrobiłam bikini i pachy. Bolało jak cholera, w strefie bikini miałam sporo strupków (chyba to były poparzone miejsca, ponoć to dlatego, że zostały jakies mikro niezgolone włosi i one się spalały) Więc polecam się IDEALNIE ogolić. Póki co jestem miesiąc po pierwszym zabiegu. Po tym jak włoski wypadły prawie nic nie rośnie, jest gładko, ale jakoś w zeszłym tygodniu dostrzegłam, że zaczynają się "wykluwać" nowe 😉 11 lutego powinnam iść na kolejny zabieg.

ja już jestem dwa tygodnie po pierwszym zabiegu depilacji laserowej bikini i nic mi nie wypadło /: Mam wykupione jakieś 7 albo 8 zabiegów.
pointure, po jakim czasie Ci te włoski zaczęły wypadać? Czy może od razu?

Boli jak diabli ta depilacja laserowa  😜

Meise a jakim laserem robiłaś?
Laser diodowy Diode Still, o tutaj:
http://ckerzeszow.pl/
próbowałyście rozjaśniającego kremu do włosków Sally Hansen bądź jakiegoś innego? Chciałabym potraktować nim ręce 😉 tzn. nie są to jakieś mega mocne włosy ale zimą, kiedy opalenizna mi schodzi to są trochę mocniej widoczne na jaśniejszej skórze


Nie polecam tego kremu. W sumie to nie polecam żadnego kremu do rozjaśniania. Niestety, ale po stosowaniu takich kremów włosy stają się coraz ciemniejsze :/. Z tego co pamiętam to ten krem jest w dość małym opakowaniu, więc o ile jeszcze do jakiegoś miejsca na twarzy może być "opłacalny" to przy rękach wyszłoby to po prostu drogo. Lepiej pójść gdzieś na wosk lub ewentualnie laser.
U mnie niestety lipa. Byłam na 6 zabiegach i o ile na początku widać było efekty tak potem zero. Jestem załamana bo przy mojej mega bladej karnacji nie ma sposoby żeby pozbyć się dokładnie moich włosów, skoro laser nie podziałał to już chyba nic nie pomoże.
xxagaxx, IPL? Ja po IPL miałam rok spokoju. Potem odrósło wszystko. Po laserze sheer duet mam już spokój 1,5 roku i to co wypadło nieodrasta. Jak kiedyś będę mieć przypływ gotówki to będę z reszta ciała szaleć, póki co łydki i pachy mam mocno przerzedzone.
Horsiaa, ja się na tym kompletnie nie znam, laser diodowy Mediostar next pro. Napisali ze najnowoczesniejsyz i mniej bolesny od innych 😉 Wszystko fajnie pięknie, ale jestem naprawdę zła że efekt zerowy. A po 6 zabiegach myślę że mogę śmiało powiedzieć że nie ma efektu.
Podobnie jak Horsiaa, korzystałam z LSD 😉 i jestem zadowolona z efektów. Ostatni zabieg miałam... chyba z trzy lata temu? więcej? a efekty nadal są widoczne. Oczywiście to nie tak, że jestem idealnie gładka - nie ma czegoś takiego jak trwała depilacja, zawsze jakieś mieszki się obudzą. Ale to co odrasta na nogach to wielkie nic - i pod względem ilości i pod względem jakości. Trochę gorzej bikini, ale też jest wyraźnie przerzedzone. Powinnam się pokazać w salonie na jakieś dwie wizyty przypominające i kolejne lata spokoju.
Polecacie jakiś konkretny salon/klinikę w Krakowie? Mam dość jasną karnację i bardzo ciemne, grube włoski, które fatalnie wrastają :/ Zdecydowałam się na LSD, ale nie chcę iść byle gdzie, tylko do jakiegoś poleconego, sprawdzonego miejsca.
Jestem po 3-cim zabiegu depilacji laserowej na bikini (głębokie) i jestem baaardzo zadowolona z efektów. Teraz na dniach znowu idę. Włosków jest dużo mniej, odrastają baaardzo wolno i słabe i co najważniejsze - w ogóle nie wrastają (a miałam z tym spory problem). Mam przewidziane jeszcze 4-ry zabiegi. Myślę, że po skończeniu pożegnam włoski na dłuższy okres :-) potem ew. raz do roku zabieg przypominający.
Jak ktoś poszukuje kliniki w Rze, to zapraszam na priv - chętnie polecę :-)

Jak możecie sobie pozwolić na depilację laserową, to nie zwlekajcie. Naprawdę świetna sprawa. Ja już namówiłam moją mamę i obie jesteśmy zachwycone 😀
meise, ja właśnie szukam w Rzeszowie takiego miejsca. 😉 Jak to cenowo wychodzi? Interesują mnie bikini i pachy.
mundialowa, już piszę na priv 🙂
mamy jakieś temat o depilacji ale zwykłej? Bo chce kupić nowy depilator i nie wiem co wybrac ;/
Podpinam się do pytania, bo również szukam depilatora, ale im dłużej czytam specyfikacje, tym bardziej nie wiem, który wybrać. 😵 Niestety budżet mam mocno ograniczony - ideałem byłby taki do max 150 zł.
wiele razy czytałam, że sa osoby, którym laser w żadnym stopniu nie pomógł i włoski odrosły ale czy jest taka mozliwośc, ze włoski odrosną mocniejsze?
Meise i jak tam? Nadal polecasz?
Nie boli? Moja siostra twierdzi że masakrycznie ją bolało :/
gwash, efekty w miarę są, ale to tak dziwnie u mnie wygląda. Bo najpierw mi nic nie odrastało, a jak pojechałam do Wietnamu to odrosły wszystkie. Potem po paru goleniach przestały odrastać.. A teraz mam przerwę z powodu uziemienia w domu/obrażeń po ostatnim upadku z konia.
No i miejscami mi odrastają włoski - tak jakby kępkami.
Nie wiem, czy mi reszta nie odrośnie, ale jak odrośnie to zrobię drakę  😉 Nie wywalę takiej kwoty w błoto, aż tak bogata to ja nie jestem  😁

Co do bólu to pierwszy raz mnie bolał bardzo, piszczałam wręcz. A kolejne już lepiej, prawie 0 bólu 🙂
Nie zrobisz draki. 😉 Stety - niestety. Nie ma czegoś takiego jak gwarancja na trwałą depilację.
Zbyt wiele czynników wpływa na nasze owłosienie. Mamy milion pińćset 😉 cebulek włosowych, część w uśpieniu. Nikt nie da gwarancji, że cztery/pięć zabiegów laserem trafi we wszystkie cebulki - bo laser działa tylko na te aktywne. Jeśli pod wpływem hormonów, innych bodźców działających na organizm cebulka zaskoczy nie masz podstaw mieć o to pretensji do salonu.
Depilację laserem trzeba powtarzać, taka prawda. Po jakimś czasie pewnie wystarczy raz na rok, raz na pół roku.

Po 3 latach (? - nie pamiętam, musiałabym zerknąć do notatek) od serii zabiegów (5 spotkań w regularnych odstępach) nadal mam całkowicie łyse placki na nogach. Ale ogólnie mówiąc włoski mam. Rosną baaaaaardzo wolno, są cienkie, są przerzedzone, ale są. Dobrze widać to na strefie bikini (sorki, nie załączę zdjęcia 😉 ) - gdzie mam część traktowaną laserem i  zostawioną bez ingerencji.
Powinnam robić przypomnieniówki, ale na razie szkoda mi było kasy. Może w tym roku się uda strzelić raz czy dwa razy.   
Ascaia, ja zdaję sobie sprawę, że to nie jest efekt na zawsze i że mi już nigdy nawet jeden włos nie wyrośnie - nie ma tak pięknie 🙂
Ale jednak powinna być jakaś gwarancja, że jakikolwiek efekt będzie. Ja mam wykupione 7 albo 8 zabiegów. Jestem chyba po 4-tym, a może już 5-tym.
Moja mama mówiła, że w rynku u nas jest salon, w którym płaci się określoną sumę pieniędzy i robią Ci zabiegi do skutku - czy trzeba będzie 5 zabiegów, czy 15.

Jeżeli nie będzie efektu, to w kolejnym salonie podejmę ten temat. W obecnym salonie mi gwarantowali super efekt (słownie, ale zawsze) 🙂

Póki co czekam. Włoski mi nie wypadają, tylko po ogoleniu nie odrastają - co mnie mocno dziwi.
Odkopuje bo szukam depilatora. Ktoś coś poleci z tych tanich? Bo mnie skręciło jak zobaczyłam ceny rzędu 400-500 zł...
Brauny są spoko - mam już trzeci z kolei i wszystkie fajnie dawały radę.
Potwierdzam, mam aktualnie Braun Silk Epil 7 i jest świetny. Mnie przekonała depilacja w trakcie kąpieli, ale jeśli nie potrzebujesz dodatkowych "atrakcji" to myślę, że jakąś wcześniejszą wersję Brauna złapiesz za mniejszą kasę (ja za swój dałam ok. 350 zł) i będziesz zadowolona.
Ja też polecam Brauna, również mam 7 i jestem bardzo zadowolona. Fakt, trochę droższy, ale ma dużo nakładek i tak jak napisała mundialowa można go moczyć. Tańsze, podstawowe wersje na pewno są warte uwagi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się